דלת רשת מחיר

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

המחיר של דלת רשת לבית יכול להשתנות בהתאם למספר פרמטרים שעליהם נדבר בשורות הבאות, אם כי בסך הכל הפערים הם לא גדולים בדרך כלל, הן בגלל שמדובר בפריט סטנדרטי למדי והן בגלל שהמידות הן בדרך כלל סטנדרטיות. אז מה הם הפרמטרים שמשפיעים על העלות של דלת רשת? האם דלת רשת ציר עולה יקר יותר מאשר דלת רשת הזזה? האם ניתן להזמין דלת רשת בכל גודל שרוצים ואיך זה משפיע על המחיר? על כל השאלות האלה ועל שאלות נוספות, נענה כאמור בשורות הבאות.

שני הפרמטרים המרכזיים שמשפיעים על עלותה של דלת רשת

דלת רשת מודרנית מגיעה כמעט תמיד בתצורה של מסגרת אלומיניום שבתוכה נתונה הרשת. ישנה אפשרות להזמין גם דלתות עץ או מתכת אם כי מדובר בתצורות נדירות למדי. בייצור דלת רשת מחיר הדלת נקבע בראש ובראשונה על פי כמות חומר הגלם הנדרש ובמיוחד כמות האלומיניום הנדרש לצורך ייצור הדלת ומסגרת הדלת (משקוף). עלות הרשת עצמה היא זניחה למדי והשפעתה על המחיר הכולל היא מינורית. אורך הפרופילים, העובי שלהם והרוחב שלהם, הם שיכריעו את העלות הכוללת לייצור הדלת ובהמשך לכך גם את המחיר לצרכן. בנוסף לכך, גם העיבוד הנדרש למסגרת האלומיניום יכולה להשפיע מאוד על המחיר, במיוחד עם הדלת מוזמנים עם מרקם ייחודי או בגוון ייחודי, שני פרמטרים שיכולים לייקר מאוד את העלות הכוללת. על כמות האלומיניום הנדרשת לייצור הדלת משפיעה כמובן גם מסגרת הדלת וכפי שנראה בהמשך, מסגרת זו יכולה להשתנות בין סוגים שונים של דלת רשת (ציר או הזזה).

דלת רשת מחיר

סוגים של דלת רשת

בבחירת דלת רשת מחיר הדלת יכול להשתנות כאמור בגין שורה של פרמטרים, ואחד המרכזיים שבהם הוא סוג הדלת, קרי דלת ציר או דלת הזזה. דלת רשת יכולה להגיע כמובן בתצורה של דלת ציר המיושמת בדרך כלל בדלת הכניסה לבית, או בדלת הזזה המיושמת בדרך כלל במרפסות או בפתחי יציאה לחצר. ככלל, דלת ציר דורשת מסגרת שלמה שמהווה את הבסיס המקבע את הדלת אל קיר המבנה ובתוכה מותקנת הדלת עצמה. דלת הזזה דורשת גם היא מסגרת, אם כי מסגרת זו מהווה חלק מהמסגרת של דלת ההזזה עצמה, בתוספת מסילה ייעודית לדלת הרשת. ככלל, מסגרת דלת ציר תכיל בתוכה כמות גדולה יותר של חומר גלם מאשר תוספת המסילה הנדרשת לדלת הזזה, ולכן יכולה לייקר את המחיר הכולל. כמו כן, כפי שנראה בהמשך, לסוג הדלת יש בדרך כלל קשר ישיר גם לגודלה ובהמשך לכך גם למחירה.

גודל הדלת וסוג פרופיל

גודל הדלת הוא מרכיב המפתח שמכריע את כמות חומר הגלם הנדרשת לצורך ייצור הדלת. דלת ציר תהיה בדרך כלל קטנה יותר מאשר דלת הזזה, בעיקר לאור מגבלות המשקל שניתן להפעיל על הציר וכן לאור חוסר נוחות והיעדר מרחב בתפעול (פתיחה וסגירה) של דלת ציר. דלת הזזה, לעומת זאת, זוכה בכל עת ובכל מצב לתמיכה מלאה של המסילות בהן היא נתונה ולכן ניתן לייצר אותה גם במידות גדולות במיוחד. סוג פרופיל הוא מרכיב נוסף המשפיע על מחיר של דלת רשת, ואולי אפילו המרכזי שבכולם. כך למשל, פרופיל בלגי יעלה יקר יותר משמעותית ביחס לפרופיל סטנדרטי. ביישום פרופיל בלגי נהוג בדרך כלל להוסיף פרופילים נוספים בתוך שטח הפנים של הדלת לצרכים אסתטיים, מה שמייקר עוד יותר את הדלת.

שכיחות בשוק

דלת רשת מחיר

פרמטר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הפרמטר של שכיחות בשוק. ככל שסוג מסוים של דלת רשת הוא יותר שכיח ויותר פופולארי, כך המחיר שלו יהיה בדרך כלל נמוך יותר וזאת לאור היתרונות לגודל בייצור הדלת. כיום ללא ספק, דלת רשת הזזה מפרופיל אלומיניום סטנדרטי היא תצורת דלת הרשת השכיחה ביותר ולכן נחשבת גם לזולה ביותר בהינתן שכל יתר הפרמטרים זהים. אם אתם מחפשים את הפתרון הזול ביותר עבורכם ברכישת דלת רשת מחיר של דלת הזזה בפרופיל סטנדרטי, יהיה כנראה המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא. בהקשר זה ראוי לומר גם שכל התאמה אישית שאתם רוצים להכניס בדלת, קרי תוספת פרופילים לעיצוב, בחירת מרקם או גוון ייחודי וכדומה, עלולה לייקר מאוד את העלות הכוללת, שכן השכיחות של דלת בהתאמה אישית היא הנמוכה ביותר האפשרית – דלת אחת ייחודית עבורכם שאותה צריך לייצר באופן פרטי.

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים לדעת מהו המחיר שאותו תצטרכו לשלם עבור דלת הרשת הדרושה לכם, הדבר הנכון שתוכלו לעשות הוא לבחון את הדגמים הרלוונטיים לכם, להתכנס לעיצוב ולדגם המתאים לכם ביותר ולאחר מכן לבצע השוואת מחירים בין ספקים שונים ככל שניתן. הדגם הנדרש לכם הוא נתון, אבל את הספק שלכם אתם בהחלט יכולים לבחור מתוך כלל הספקים שיודעים להציע את אותו דגם ושם גם ממתינה ההזדמנות שלכם להשיג את דלת הרשת שלכם במחיר אטרקטיבי ותחרותי.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם