רפפות אלומיניום

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

רפפות אלומיניום משמשות לתריסים ולקירוי. הן אידאליות למזג האוויר הישראלי, יכולות להעניק פתרון הצללה מרשים ועמיד ומשלבות בין נוחות לאסתטיקה. הרפפות יכולות להגיע במידות שונות בהתאם למבנה, הגימור יכול להיות בשלל גוונים והעמידות גבוהה במיוחד.

פתרון זה משתלב בשלל מבנים: בתים פרטיים, דירות, חנויות, מפעלים ואחרים. בנוסף לפתיחה הידנית, השלבים יכולים להיפתח באופן ידני או באמצעות מנגנון חשמלי.

היתרונות של רפפות האלומיניום

האלומיניום הוא אחד החומרים שאינו דורש עבודות תחזוקה. הוא אינו מפתח קורוזיה והצבע שלו עמיד גם לאחר שנים רבות. הבחירה ברפפות אלומיניום על פני פתרונות אחרים תהיה טבעית עבור אנשים רבים וזאת בשל הסיבות הבאות:

רפפות אלומיניום

התאמה אישית

ניתן לבצע התאמה לפי הגודל של כל פתח או חלל שנרצה לכסות. ההתאמה תהיה בגודל ובצבע שנבחר על ידי הלקוח.

איכות ועמידות

האלומיניום אינו מחליד והוא מתמודד היטב מול פגעי מזג האוויר. כתוצאה מכך הוא משמש אותנו לאורך שנים והמראה שלו תמיד חדש.

שליטה בחדירת האור

ניתן לשלוט בחדירת האור על ידי פתיחה חלקית של הרפפות. הפתיחה תתבצע באופן ידני או חשמלי.

בריאות

שלא כמו העץ אשר חשוף לרטיבות, עובש ומזיקים, האלומיניום אינו נפגע מכל אלה ובכך הוא מבטיח לנו מרחב מחיה בריא יותר.

חיסכון אנרגטי

השליטה המלאה במידת החשיפה לחוץ מאפשרת לנו לחסוך באנרגיה. הרפפות משמשות כשכבת הגנה נוספת מפני הקור בחורף ומפני חדירת השמש בקיץ ובכך הן שומרות על טמפרטורה נוחה בתוך המבנה.

רפפות אלומיניום לקירוי

פתרונות הצללה הם צורך קיים במדינת ישראל. מצד אחד אנו נהנים מימים רבים של שמש, אך מצד שני החום והשמש הישירה אינם מתאימים לשהות ארוכה בחוץ. הפתרון בא בצורת הצללה וזו יכולה להתבצע על ידי רפפות אלומיניום. שלא כמו פתרון העץ, האלומיניום אינו דורש עבודת תחזוקה, הוא עמיד וניתן לשלב אותו עם מנגנון חשמלי שיאפשר לפתוח ולסגור אותו, באופן חלקי או מלא.

פתרון הקירוי מתאים למרפסת הבית, כחלק מהפרגולה וכהצללה לצד המרפסת. הוא מושלם עבור צימרים, בתי הארכה ועסקים שרוצים ליהנות מעיצוב ברמה גבוהה.

מראה חדשני לצד פרקטיות

נכון להגיד כי כבר שנים שעומדות לרשותנו רפפות אלומיניום. עם זאת, הן עדיין מאפשרות לנו ליהנות ממראה חדשני ומנגנון פתיחה וסגירה נוח לשימוש. האלומיניום משתלב מעולה בבתים בעיצוב מודרני ומתקדם, אך לא רק. בתים אשר רוצים ליצור אווירה כפרית יוכלו לעשות זאת על ידי צביעת הרפפות בצבעי קרם או צבעים שמשתלבים באלו שכבר קיימים בבית.

תהליך הייצור וההתקנה

השלב הראשון של התהליך יהיה להבין את הדרישות שלנו. עלינו לדעת כי ישנן אפשרויות עיצוב רבות ולספר לחברה מהן הציפיות שלנו. במקביל, החברה תיקח את מידות המקום ובהתאם תציע לנו את הפתרונות הטובים ביותר עבורנו.

לאחר בחירת הפתרון המתאים לנו, הצבעים ולאחר שהחברה לקחה את המידות של המקום, היא תוכל להתחיל את תהליך הייצור. הייצור מתבצע בהתאמה אישית. כלומר, זהו אינו מוצר גנרי או מוצר מדף שיש להתאימו למקום אלא הוא מיוצר במיוחד עבורנו.

בסיום החברה תגיע לבצע את ההתקנה במקום. אנחנו יכולים להתקין רפפות אלומיניום בכל החלונות ועל גבי הפרגולה ואנחנו יכולים להתקין אותן רק בחלק מהחלונות או רק על גבי הפרגולה, לבחירתנו.

לפנות למומחים בתחום

חברת יורוסטייל מעמידה לרשותנו מומחיות בתחום וניסיון עשיר. החברה תלווה אותנו משלב ההתלבטות, דרך מתן המלצות והצגת האפשרויות העומדות לרשותנו ועד להתקנה מקצועית במבנה שלנו. כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר וליהנות מהשירות הטוב ביותר.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
עבודות אלומיניום בחריש

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בחריש? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בעומר

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בעומר? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בתל-אביב

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בתל-אביב? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום ביפו

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום ביפו? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בקריות

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בקריות? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בשוהם

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בשוהם? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!