האם פרגולה אלומיניום למרפסת היא הבחירה הנכונה?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

סגירת מרפסת

פרגולות הן אמצעי הצללה נפוץ מאוד בישראל וניתן לראותו בכל אזורי הארץ, בחצרות, גינות, מרפסות וגם בבתי עסק ומבני ציבור. את הפרגולות עצמן ניתן לבנות ממגוון חומרי גלם, בדגש על עץ, אלומיניום, ברזל ופלסטיק. בשנים האחרונות מסתמנת העדפה גוברת לפרגולות אלומיניום בזכות יתרונותיהן, אך השאלה היא האם הן מתאימות גם למרפסת שלכם? התשובות במאמר הבא.

תריסי גלילה

שיקולים בבחירת פרגולה למרפסת

כאשר מתכננים פרגולה כחלק מבניית בית חדש או כתוספת לבית קיים, מבינים עד מהרה שמדובר בעולם ומלואו של אפשרויות. אכן, את הפרגולות ניתן לתכנן, לעצב ולהתקין בקשת רחבה של חומרים, גדלים, עיצובים צבעים, שיטות הצללה, רמות הצללה, דרכי התקנה וכדומה. יש גם סוגיות חשובות הנוגעות לעמידות הפרגולה, לעלויות שלה, לאופן בו היא משתלבת עם סגנון הבית, לרמת התחזוקה שהיא דורשת ועוד. בשורות הבאות נבחן אילו פתרונות ויתרונות מעניקה פרגולה אלומיניום למרפסת, ומדוע היא מעוררת שביעות רצון גדולה בקרב בעליה.

מאפיינים של פרגולה אלומיניום למרפסת

כאמור, יש חומרים שונים שמהם ניתן לבנות פרגולות, ועל מנת להסביר את המאפיינים והיתרונות של האלומיניום בתחום זה נשווה אותו למתחרה העיקרי – העץ. ראשית, ישנו הבדל מהותי וניכר בחזות החיצונית של פרגולה אלומיניום למרפסת לעומת פרגולת עץ. יש שיאמרו שכאן טמון החיסרון היחיד של פרגולות מאלומיניום, והדבר תלוי בטעם ובהעדפות האישיות של כל אחד ואחת.

אכן, הפופולאריות של פרגולות עץ טמונה במראה הכפרי והטבעי שלהן, המשתלב היטב בחזות הגינה. לעומת זאת, לפרגולות מאלומיניום יש חזות עכשווית ומודרנית, עם מראה המאופיין בקווים ישרים ומתכתיים, לרוב בצבעי אפור, שחור או לבן אם כי ניתן לצבוע אותן בשלל גוונים לפי ההעדפות. לכן, למי שמעדיף את המראה הטבעי ואינו מוכן להתפשר עליו בשום פנים, פרגולות עץ יהיו דווקא הבחירה הנכונה, וכאן למעשה טמון היתרון היחיד שלהן לעומת האלומיניום. מאידך, למי שרוצה לשוות לביתו סגנון עכשווי ומודרני, הבחירה באלומיניום תהיה הנכונה.

ראו עוד מבית יורוסטייל: תריס חשמלי למרפסת

יתרונות של פרגולה אלומיניום למרפסת לעומת עץ

מכאן והלאה הכל עומד לטובת האלומיניום. נתחיל בכך שמדובר במתכת הרבה יותר חזקה ועמידה מעץ. מדוע זה חשוב? ובכן, למרות שהקורות של פרגולות עץ עשויות מעצים שעברו חיטוי וחיזוק, הן לא מגיבות היטב לפגעי מזג האוויר ועם הזמן יתחילו לשנות את צורתן ולהיסדק. לעומת זאת, אלומיניום פשוט נשאר לעמוד אל מול השמש והגשם, בלי להתנפח, להחליד, להתעקם, לשנות צורה וכן הלאה. פשוט שומר על מראהו וחוזקו.

שנית, על מנת לשמור על פרגולות עץ יש לבצע עבודות תחזוקה תקופתיות, בין אם באופן עצמאי או בעזרת בעלי מקצוע, מה שמתבטא בזמן עבודה ובעלויות. לעומת זאת, פרגולה אלומיניום למרפסת אינה דורשת כל עבודת תחזוקה לאורך השנים. לכך מצטרף יתרון חשוב הקשור לחוזקה של הפרגולה: מכיוון שאלומיניום הוא מתכת (עמודי התמיכה גם כוללים ליבת ברזל), הרי שביכולתו לשאת משקלים הרבה יותר גדולים, כך שניתן להקים פרגולות יותר גדולות ובמראה יותר מעודן.

יורוסטייל חלונות אלומיניום

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו