דלת כניסה לבניין מחיר

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

מהם הפרמטרים שאתם צריכים לבדוק בבחירת דלת כניסה לבניין? האם בבחירת דלת כניסה לבניין מחיר הוא פרמטר שאמור להכריע את ההחלטה שלכם ועד כמה? בהנחה המתבקשת שגם דלת כניסה לבניין צריכה להיות מעוצבת ואסתטית, איך מוודאים שהאסתטיקה של הדלת אינה פוגעת בפונקציונליות שלה ובעמידות שלה לאורך זמן? על שאלות אלו ועוד נענה ממש בשורות הבאות.

הרגישות המיוחדת של דלת כניסה לבניין

אחד הדברים שהכי חשוב להבין לפני שניגשים למשימה של בחירת דלת כניסה לבניין הוא, שמדובר ברכוש משותף ולא ברכוש פרטי. כאשר אתם בוחרים דלת כניסה לבית הפרטי שלכם אתם עושים שיקולים שהם לגמרי שונים מאלו שעליכם לשקול בבחירת דלת כניסה לבניין. כך למשל, אם אין לכם ילדים בבית, ייתכן שתבחרו בדגם שלא הייתם בוחרים לו היו בבית ילדים קטנים. עצם העובדה שהדלת של הבניין היא לא דלת פרטית של אף אחד יכולה להשפיע מאוד על "היחס" שלה תזכה אותה דלת לעומת דלת כניסה של בית פרטי, שלבטח תזכה ליחס טוב יותר וזהיר יותר. הבנה של עניין בסיסי זה חייבת ללוות אתכם בתהליך הבחירה של דלת כניסה לבניין. כפי שאמרנו קודם לכן, בבחירת דלת כניסה לבניין מחיר הוא פרמטר חשוב ומרכזי, אבל כעת אתם מבינים שהוא לא הפרמטר שאמור להכריע את הבחירה שלכם.

דלת כניסה לבניין מחיר

העיצוב הסטנדרטי של דלתות כניסה לבניין

בהמשך למה שאמרנו קודם לכן, כעת נדגים כיצד העיצוב הסטנדרטי של דלתות כניסה לבניינים משותפים יכול להיות שונה מאוד מזה שמקובל עבור דלתות כניסה לבתים פרטיים. אחד המרכיבים המרכזיים בהיבט זה הוא מרכיב הזכוכית והשקיפות של הדלת. דלת כניסה לבניין תהיה בדרך כלל דלת שמבוססת על שטח פנים שניתן לראות דרכו. ההיגיון הוא גם עיצובי אבל גם פונקציונלי – כאשר אנו מגיעים לבניין, יש ליכולת שלנו להביט אל תוך חדר המדרגות מבחוץ בכדי לנסוך בנו תחושה של בטחון שאף אחד לא אורב לנו שם וזאת הסיבה, אם שאלתם את עצמכם, שבגינה מרבית דלתות הכניסה לבניינים משותפים הן דלתות שקופות ברובן. יחד עם זאת, את השקיפות הזאת אנחנו רוצים להגביל עם חלונות כהים, בכדי למנוע פגיעה רציפה של קרינת השמש על המרחב הפנימי של חדר המדרגות.

אז איך צריכה להיראות הדלת של הבניין שלכם?

ככלל, דלתות כניסה לבניינים משותפים מעוצבות בדרך כלל בצבעים כהים ברמת חום כהה ובשילוב זכוכית. יחד עם זאת, דלת הכניסה חייבת להיות גם רובסטית וחזקה על מנת לעמוד בטריקות, ברוחות ובפגעי מזג האוויר להם היא חשופה ולכן דלת כניסה לבניין תיוצר בדרך כלל מאלומיניום בשילוב זכוכית ובשילוב פרופילים נוספים המפוזרים לאורכה ולרוחבה של הדלת על מנת להעניק לה חיזוק מבלי לפגוע באפקט השקיפות שלה. עם הבסיס הזה תוכלו כעת לגשת לבתי העסק המציעים דלתות כניסה לבניינים משותפים ולבחור את העיצוב המתאים לכם, ויש לא מעט כאלה.

ומה לגבי המחיר?

כאמור, בבחירת דלת כניסה לבניין מחיר הוא לא הפרמטר שאמור להכריע את ההחלטה שלכם, אבל הוא בהחלט פרמטר שיש לקחת בחשבון. על מחיר הדלת משפיעים מספר פרמטרים כמו גודל הדלת, העיצוב שלה, כמות הזכוכית אל מול כמות האלומיניום המיושמים בה, סוג הזכוכית המשולבת בה והמורכבות העיצובית שלה. יש לכם את האפשרות לבחור באחד ממאות דגמי המדף של דלתות כניסה לבניין ויש לכם את האפשרות להזמין דלת כניסה בהתאמה אישית לגמרי. הבחירה היא שלכם אך עליכם לקחת בחשבון שדלת בהתאמה אישית יכולה לעלות הרבה יותר מדלת הנמכרת ישירות מן המדף.

על המחיר שיהיה עליכם לשלם משפיעים פרמטרים נוספים כמו מערכת האינטרקום המשולבת בדלת, תוספת פאנלים בעיצוב דומה הסוגרים את המפתח הרחב של הכניסה לבניין משני צדי הדלת  ועד קיר הבטון וכדומה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמדובר בעלות שמתחלקת בין כלל דיירי הבניין כך שתוספת של מאות שקלים בעלות הדלת, יכולה להשפיע על כל דייר בנפרד ברמה של עשרות בודדות של שקלים. אם אתם מזמינים את דלת הכניסה במסגרת פרויקט שיפוץ נרחב, כדאי להיעזר במעצב הפנים שלכם בבחירת דלת הכניסה ואם לא, כדאי בכל זאת לקבל לפחות ייעוץ ראשוני של מעצב פנים המתמחה בעבודה עם בניינים משותפים.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
דלת כניסה עם חלון נפתח
דלת כניסה עם חלון נפתח

בעבר היה זה מודל מאוד מקובל בתחום דלתות הכניסה – דלת כניסה עם חלון נפתח שמאפשר להשאיר את הדלת סגורה

דלת כניסה זכוכית ברזל
דלתות כניסה מברזל וזכוכית

מחפשים דלת כניסה מעוצבת לבית, אבל מתלבטים סביב החומר ממנו אמורה הדלת להיות עשויה? ובכן, בחירת דלת כניסה לבית היא

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!