מעקות מזכוכית חלבית

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

המעקה הוא חלק בלתי נפרד מהמבנה. הוא משתלב במקומות שונים בבית, במסעדות ובשלל מבנים ציבוריים ואף במרחבים פתוחים. היום ברור כי מעבר לכך שמדובר על חלק חשוב במבנה שמגן על האנשים שמסתובבים, גרים ועובדים בו, יש לו גם חלק עיצובי משמעותי.

הזכוכית נכנסה לחיינו בשנים האחרונות גם במעקה והיא יוצרת הפרדה והגנה בין שני אזורים. היא מרשימה, אסתטית ומביאה את הקדמה אל העיצוב.

זכוכית חלבית

מקומות בהם נרצה לשים מעקות מזכוכית חלבית

אפשר להתקין את המעקה במקומות שונים. כיוון שהמעקה אמור גם להגן ולהפריד בין שני אזורים, הזכוכית תהיה עבה ויש לשים לב שההתקנה שלה היא לא פחות ממושלמת. מעקות מזכוכית חלבית יוכלו להשתלב במקומות שונים במבנה ובהם:

במרפסת

אחד המקומות שאפשר לראות בו את מעקה הזכוכית הוא המרפסת. בעבר הפתרונות היו בצורת ברזל או מעקה בטון. אלו לא תמיד נתנו את המענה הנכון, לא מבחינה בטיחותית ולא מבחינה אסתטית. מעקות מזכוכית חלבית משתלבות באופן מושלם במרפסת. הן יכולות להיות אטומות באופן חלקי או מלא והן בטוחות לשימוש. אי אפשר לטפס על המעקה, אי אפשר להיכנס בין השלבים (כיוון שאין שלבים) ובו זמנית אפשר לראות את המתרחש בחוץ.

המרפסת היא אזור שיש לחשוב עליו מבחינה אסתטית. היא לא עוד חדר בבית והישיבה בה צריכה להיות בחוץ, אך בתחום שהוא עדיין אישי. השילוב של הזכוכית החלבית הוא מושלם ואפשר לתכנן את המרפסת כך שלא תהיה אטומה אך גם לא שקופה לחלוטין.

לאורך המדרגות

מדרגות אשר פתוחות מצד אחד שלהן צריכות לקבל הגנה. אם בעבר הפתרון הנפוץ ביותר היה הברזל, היום אפשר לראות את הזכוכית משתלבת באופן מרשים. הזכוכית החלבית יכולה להיות משולבת בזכוכית רגילה ואז מתקבלות צורות יפיפיות על גבי המעקה.

לאורך המדרגות ניתן גם לשים סד אחיזה וכל שנדרש הוא תכנון נכון. בחירה נכונה של החומר, הצורה, האלמנטים השונים ודרך ההתקנה, תוביל לבית מרשים. הזכוכית תתאים לבתים בסגנון מודרני אך תשתלב גם בבתים שרוצים להציג חמימות, כל עוד האלמנטים השונים תוכננו נכון.

בקומה העליונה

בהפרדה בין קומות לא פעם יש צורך ביצירת מחיצה. הקיר הוא אפשרות אחת לבידוד בין שני החללים ויצירת מרחב בטוח, אך הזכוכית מעניקה עיצוב מרשים הרבה יותר. היא נותנת תחושה של חלל אחד גדול שמחובר ולא של הפרדה וזאת למרות שהיא יוצרת מחיצה ומונעת אסונות.

התקנת הזכוכית בקומות עליונות אשר פתוחות לחלל התחתון כמו גם בגלריות, מאפשרת לשחק במרחב מבחינת העיצוב ויוצרת מרחב מרשים שכיף לגור בו. פתרון זה יכול להתאים גם למסעדות בעלות שתי קומות ומקומות שצריכים ליצור הפרדה והגנה בצורה מרשימה.

לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום

בכל הנוגע לעבודות זכוכית וליצירת מעקות, יש לפנות לאנשי מקצוע מנוסים שמכירים היטב את התקנות ואת הדרישות של המרחב. אין זה מספיק להבין כיצד לעבוד עם זכוכית אלא חשוב שאנשי המקצוע יבחרו את הזכוכית הנכונה ויבצעו התקנה שתאפשר לחיות במרחב באופן מוגן ובכך להעניק לך חיים בראש שקט.

אנשי המקצוע הנכונים יוכלו להציג לך עבודות קודמות שכבר ביצעו, לייעץ לך בכל הנוגע לפתרונות הקיימים ולתכנן עבורך את המעקה המתאים לכל חלל. בסופו של דבר יהיה עליהם לייצר ולהתקין את המעקה במבנה. המרכז לעבודות זכוכית ישמח לעמוד לרשותך. כאן מחכים לך אנשי מקצוע בעלי ניסיון שיוכלו להציג לך דוגמאות של עבודות שכבר בוצעו ולהתאים עבורך את הפתרון המרשים ביותר.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!