קירות זכוכית למשרדים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-2223633

 

קיר זכוכית משרדעיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות אטומים אפשר למצוא אך ורק במשרדים המבוססים על מבני משרדים ישנים או משרדים שפועלים בתוך מבני מגורים שהוסבו לטובת משרדים. הסיבה לכך היא די ברורה: ישנה משמעות רבה לשקיפות בפעילות המשרד ויש ערך לכך שכל עובד מבין שהוא לא לבד, אבל ליישום קירות זכוכית למשרדים יש סיבות נוספות שעליהן מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת יורוסטייל.

 

למה דווקא קירות זכוכית למשרדים?

ובכן, המחשבה של הצורך בשקיפות מלאה של עובדים במשרדים יכולה לעורר מחשבה עוקבת על מעין מעקב שמבצעים המנהלים אחרי העובדים שלהם דרך קירות הזכוכית. זוהי כמובן לחלוטין לא המטרה של קירות זכוכית, המה גם שמנהל שרוצה לעקוב אחרי עובדיו, יכול לעשות זאת באינספור דרכים אחרות, ממעקב דרך מצלמות במעגל סגור ועד מעקב אחר פעילותם במחשבים שלהם. יחד עם זאת, כדי להבין את הערך של קירות זכוכית תחשבו על האופציה של עובד בחדר סגור ואטום הסוגר אחריו את הדלת ונשאר לבדו בחדר. למעט עובדים אחראים במיוחד, מנהלי ביניים ומנהלים בכירים, סביר להניח שאת הפרטיות הזאת ינצל אותו עובד לעניינים שאינם קשורים בהכרח לעבודה ובכדי למנוע מצב זה, שמידה רבה גם העובדים עצמם אינם מעוניינים בו, הפכה האופציה של קירות זכוכית למשרדים לאופציה השכיחה והמקובלת ביותר.

 

ההיבטים העיצוביים של קירות זכוכית במשרדים

הבחירה ביישום קירות זכוכית למשרדים היא לא רק בחירה פונקציונלית, אלא גם ובעיקר בחירה עיצובית. קירות זכוכית הם קירות שמשדרים אלגנטיות, חדשנות, יכולת פיננסית, מחשבה רחבה שכוללת גם סביבת עבודה ואסתטיקה ולא רק כסף ועבודה. את המסרים האלה רוצה כל עסק לשדר גם לעובדים שלו וגם ללקוחות המבקרים במשרדיו וזה בדיוק מה שמאפשרים לו קירות זכוכית. קירות אלה גם מסייעים מאוד בהגברת תחושת המרחב בכל משרד. משרדים קטנים בשטחם יכולים להיראות מאוד מרווחים וגדולים כאשר כל החלל שלהם חשוף מכל פינה ומשרדים גדולים יכולים להתפאר במרחב שלהם באמצעות אותם קירות ממש.

 

עיצובי קירות זכוכית למשרד

אחרי שאמרנו את כל זה, בבחירת יישום קירות זכוכית למשרדים חשוב שתחשבו לעומק מהו המסר שאתם רוצים להעביר באמצעות עיצוב הקירות. באפשרותכם להתקין קירות שקופים בעלי רצף שקוף מהרצפה ועד התקרה ומצד לצד ובאפשרותכם לשלב את הזכוכית בתוך קונסטרוקציית אלומיניום מעוצבת. כל אחת מהאפשרויות משדרת מסרים שונים ויוצרת אווירה שונה ועל כך כדאי מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי בתחום עיצוב הפנים. בחברת יורוסטייל המתמחה בייצור קירות, חלונות ודלתות זכוכית, תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים ואפשרויות לתכנון ועיצוב קירות הזכוכית למשרד שלכם, הן בסיוע וליווי של אנשי העיצוב שלנו והן על פי ההנחיות של אנשי העיצוב שלכם.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

זכוכית הזזה מחוסמת

מפתיע אולי לגלות שזכוכית היא למעשה חומר חזק מאוד וכשמייצרים אותה בצורה נכונה היא גם יכולה לשמש לבניית בניינים, כפי

ניקיון חלונות בסנפלינג

    מדינת ישראל ידועה בהתקפי האובך שלה. אם שוב היה אובך והחלון שלכם חזר למצב של טינופת ואתם לא