תריס נגלל

תיקון תריס נגלל ב{HEBROW}

הבית שלנו יכול וצריך להיות מבודד. אנחנו רוצים להרגיש בנוחות בכל שעה של היום ולהימנע משכנים שמסתכלים פנימה כשאנחנו לא רוצים. אנחנו גם רוצים ליהנות מהשמש שחודרת פנימה, בלי לסבול מחום שלא לצורך.

תריס נגלל נותן לנו פתרון מצוין לבית. הוא יכול להתאים למפתחים שונים, גדולים וקטנים ומשתלב בכל חדר. אנחנו יכולים לשלוט בקלות במידת הפתיחה של התריס, לסנן את מידת השמש, להחליט אם אנחנו רוצים לפתוח עצמנו באופן מלא לרחוב או רק באופן חלקי. היום תריס זה הוא הפופולארי ביותר בישראל ולא במקרה.

איך בנוי תריס נגלל

ישנם סוגים שונים של תריסי גלילה, אך המבנה שלהם יהיה לרוב זהה. שלבי התריס יורכבו אחד מעל השני כשהראשון יהיו מחובר לגליל. הגליל נכנס לתוך המנגנון שיכול להיות בקופסה שיכולה להיות שקועה בתוך הקיר (במידה ותננו כך בתהליך הבניה או השיפוץ) או בולטת מעליו.

השלבים יכולים להיות עבים או דקים. הם יכולים להיות מחומרים שונים, אך בישראל ניתן לראות כי החומר הפופולארי הוא האלומיניום. מנגנון הפתיחה והסגירה יכול להיות חשמלי או ידני ואנחנו יכולים להחליט לסגור את התריס במלואו, לפתוח במלואו או באופן חלקי. הגלילה מעניקה לנו את המנגנון הפשוט ביותר בבית, אך העמיד והמעוצב.

תריס נגלל

היתרונות של האלומיניום

תריס נגלל יכול להיות עשוי מחומרים שונים, אך כבר שנים שאנחנו יכולים לראות כי האלומיניום הוא אחד החומרים הפופולאריים ויש לכך מספר סיבות טובות. האלומיניום אינו מחליד ולכן הוא מתאים גם לאזורים לחים במיוחד (כמו מישור החוף) ולאזורים גשומים. הצביעה של השלבים ושל מרכיבי האלומיניום נעשית בתנור ולכן הצבע אינו דוהה בשמש, גם לא לאחר שנים רבות.

החלק החיצוני של השלבים יכול להיות חשוף גם לברד, אך הוא אינו נפגע ממנו אלא נשאר עמיד. האלומיניום חזק ומתמודד היטב מול מפגעי מזג האוויר. בנוסף לכל אלה, שלבי האלומיניום יכולים להוות שכבת בידוד נוספת, לסנן את החום והקור ואת הרעש מבחוץ. במקרה שהתריס כן נפגע (לרוב כתוצאה מכך שהשארנו חפצים על אדן החלון וסגרנו עליהם את התריס), נוכל להחליף את השלב הפגוע יחסית בקלות.

תריס נגלל במראה מעוצב

התריסים בבית הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב שלו. עלינו להתייחס בתהליך העיצוב לשלבים ולקופסה שאליה הם יגללו. את אופן הגימור והצבע אנחנו נבחר ובאפשרותנו לבחור מתוך קשת של צבעים, בהתאם לטעם שלנו ולעיצובים השונים שכבר נקבעו בבית. בבחירת העיצוב עלינו לזכור כי התריס יכול לשמש אותנו לאורך עשרות שנים ולכן החשיבה צריכה להיות בהתאם.

נקודה נוספת שכדאי להתייחס אליה בזמן שאנחנו חושבים על העיצוב היא המנגנון. ישנה אפשרות לבחור במנגנון ידני שמשמעותו שאנחנו נפתח או נסגור את התריס בקלות אך בעצמנו. אפשרות נוספת היא לחבר את המערכת למתג חשמל ולהעניק לכל תריס את המתג שלו. אנחנו יכולים לבחור שהמתג יהיה צמוד לאזור התריס או בתכנון נכון לרכז את המתגים במקום אחד נוח לתפעול.

פניה לחברה מקצועי

חברה מקצועית כמו יורוסטייל תוכל להציע לנו תריסים נגללים לחדרים השונים. החברה תוכל לבחון איתנו את האפשרויות העומדות לרשותנו, היא תגיע לבית כדי לקחת את מידות המפתח ותייצר עבורנו כל אחד מהתריסים על פי דרישה. ההתקנה של התריסים תתבצע על ידי אנשי המקצוע המנוסים והמנגנון יכול להיות ידני או חשמלי.

כל שעלינו לעשות כדי להתקדם ולקבל עוד פרטים על התריסים ולקבל הצעת מחיר הוא ליצור קשר עם החברה ולקבוע פגישה בזמן שנוח עבורנו.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אודות מעקות אלומיניום בחריש

מעקות אלומיניום בחריש ניתן למצוא בדירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, מרכזי מסחר ועוד, בחדרי מדרגות, מרפסות וכדומה. מעקות אלו

אודות מעקות אלומיניום בעומר

מעקות אלומיניום בעומר ניתן למצוא בדירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, מרכזי מסחר ועוד, בחדרי מדרגות, מרפסות וכדומה. מעקות אלו

אודות מעקות אלומיניום בתל-אביב

מעקות אלומיניום בתל-אביב ניתן למצוא בדירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, מרכזי מסחר ועוד, בחדרי מדרגות, מרפסות וכדומה. מעקות אלו

אודות מעקות אלומיניום ביפו

מעקות אלומיניום ביפו ניתן למצוא בדירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, מרכזי מסחר ועוד, בחדרי מדרגות, מרפסות וכדומה. מעקות אלו

אודות מעקות אלומיניום בקריות

מעקות אלומיניום בקריות ניתן למצוא בדירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, מרכזי מסחר ועוד, בחדרי מדרגות, מרפסות וכדומה. מעקות אלו

אודות מעקות אלומיניום בשוהם

מעקות אלומיניום בשוהם ניתן למצוא בדירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, משרדים, מרכזי מסחר ועוד, בחדרי מדרגות, מרפסות וכדומה. מעקות אלו

התקשרו עכשיו