סגירת חורף מחיר למטר

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

מרפסת שמש היא אחד מהחלקים האהובים ביותר על הישראלי הטיפוסי, מכל יתר חלקי הבית ולא בכדי. המדובר במרחב שמאפשר לנו להישאר בבית אבל להיות בחוץ. העניין הוא שהחל מחודש אוקטובר נובמבר ועד חודש מרץ אפריל, בהתאם לאזור בארץ, הופכת המרפסת לחלק הנטוש של הבית, החלק שאליו אף אחד לא מעז לצאת בקור העז השורר בחוץ. סגירת חורף היא למעשה תוספת מבנית למרפסת, שמאפשרת לכם ליהנות ממרפסת השמש שלכם גם בתקופת החורף ואף להפוך אותה לחממה נעימה שתעניק לכם מרחב חמים ונעים גם כשבחוץ שורר קור עז. מהי סגירת חורף? איך מוסיפים סגירת חורף למרפסת קיימת? מהן האפשרויות הקיימות בהיבט זה? כמה זה עולה? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

מה זה סגירת חורף ואיך עושים את זה?

סגירת חורף היא תוספת מבנית שמאפשרת לכם להפוך את מרפסת השמש שלכם לחלל סגור למשך עונת החורף, באופן שיאפשר לכם לשהות במרפסת גם כאשר שורר בחוץ קור עז. המשמעות הפשוטה של הדברים היא, שסגירת חורף לא יכולה להיות מבוססת על תוספת קבועה שעשויה מבטון, בלוקים או אפילו פאנלים מבודדים. תוספת זו חייבת להיות מודולרית באופן כזה שמאפשר את התקנתה בתחילת החורף ופירוקה בסיומו. כמו כן, מאחר ותוספת זו מיועדת להפוך את המרפסת למקום חמים ונעים במהלך עונת החורף, הרי שלסוג חומר הגלם ממנו תיוצר סגירת החורף יש השפעה דרמטית על היכולת להשיג את האפקט הזה, ולעניין זה חומר הגלם הטוב ביותר הוא זכוכית.

מדוע זכוכית? מכיוון שזכוכית יכולה לאטום את חלל המרפסת מחדירת רוחות וגשם והיא יכולה לבודד את חלל המרפסת מהקור שבחוץ, אבל היא לא חוסמת את קרני השמש מלחדור למרפסת ולחמם אותה. סגירת חורף מזכוכית היא למעשה הסגירה האפקטיבית ביותר שיכולה להפוך את המרפסת לחדר החם ביותר בבית במהלך עונת החורף. במרבית המקרים, סגירת חורף מבוססת על קונסטרוקציית אלומיניום או עץ, שעליה מולבשים לוחות אטומים כדוגמת לוחות זכוכית על מנת ליצור את הסגירה הנדרשת.

סגירת חורף

כמה זה עולה?

בהזמנת סגירת חורף מחיר למטר הוא הפרמטר שעל פיו נקבע המחיר שאותו יהיה עליכם לשלם עבור הסגירה. המחיר למטר יכול כמובן להשתנות בצורה דרמטית בהתאם לחומר הגלם ממנו בונים את הסגירה, לגודל המרפסת שאותה סוגרים, לאלמנטים עיצוביים שרוצים לשלב בסגירה ולפרמטרים רלוונטיים נוספים. יחד עם זאת, חשוב להבין את הדבר הבא: בביצוע סגירת חורף מחיר למטר הוא לא הפרמטר שאמור להכריע את ההחלטות שאתם מקבלים וגם אם שימוש בזכוכית מחוסמת כפולה ומבודדת תעלה לכם את המחיר במאות או אפילו באלפי שקלים, חשוב מאוד שלא תתפשרו על עניין זה אם אתם רוצים להשיג את הערך שלשמו אתם מבצעים את הסגירה מלכתחילה.

אין ספק שתקציב הוא עניין חשוב ואין ספק שאתם צריכים לבצע השוואת מחירים בין כמה ספקים לפני שאתם מבצעים הזמנה. יחד עם זאת, חשוב שתחילה תגדירו את המטרות של המהלך, את הערכים שאתם רוצים להשיג, את הערכים שאתם מוכנים לוותר עליהם ואלו שלא, ורק לאחר מכן תבחנו את האפשרויות השונות ואת האופן בו הן עומדות בכללים שהגדרתם. אין טעם להזמין סגירת חורף במחיר מוזל אם היא לא תאפשר לכם את זמן האיכות שלשמו אתם עושים את הסגירה מלכתחילה. על כן, בהזמנת סגירת חורף מחיר למטר הוא פרמטר שאתם צריכים לקחת בחשבון ולהשוות אותו בין מספר הצעות, אך לא להכריע את כל ההחלטה אך ורק על פיו.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם