בחירת דלתות למקלחונים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

דלת למקלחון

המקלחון נפוץ ברוב חדרי הרחצה בארץ. אנשים מעדיפים אותו על פני אמבטיה, לעתים בשל המקום המצומצם, לעתים בשל הגישה הנוחה ומסיבות שונות נוספות. על מנת ליצור פרטיות ולמנוע מהמים לצאת החוצה ולגרום בכל פעם להצפה וחדר רטוב, עלינו להתקין חוצץ ויש להעדיף דלת מתאימה.

דלת המקלחון

הדלת יוצרת את ההפרדה הטובה ביותר בין המקלחון לבין שאר החדר. ישנם בתים בהם יש וילונות מקלחת, אך אלה אינם אסתטיים והם מצליחים למנוע מחלק מהמים לצאת החוצה. דלתות למקלחונים מונעים הצפות בחדר, מסייעים בהפחתת הרטיבות בחלל ומעבר לכל אלה הם מהווים חוצץ מרשים ואסתטי. הדלתות יכולות להיפתח לצדדים או כלפי פנים וחוץ וההחלטה כיצד לעצב אותן תלויה בדרך כלל בחלל, בעיצוב שלו ובמרחב הקיים.

דלת למקלחון

דלתות למקלחונים פינתיים, מעוגלים ומרובעים

אלו אשר נמצאים בשלבי בניית ושיפוץ הבית, יוכלו לבחור מבין מספר דגמים של מקלחונים. הדגם, גודלו ואופן פתיחת הדלת יותאמו בדרך כלל לעיצוב של כל חלל הרחצה. אלו שכבר יש בביתם מקלחון יוכלו לבחור ולעצב אותו לפני הקריטריונים וההמלצות שיצורפו בהמשך.

מקלחונים פינתיים

בחדרי רחצה קטנים אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא בחירה במקלחון פינתי. הדלת של המקלחון תנוע לרוב לצדדים על גבי מסילה והיא יכולה להיות מעוגלת או ישרה כשהמטרה היא לחסוך במקום וליצור מרחב נוח ונעים בתוך המקלחת עצמה. אפשרויות העיצוב רבות ממש כמו בכל דלתות הזכוכית למקלחונים.

מקלחונים מעוגלים

מקלחונים מעוגלים יכולים להיות הבחירה הנכונה במקומות שבהם יש פחות מקום או במקומות שמבחינה עיצובית הוא יהיה המרשים ביותר. דלתות למקלחונים אלו יכולות לנוע על מסילה או להיפתח לתוך המקלחות והחוצה לחדר. מבחינת העיצוב, אין מגבלות הנובעות בשל הצורה.

מקלחונים מרובעים

אלו מקלחונים שיכולים להיות בשלל גדלים. באלו הגדולים הדלתות יכולות להיות עד למחצית הגודל ובקטנים יותר הדלתות יכולות להיות לכל האורך. הדלתות יכולות לנוע על גבי המסילה או להיפתח פנימה והחוצה לחדר ולמקלחון. בעיצוב יש להתחשב בגודל של הדלת כשהאפשרויות בלתי מוגבלות.

עיצוב דלתות למקלחונים

עיצוב הבית הוא אחד הדברים המהנים ביותר. המראה הכללי וכך גם המראה של חדר הרחצה הוא תוצאה של הפרטים הקטנים. כאשר ניגש לעיצוב הדלתות, נסתכל על מספר אלמנטים: זכוכית שקופה או חלבית, צורות ונתייחס גם לידית.

היום נהוג לשלב בין זכוכית חלבית לבין זכוכית שקופה. בדרך זו אפשר לקבל מגוון רחב של עיצובים, ליצור צורות גיאומטריות, לעטר את הדלת בקווים מעוגלים או ליצור ואחרים. השילוב בין השניים מגדיל את כמות העיצובים האפשריים ומאפשר לנו לעצב את החלל בכל דרך שנרצה.

הידיות של הדלתות גם הן משמעותיות. הן יכולות להיות עשויות ניקל או אלומיניום ויכולות להיות כחור בתוך הזכוכית. יש להתייחס אל הידיות כאל פריט עיצובי ופריט שימושי שצריך להיות נוח. כדאי להתחשב גם בצורך של המקלחון ולהתחשב בכל מי שעומד להשתמש במקום. למשל, אם צפויים להתקלח גם ילדים קטנים יחסית, חשוב שהידיות יהיו נגישות ובגובה מתאים. כמובן, לצד הנוחות, הן יכולות להיות מעוצבות.

לעצב את דלתות המקלחת שלך

עיצוב וייצור הדלתות יתבצע במקום אשר מתמחה בתחום ושיכול להציע לך מגוון רחב של פתרונות. עליך לבדוק את הקולקציה אשר עומדת לרשותך ולוודא כי הדלתות תואמות את המקלחות הקיים או את זה שתכננת להתקין. בנוסף לשירות העיצוב על הגורם המבצע לדאוג להתקנה וללוות אותך לאורך כל הדרך. המרכז לעבודות זכוכית ישמח לעמוד לשרותך ולהציע מגוון רחב של עיצובים מרשימים לחדרי הרחצה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.