סוגי זכוכיות לחלונות

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

זכוכית לחלון

בהזמנת חלונות חדשים לבית, אנחנו מקדישים זמן רב ומחשבה רבה לאופן בו ייראו החלונות, למסגרת, לסגנון העיצוב, לגוון המסגרת וכן הלאה. את אותה תשומת הלב ואף יותר מכך, ראוי לתת גם ובעיקר לזכוכית שממנה מיוצר החלון והסיבה לכך היא שסוגים שונים של זכוכיות לחלונות יכולים להשפיע בצורה שונה על החוויה שיספק לכם החלון מבחינת בידוד רעשים, בידוד טמפרטורה וחוזק מבני. אז מהם סוגי זכוכיות לחלונות ואיך תבחרו את הסוג המתאים לכם? על כך מסבירים לכם המומחים של יורוסטייל, המתמחה בעיצוב וייצור מוצרי אלומיניום, לרבות חלונות ודלתות אלומיניום.

סוגי זכוכיות לחלונות – מהפשוט ביותר ועד הטוב ביותר

כל חלון מבוסס בראש ובראשונה על לוח זכוכית אחד ממנו מיוצרת הזכוכית לחלון. לוח זכוכית זה הוא לוח סטנדרטי שיכול להגיע בדרך כלל בעוביים שונים של 3 מ"מ או יותר. לוח זכוכית כזה, כשהוא עירום ועומד בפני עצמו הוא חלש מאוד ויכול להישבר אפילו מלחץ משקל לא רב במיוחד, לבטח כתוצאה מטריקת החלון או פגיעת חפץ בחלון. כיום כבר לא מייצרים חלונות מזגוגית אחת בודדת, וממוצר שעומד בפני עצמו, הפכה הזגוגית הבודדת לרכיב בתוך מערך של זגוגיות לייצור חלונות מוגמרים.

זכוכית לחלון

חלון טריפלקס

חלון טריפלקס הוא סוג הזכוכית הראשון שנציג פה, ומדובר באחד מהסוגים השכיחים ביותר בשוק. המדובר על שילוב של שתי זגוגיות המוצבות במערך זו מול זו כשביניהן נמתחת יריעה פולימרית. אותה יריעה פולימרית גם עוטפת את המערך כולו, של שתי הזגוגיות יחד. החלון הכפול מוסיף חוזק רב לחלון, הוא מגביר את כושר הבידוד והאיטום של החלון והיריעה הפולימרית היא זו שמעניקה לחלון את החוזק האמיתי שלו והופכת את הזכוכית לקשיחה מאוד וכמעט בלתי ניתנת לשבירה בתנאים טיפוסיים. זכוכית טריפלקס מותקנת בכל סוגי החלונות ודלתות האלומיניום ונחשבת לזכוכית ברירת המחדל בדלתות וחלונות גדולים בהם ישנה חשיבות רבה לחוזק הזכוכית כמרכיב מפתח ביציבות המבנית של הדלת או החלון כולו.

חלון בידודית

חלון בידודית הוא הסוג השני מבין סוגי זכוכיות חלונות ומדובר במערך זגוגיות דומה לזה של הטריפלקס, אלא שבמקרה זה, במקום יריעה פולימרית במרווח שבין שתי הזגוגיות, נותר חלל ריק של אוויר. כיס אוויר זה מהווה כמעין מחיצת בידוד יעילה מאוד לבידוד אקוסטי של רעשים ובידוד תרמי בפערי טמפרטורה גבוהים משני צידי החלון. גם חלון בידודית נהנה ממעטפת פולימרית חזקה, אך המרווח בין הזכוכיות הוא מרווח של אוויר ולכן החוזק המבני של חלון בידודית, על אף שהוא גבוה מאוד, עדיין נחשב לנמוך יותר מזה של הטריפלקס.

אז איזה זכוכית מתאימה לכם ?

למעשה, בתוך הסל השלם של סוגי זכוכיות לחלונות, אלו הם שני הסוגים המרכזיים בהם נעשה כיום שימוש, אם כי באפשרותכם לבחור בסוגים נוספים ובהם חלון כהה עליו מוצמדת יריעה פולימרית בגוון כהה ואשר משמשת לחסימת קרינת שמש חזקה. כמו כן, תוכלו לבחור בזכוכית מחוסמת שנחשבת לזכוכית החזקה ביותר, זכוכית שעמידה אפילו בירי, אם כי קשה לחשוב על צורך כזה בבית סטנדרטי. מבין שלל סוגי זכוכיות לחלונות, מהו הסוג המתאים לכם? על כך תצטרכו להתייעץ עם הגורם המקצועי שמכין עבורכם את החלונות ויוכל לסייע לכם לבחור בסוג החלון הנכון לכם, וגם לקבוע את הפרמטרים הספציפיים של עובי הזגוגיות, המרווח ביניהן וכן הלאה. חברת יורוסטייל מתמחה בייצור חלונות ודלתות אלומיניום ועושה שימוש בכל סוגי הזכוכית לחלונות, בהתאמה מלאה להעדפות הלקוח ובמטרה לענות לצרכיו המרכזיים בנושאי בידוד אקוסטי, בידוד תרמי וחוזק מבני בצורה מלאה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו