פיגומים באתרי בנייה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

קבלן פיגומים הוא אדם פרטי שיעבוד באתר הבנייה במהלך תהליך בניית הבניין. לקבלני פיגומים יש חשיבות מכרעת בכל פרויקט בנייה מכיוון שהם מספקים בטיחות לעובדים על ידי חילוץ שלהם מהקרקע ושמירה על בסיס יציב לעבודתם. הם גם מציעים נוכחות מקצועית במקום העבודה, שיכולה להיות חיונית עבור עובדים ומעסיקים כאחד. חברות הזקוקות לקבלני פיגומים יכולות למצוא אותם באמצעות שירותים מקוונים כגון Upwork או ליצור קשר עם חברה קיימת שאולי תוכל לעזור לך. קבלן פיגומים הוא פועל בניין המתקין, מתחזק ופירוק פיגומים. קבלן פיגומים הוא פועל בניין העושה שימוש בכלים כגון סולמות או קרשים כדי להרחיב את החלק החיצוני של מבני בניין ולהרכבת מסגרות פלדה, עץ או אלומיניום על מנת לספק תמיכה זמנית בזמן בניית הפרויקט. הם מועסקים על ידי בונים ובעלי נכסים.

קבלני פיגומים אחראים

קבלני פיגומים אחראים על ניהול הפיגומים באתרי בנייה. הם מקיפים את האתר וקובעים איזה סוג של פיגומים נחוצים על סמך הניסיון שלהם. פיגומים בדרך כלל עובדים ממגדלים גבוהים או בגובה פני הקרקע, אך לעיתים קרובות חייבים לקבל החלטות לגבי היכן למקם פיגום הדורשות פעולה מהירה ושיקול דעת מדויק. קבלן פיגומים הוא ענף שבו מעורבות הרבה חברות. הם אחראים על תכנון, עיצוב, בנייה ופירוק של פיגומים. יש צורך בעבודת כפיים באתר. קבלני פיגומים יוכלו לספק כוח עבודה זה לאתרי בנייה על מנת להגביר את התפוקה.

קבלני פיגומים אחראים על הקמת פיגומים זמניים באתרי בנייה. עם התפתחות אתר הבנייה, הפיגומים יפורקו ויוקמו מחדש מכיוון שלא ניתן לבנות מבנה קבע עד השלמת הבנייה. זה גורם ללחץ רב על הקבלנים והצוותים שלהם הוא קבלן המופעל על ידי AI המסייע בניהול תהליך זה. הם עוזרים לקבלנים על ידי אוטומציה של משימות ידניות כגון חישוב גבהים של פיגומים ומגבלות עומס מקסימליות, מתן ייעוץ לגבי בטיחות הצוות, הערכת זמן לפירוק ובניית פיגומים חדשים, סיווג פרויקטים לפי שלבי בנייה, איסוף נתונים על טופולוגיה וחומרים המשמשים ב- בניית קירות כדי שיוכלו לספק הערכות מדויקות יותר של עלויות וכו'.

פיגומים באתרי בנייה

קבלני פיגומים אחראים על הקמה והורדה של פיגומים באתרי בנייה. זו עבודה לא תמיד קלה אבל השכר גבוה. פיגומים מרוויחים 35,000 דולר בשנה בממוצע לפי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה. זה אולי נראה כמו הרבה, אבל העבודה לא קלה – היא עלולה לגרום לפציעות, כולל נפילות והתחשמלות, לפי USA Today. חברת פיגומים במרילנד אומרת שהיא מצאה תשובה לבעיה הזו עם הפלטפורמה שלה מונעת בינה מלאכותית המיועדת לקבלנים ויצרנים. באמצעות תוכנת בינה מלאכותית, חברות יכולות להפחית את זמן הייצור שלהן ב-100%. הם גם אומרים שהם הפחיתו את קצב התחלופה שלהם ב-40% מאז שהטמיעו תוכנת AI במודל העסקי שלהם.

למידע נוסף ביקרו באתר שלנו: זקיף פיגומים

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם