כיצד נקבעת עלות פרגולת אלומיניום ואיך תחסכו?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

איך שלא הופכים את זה, רכישת והתקנת פרגולה היא הוצאה בלתי מבוטלת המסתכמת בכמה אלפים ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים. מצד אחד, אתם מעוניינים לזכות בפרגולה יפה, עמידה וחזקה שתשרת אל כל צרכי ההצללה, ההסבה והאירוח במרפסת, ומצד שני אתם רוצים לעשות זאת בעלויות המתאימות לכיסכם. אז בשורות הבאות נראה כיצד נקבעת עלות פרגולת אלומיניום, ואיך מתאימים את המחיר לתקציב.

פרגולה מעץ

כמה עולה פרגולה מאלומיניום?

חשוב להפנים כי עלות פרגולת אלומיניום איננה אחידה. ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על המחיר כגון תוואי השטח שעליו רוצים להקים את הפרגולה, גודלו של השטח, העיצוב שלה, כמות החומרים שלה, היותה עומדת או תלויה וכן הלאה. כמה זה יעלה לכם בסופו של דבר? בואו נתקדם הלאה ונראה.

באופן כללי מאוד, עלות פרגולת אלומיניום יכולה להתחיל בחמש מאות ₪ בערך ולטפס עד ליותר מאלף ארבע מאות ₪, וזה למטר רבוע. מה המשמעות בשטח. אם ניקח לדוגמא פרגולה בגודל ממוצא של חמישה עשר מטרים רבועים, הרי שבמקרה הראשון והזול יותר תצטרכו להיפרד משבעת אלפים וחמש מאות שקלים, ואילו במקרה השני מעשרים ואחד אלף שקלים. אלו אכן הבדלים מהותיים והדבר תלוי במספר משתנים.

https://www.youtube.com/watch?v=ojhheNZnQo8

מה משפיע על עלות פרגולת אלומיניום?

אולי אתם מגרדים עכשיו את הראש ותוהים, איך ייתכן שהפערים כה גדולים וכיצד ניתן להוזיל את המחיר. ובכן, אחד האלמנטים המשפיעים ביותר הוא כמובן הגודל, כאשר כל מטר רבוע לכאן ולשם יתבטא בחיסכון של מאות שקלים ואף יותר מאלף ₪. מטבע הדברים, ככל שהפרגולה יותר גדולה כך היא זקוקה ליותר חומרי גלם, ולעיתים עקב משקלה גם ליותר תמיכה שתתבטא ביותר עמודים.

דרך אגב, אחת האפשרויות היותר חסכוניות היא לבחור בפרגולה תלויה, כלומר כזו שתלויה עם כבלי מתכת מקיר הבית. פרגולה כזו חוסכת לכם בעמודים היקרים יחסית, וכך גם לא יהיה מה שיחסום נוף או יקטין את השטח שמתחת לפרגולה. עוד אלמנט שיכול להשפיע על העלות הוא תוואי השטח. בעיקרון, כל עוד מדובר בשטח מישורי צמוד לבית העלות לא תושפע כמעט, אולם אם הכוונה היא לבנות פרגולת אלומיניום בחצר במקום משופע, מסולע וכדומה – הרי שעבודות הכנת השטח בוודאי יוסיפו לעלות.

ראו גם: תריס חשמלי למרפסת

עלות פרגולת אלומיניום מושפעת מעיצובה

אחד היתרונות של האלומיניום כחומר גלם בכלל ולפרגולות בפרט, הוא גמישות עיצובית רבה של מתכת חזקה, קלה ועמידה. המשמעות היא שניתן לעצב את הפרגולות בקשת רחבה מאוד של צורות, בין אם הדגש הוא על סגנון יותר מודרני או כפרי, פסים אופקיים או אנכיים, מרווחים או ללא מרווחים בין השלבים, סגירות אופקיות של קירות הפרגולה, וכן מגוון רחב של צבעים – כולל צביעה דמוית עץ.

מטבע הדברים, ככל שתבחרו בעיצוב יותר מרהיב, מורכב ומושקע, כך בהתאם יהיו העלויות המבטאות את שעות העבודה ואת חומרי הגלם. יש לציין כי בפרגולות אלומיניום ניתן גם לשלב חומרים נוספים לצרכי עיצוב וחיזוק, ושוב – הבחירה שלכם תשפיע על העלויות.

 

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם