סוגי זכוכיות לחלונות

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

בהזמנת חלונות חדשים לבית, אנחנו מקדישים זמן רב ומחשבה רבה לאופן בו ייראו החלונות, למסגרת, לסגנון העיצוב, לגוון המסגרת וכן הלאה. את אותה תשומת הלב ואף יותר מכך, ראוי לתת גם ובעיקר לזכוכית שממנה מיוצר החלון והסיבה לכך היא שסוגים שונים של זכוכיות לחלונות יכולים להשפיע בצורה שונה על החוויה שיספק לכם החלון מבחינת בידוד רעשים, בידוד טמפרטורה וחוזק מבני. אז מהם סוגי זכוכיות לחלונות ואיך תבחרו את הסוג המתאים לכם? על כך מסבירים לכם המומחים של יורוסטייל, המתמחה בעיצוב וייצור מוצרי אלומיניום, לרבות חלונות ודלתות אלומיניום.

סוגי זכוכיות לחלונות – מהפשוט ביותר ועד הטוב ביותר

כל חלון מבוסס בראש ובראשונה על לוח זכוכית אחד ממנו מיוצרת הזכוכית לחלון. לוח זכוכית זה הוא לוח סטנדרטי שיכול להגיע בדרך כלל בעוביים שונים של 3 מ"מ או יותר. לוח זכוכית כזה, כשהוא עירום ועומד בפני עצמו הוא חלש מאוד ויכול להישבר אפילו מלחץ משקל לא רב במיוחד, לבטח כתוצאה מטריקת החלון או פגיעת חפץ בחלון. כיום כבר לא מייצרים חלונות מזגוגית אחת בודדת, וממוצר שעומד בפני עצמו, הפכה הזגוגית הבודדת לרכיב בתוך מערך של זגוגיות לייצור חלונות מוגמרים.

זכוכית לחלון

חלון טריפלקס

חלון טריפלקס הוא סוג הזכוכית הראשון שנציג פה, ומדובר באחד מהסוגים השכיחים ביותר בשוק. המדובר על שילוב של שתי זגוגיות המוצבות במערך זו מול זו כשביניהן נמתחת יריעה פולימרית. אותה יריעה פולימרית גם עוטפת את המערך כולו, של שתי הזגוגיות יחד. החלון הכפול מוסיף חוזק רב לחלון, הוא מגביר את כושר הבידוד והאיטום של החלון והיריעה הפולימרית היא זו שמעניקה לחלון את החוזק האמיתי שלו והופכת את הזכוכית לקשיחה מאוד וכמעט בלתי ניתנת לשבירה בתנאים טיפוסיים. זכוכית טריפלקס מותקנת בכל סוגי החלונות ודלתות האלומיניום ונחשבת לזכוכית ברירת המחדל בדלתות וחלונות גדולים בהם ישנה חשיבות רבה לחוזק הזכוכית כמרכיב מפתח ביציבות המבנית של הדלת או החלון כולו.

חלון בידודית

חלון בידודית הוא הסוג השני מבין סוגי זכוכיות חלונות ומדובר במערך זגוגיות דומה לזה של הטריפלקס, אלא שבמקרה זה, במקום יריעה פולימרית במרווח שבין שתי הזגוגיות, נותר חלל ריק של אוויר. כיס אוויר זה מהווה כמעין מחיצת בידוד יעילה מאוד לבידוד אקוסטי של רעשים ובידוד תרמי בפערי טמפרטורה גבוהים משני צידי החלון. גם חלון בידודית נהנה ממעטפת פולימרית חזקה, אך המרווח בין הזכוכיות הוא מרווח של אוויר ולכן החוזק המבני של חלון בידודית, על אף שהוא גבוה מאוד, עדיין נחשב לנמוך יותר מזה של הטריפלקס.

אז איזה זכוכית מתאימה לכם ?

למעשה, בתוך הסל השלם של סוגי זכוכיות לחלונות, אלו הם שני הסוגים המרכזיים בהם נעשה כיום שימוש, אם כי באפשרותכם לבחור בסוגים נוספים ובהם חלון כהה עליו מוצמדת יריעה פולימרית בגוון כהה ואשר משמשת לחסימת קרינת שמש חזקה. כמו כן, תוכלו לבחור בזכוכית מחוסמת שנחשבת לזכוכית החזקה ביותר, זכוכית שעמידה אפילו בירי, אם כי קשה לחשוב על צורך כזה בבית סטנדרטי. מבין שלל סוגי זכוכיות לחלונות, מהו הסוג המתאים לכם? על כך תצטרכו להתייעץ עם הגורם המקצועי שמכין עבורכם את החלונות ויוכל לסייע לכם לבחור בסוג החלון הנכון לכם, וגם לקבוע את הפרמטרים הספציפיים של עובי הזגוגיות, המרווח ביניהן וכן הלאה. חברת יורוסטייל מתמחה בייצור חלונות ודלתות אלומיניום ועושה שימוש בכל סוגי הזכוכית לחלונות, בהתאמה מלאה להעדפות הלקוח ובמטרה לענות לצרכיו המרכזיים בנושאי בידוד אקוסטי, בידוד תרמי וחוזק מבני בצורה מלאה.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
עבודות איטום בחורף

עבודות איטום הוא מונח שעשוי להתייחס לכל מספר טכניקות בנייה המשמשות לטיפול בחלקו החיצוני של המבנה על מנת למנוע נזקי

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!