כיצד נקבעת עלות פרגולת אלומיניום ואיך תחסכו?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

איך שלא הופכים את זה, רכישת והתקנת פרגולה היא הוצאה בלתי מבוטלת המסתכמת בכמה אלפים ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים. מצד אחד, אתם מעוניינים לזכות בפרגולה יפה, עמידה וחזקה שתשרת אל כל צרכי ההצללה, ההסבה והאירוח במרפסת, ומצד שני אתם רוצים לעשות זאת בעלויות המתאימות לכיסכם. אז בשורות הבאות נראה כיצד נקבעת עלות פרגולת אלומיניום, ואיך מתאימים את המחיר לתקציב.

 

כמה עולה פרגולה מאלומיניום?

חשוב להפנים כי עלות פרגולת אלומיניום איננה אחידה. ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על המחיר כגון תוואי השטח שעליו רוצים להקים את הפרגולה, גודלו של השטח, העיצוב שלה, כמות החומרים שלה, היותה עומדת או תלויה וכן הלאה. כמה זה יעלה לכם בסופו של דבר? בואו נתקדם הלאה ונראה.

באופן כללי מאוד, עלות פרגולת אלומיניום יכולה להתחיל בחמש מאות ₪ בערך ולטפס עד ליותר מאלף ארבע מאות ₪, וזה למטר רבוע. מה המשמעות בשטח. אם ניקח לדוגמא פרגולה בגודל ממוצא של חמישה עשר מטרים רבועים, הרי שבמקרה הראשון והזול יותר תצטרכו להיפרד משבעת אלפים וחמש מאות שקלים, ואילו במקרה השני מעשרים ואחד אלף שקלים. אלו אכן הבדלים מהותיים והדבר תלוי במספר משתנים.

מה משפיע על עלות פרגולת אלומיניום?

אולי אתם מגרדים עכשיו את הראש ותוהים, איך ייתכן שהפערים כה גדולים וכיצד ניתן להוזיל את המחיר. ובכן, אחד האלמנטים המשפיעים ביותר הוא כמובן הגודל, כאשר כל מטר רבוע לכאן ולשם יתבטא בחיסכון של מאות שקלים ואף יותר מאלף ₪. מטבע הדברים, ככל שהפרגולה יותר גדולה כך היא זקוקה ליותר חומרי גלם, ולעיתים עקב משקלה גם ליותר תמיכה שתתבטא ביותר עמודים.

דרך אגב, אחת האפשרויות היותר חסכוניות היא לבחור בפרגולה תלויה, כלומר כזו שתלויה עם כבלי מתכת מקיר הבית. פרגולה כזו חוסכת לכם בעמודים היקרים יחסית, וכך גם לא יהיה מה שיחסום נוף או יקטין את השטח שמתחת לפרגולה. עוד אלמנט שיכול להשפיע על העלות הוא תוואי השטח. בעיקרון, כל עוד מדובר בשטח מישורי צמוד לבית העלות לא תושפע כמעט, אולם אם הכוונה היא לבנות פרגולת אלומיניום בחצר במקום משופע, מסולע וכדומה – הרי שעבודות הכנת השטח בוודאי יוסיפו לעלות.

ראו גם: תריס חשמלי למרפסת

עלות פרגולת אלומיניום מושפעת מעיצובה

אחד היתרונות של האלומיניום כחומר גלם בכלל ולפרגולות בפרט, הוא גמישות עיצובית רבה של מתכת חזקה, קלה ועמידה. המשמעות היא שניתן לעצב את הפרגולות בקשת רחבה מאוד של צורות, בין אם הדגש הוא על סגנון יותר מודרני או כפרי, פסים אופקיים או אנכיים, מרווחים או ללא מרווחים בין השלבים, סגירות אופקיות של קירות הפרגולה, וכן מגוון רחב של צבעים – כולל צביעה דמוית עץ.

מטבע הדברים, ככל שתבחרו בעיצוב יותר מרהיב, מורכב ומושקע, כך בהתאם יהיו העלויות המבטאות את שעות העבודה ואת חומרי הגלם. יש לציין כי בפרגולות אלומיניום ניתן גם לשלב חומרים נוספים לצרכי עיצוב וחיזוק, ושוב – הבחירה שלכם תשפיע על העלויות.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מעקה אלומיניום
מדריך מקיף: מעקות למדרגות פנים – כיצד לבחור חומרים וכלי עבודה

מעקות אלומיניום למדרגות הם בחירה פופולרית עבור מדרגות פנים בשל העמידות והאסתטית המודרנית שלהם. בבחירת מעקות אלומיניום, קחו בחשבון את סגנון הבית שלכם ואת העיצוב הכללי של גרם המדרגות. מעקות אלומיניום מגיעים במגוון גימורים, מחלקים ומלוטשים ועד לטקסטורה ומט. הם גם קלים לתחזוקה ועמידים בפני חלודה וקורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה מעשית עבור אזורים עם תנועה גבוהה.

WALL
חיפוי אלומיניום לקירות חוץ- כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

חיפוי קירות חוץ מהווה דבר חשוב ביותר. מעבר לעובדה שמדובר על חיפוי שמציע עיצוב מרשים ויוקרה לכל בניין, הרי שהוא רלוונטי מאוד לבידוד ואיטום המבנה ועוד. בעבר, החומרים הקלאסיים אשר שימשו לחיפוי חוץ של מבנים היו: אבן טבעית, ברזל, זכוכית ועוד. אולם כיום, ניתן למצוא בשוק החיפויים מגוון רחב של חומרי חיפוי מתקדמים ובעלי תכונות הרבה יותר טובות, אשר יספקו לכם איטום מושלם למבנה מכל בחינה שהיא. לכן, אם אתם מחפשים חיפוי קירות חוץ ותוהים כיצד לבחור אותו בצורה הטובה ביותר, חשוב שתכירו את החומרים המתקדמים והמומלצים ביותר עבור חיפוי קירות חוץ וכיצד בוחרים את החומר הטוב ביותר.

עבודות אלומיניום בחריש

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בחריש? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בעומר

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בעומר? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בתל-אביב

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בתל-אביב? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!