3 סוגי דלתות מיוחדות

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

דלתות פנים ודלת כניסה נחשבות לפריטי עיצוב סופר חשובים בכל מבנה. חשיבותן ככאלה נובעת משטח הפנים הגדול שלהן ובהתאם לכך השפעתן על האווירה ועל האסתטיקה הכוללת של המבנה. מהסיבה הזאת, ייתכן שתרצו לבחון כמה מודלים של דלתות מיוחדות, שיכולות לשנות לחלוטין את האווירה והאסתטיקה במבנה כולו או אפילו ספציפית בחדר בו הן מותקנות. בשורות הבאות אנו מציגים בפניכם 3 סוגי דלתות מיוחדות, שכדאי להכיר לפני שמזמינים דלתות פנים או דלת כניסה לבית.

מאמר בשיתוף Enter – דלתות כניסה מעוצבות

דלת זכוכית

דלת זכוכית היא פריט עיצוב שכיח מאוד במשרדים מעוצבים, אך כזה שכמעט ולא מוצאים בבתים פרטיים למעט במקרה של דלת מרפסת. בפועל, ישנם כיום עיצובים מיוחדים מאוד של דלתות זכוכית, המאפשרים להתקין אותן גם כדלתות פנים לחדרי הבית או במעברים שונים בבתים גדולים. הסוגייה המרכזית שיש לבחון סביב התקנת דלתות זכוכית בבית היא סוגיית הפרטיות, שמהווה פרמטר חשוב הן בדלתות פנים והן בדלת כניסה לבית. כאמור, עיצובים חדשים של דלתות זכוכית יכולים להעניק לכם פתרון גם בהיבט זה עם זכוכיות אטומות, חלביות וחרוטות, זכוכיות כהות, זכוכיות מראה ופתרונות נוספים שהופכים את דלת הזכוכית לאטרקציה עיצובית בכל בית.

קבלן שיפוצים

דל קו אפס

אחד הטרנדים היותר בולטים בעולם הדלתות הוא הטרנד של דלת קו אפס. המדובר בדלת שבמצב סגור הופכת להיות חלק בלתי נפרד מן הקיר המקיף אותה. בניגוד לדלת סטנדרטית, היא אינה בולטת מעבר לגובה פני הקיר ואינה שקועה מן הצד השני בתוך המשקוף. דלת קו אפס היא למעשה דלת שהופכת להיות חלק אינטגרלי מן הקיר וסביב הקונספט המעניין הזה פותחו עיצובים שלמעשה "מעלימים" את הדלת. לא רק שהדלת מותקנת בקו אחד עם גובה פני הקיר ואינה בולטת או שקועה ביחס אליו, אלא שהיא גם מעוצבת בדיוק כמו הקיר המקיף אותה ולכן "נעלמת" בתוכו וכמעט בלתי נראית. אם אתם עומדים לפני הזמנת דלתות פנים וגם דלת כניסה, בהחלט כדאי לבחון את האופציה של דלת קו אפס.
היכנסו ללינק לפרטים נוספים על דלת קו אפס מחיר

דלת דו כנפית

סוג נוסף של דלתות מיוחדות שגם עליו כדאי לתת את הדעת הוא הסוג של דלת דו כנפית. דלת דו כנפית היא למעשה דלת שמורכבת משתי דלתות הנפתחות מן המרכז, כל אחת לצד אחר, ימינה ושמאלה. את הדלתות האלה אתם לבטח מכירים מסרטים בהם מופיעות טירות עתיקות וגדולות או חדרי ספרייה גדולים, עבורם מדובר בדלת סטנדרטית ומתבקשת. דלת דו כנפית היא דלת רחבה יותר, בעלת נוכחות רבה יותר ובעלת עיצוב יוצא דופן שמביע יוקרה, אלגנטיות ועושר. דלתות דו כנפיות מודרניות נחשבות לחזקות מאוד ומגיעות בעיקר בפורמט של דלת עץ או אלומיניום, או לחילופין דלת זכוכית הזזה דו כנפית, אם כי מודל זה מוכר לנו יותר ממרחבים קמעונאיים כמו סופר מרקט או חנות בקניון ולכן לא מתאים במיוחד למרחב הביתי.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מה מיוחד בניקוי בלחץ מים?

ניקוי בלחץ מים הוא דרך מצוינת לנקות את הבית או העסק במהירות וביעילות. הוא משתמש בסילוני מים בלחץ גבוה כדי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!