דלתות כניסה בלגי

מחפשים דלת כניסה חדשה לבית וחשוב לכם שזאת לא תהיה עוד דלת פלדה סטנדרטית? רוצה לשלב בדלת אלמנטים עיצוביים באלומיניום וזכוכית, אבל לא מוכנים שזה יבוא על חשבון תחושת הביטחון והפרטיות שלכם בביתכם? ישנו כיום מגוון רחב של פתרונות עיצוביים בקטגוריה של דלתות כניסה לבית, והבולט שבהם הוא ללא ספק דלתות כניסה בלגי. 

על מה חשוב להקפיד בבחירת דלת כניסה לבית?

דלת הכניסה היא ללא ספק הדלת החשובה ביותר בבית, לפחות בהיבט הפונקציונלי שלה. בבחירת דלת כניסה אי אפשר להתייחס רק לנושא העיצוב ויש לקחת בחשבון גם שיקולים של בטחון ופרטיות. מצד אחד, הרעיון של דלת זכוכית הוא רעיון עיצובי נהדר שגם ייצור לכם כיוון אור נוסף בבית, אבל בכל זאת מדובר בדלת הכניסה לבית, וכאשר אתם נועלים אותה במפתח, אתם רוצים להרגיש שבאמת אף אחד לא יכול לפרוץ אותה. בהתאם לכך, בהזמנת דלת כניסה לבית, אתם חייבים לקחת בחשבון את נושא הבטחון, קרי דלת שיש לה יכולת אמיתית למנוע כניסה של גורמים בלתי מורשים וכן את נושא הפרטיות, קרי דלת שמאפשרת לכם להתנהל בבית שלכם בצורה חופשית מבלי שגורמים מבחוץ יוכלו "להציץ" פנימה. השיקול השני הוא כמובן סובייקטיבי וכל אחד יבחר את הדלת המתאימה לו בהתאם לחשיבות של נושא הפרטיות בעיניו.

דלתות כניסה בלגי – פתרון עיצובי, בטוח ופרטי

דלתות כניסה בעיצוב בלגי הן דלתות המשלבות אלומיניום עם זכוכית והיופי בהן הוא שניתן לשלב את שני הגורמים האלה בכל תמהיל שרוצים. דלת בלגית קלאסית היא אכן דלת שעשויה כולה מלוחות זכוכית הנתונים בתוך מסגרות של פרופילי אלומיניום ויחד עם זאת, דלתות כניסה בלגי ניתנות לייצור גם עם מוטיב בלגי שמאפיין את הדלת ברמה העיצובית, אך אינו פוגע ברמת הבטיחות שלה. כך למשל, תוכלו להזמין דלת שרוב שטח הפנים שלה עשוי לוח אלומיניום חזק וקשיח, ובמרכזה תוכלו לשלב את אלמנט הזכוכית בעיצוב בלגי עם פרופילי אלומיניום תואמים. לחילופין, תוכלו לשלב את האלמנט הבלגי בכל אזור אחר של הדלת ולתכנן את הדלת באופן חופשי, כל עוד אתם משמרים את החוזק המבני שלה באמצעות שטח מספיק של לוח אלומיניום אטום. בנוסף, תוכלו להוסיף מעין סורגים מעוצבים בצדה החיצוני של הדלת, על מנת להגן על השטח שבו אתם ממקמים את הזכוכית.

שימוש בזכוכית חזקה ועמידה

אחרי שאמרנו את זה, דלתות כניסה בלגי מגיעות גם עם זכוכית חזקה מאוד שגם כך קשה מאוד לפרוץ. המדובר בזכוכית טריפלקס אותה ניתן לייצר משני לוחות זכוכית וביניהם יריעה פולימרית שגם עוטפת אותם מכל עבר והופכת אותם לגוף זכוכית אחד ומאוחד. זכוכית זו היא זכוכית חזקה מאוד וקשה מאוד לשבור אותה. אם מיישמים אותה במידות מקסימליות ספציפיות ובמינון נכון, ניתן בהחלט ליהנות גם מדלת בטוחה שמעניקה לכם פרטיות בביתכם וגם מדלת שמביאה אליכם את העיצוב הבלגי עם הפרופילים הדקים והמעודנים.

חברת יורוסטייל מתמחה בביצוע עבודות אלומינים ובכלל זה ייצור חלונות ודלתות בעיצוב בלגי לבית, דלתות כניסה בלגי, דלתות למרפסת בעיצוב בלגי ועוד. לרשותנו כל הידע והציוד המקצועי הנדרש על מנת לבנות עבורכם כל דלת כניסה בכל פורמט ובכל עיצוב שתבחרו, במחירים תחרותיים ועם תמיכה מקצועית של אנשי המקצוע והעיצוב של יורוסטייל, המעורבים בכל פרויקט ופרויקט של החברה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חלון רפפה
דלתות אלומיניום

חלון רפפה

חלון רפפה הוא חלון אשר מורכב משלבים של תריסים. ניתן לפתוח או לסגור את השלבים באופן ידני, חשמלי או לחבר

מנעול לחלון הזזה
חלונות אלומיניום

נעילה לחלונות הזזה

חלונות הזזה נפוצים מאד, בבתים ומשרדים. הם נוחים לשימוש, נעים על גבי מסילה וניתנים להתאמה אישית לפי מידה. חלונות אלו

דלת בלגית עם רשת
בלוג

דלתות ברזל מעוצבות

דלתות ברזל מעוצבות – לא רק עיצוב, גם בטוחות מאש התקנת דלתות ברזל מעוצבות זו אחת הדרכים לשיפור מראה הבית.

בלוג

דלתות הזזה

דלתות הזזה – מחירים, והאם הן מתאימות לחדרי ילדים? דלתות הזזה הן תוספת מושלמת ויפה לכל בית, אך הן אינן

חלונות בלגיים
בלוג

סגירת מרפסת בזכוכית

סגירת מרפסת בזכוכית – למה זה כדאי ומה זה מאפשר? אם יש לכם בבית מרפסת במצב טוב, סגירת המרפסת זו

התקשרו עכשיו