אודות

יורוסטייל עבודות אלומיניום

יורוסטייל עבודות אלומיניום זהו הפורטל המוביל בארץ לעבודות אלומיניום באתר שלנו תוכללו למצוא מידע רב אודות עבודות אלומיניום, יורוסטייל הנו מותג של קבוצת עידן 67 בע"מ אנו מחברים בין לקוחות המחפשים קבלני אלומיניום לבין קבלני אלומיניום אשר בדקו ווידאנו כי הם קבלנים מקצוענים ואיכותיים בעלי ניסיון רב. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר ונפנה אליכם כמה קבלני האלומיניום הכי מובילים ומקצוענים בישראל ללא כל התחייבות מצידכם ,ככה תוכלו להיות בטוחים כי קיבלתם כמה הצעות ותוכלו לבחור את הקבלן שמתאים לכם מבחינת מחיר וניסיון.

צוותי הקבלנים שלנו

לרשות הקבלנים איתם אנו עובדים צוות שלם של אנשי מקצוע ובכלל זה אנשי ביצוע המתמחים בעבודה עם אלומיניום ובטכניקות מתקדמות לעיבוד וגימור אלומיניום. כמו כן, לרשות הקבלנים צוות מומחים אשר עובדים בצורה צמודה עם לקוחותינו על מנת להבטיח כי הלקוחות מקבלים בדיוק את מה שהם זקוקים לו וכי התוצר הסופי אכן עונה על הצרכים שלהם עד תום.

הקבלנים איתם אנו עובדים  מציעים יכולות מתקדמות לייצור מוצרי אלומיניום בצביעה בתנור, בצביעת רסס, במגוון רחב של גוונים ובמגוון רחב של מרקמים ועיבודים של פני השטח. כל שלבי הייצור מבוצעים בכפוף לתקנים הישראליים והעולמיים הרלוונטיים ובכפוף לסטנדרטים הגבוהים אליהם הם מחויבים.

לקוחות מרוצים

על איכות העבודות של הקבלנים איתם אנו עובדים עובדים יכולים להעיד מאות הלקוחות אותם משרתים הקבלנים  בכל רחבי הארץ, החל משלבי הקונספט, דרך התכנון וגיבוש התוצר הסופי וכלה בייצור, גימור ואספקה על פי לוחות זמנים ומפרטים מוקפדים מאוד. על פי הצורך מעמידים הקבלנים לרשות הלקוח יועץ צמוד שמסייע ללקוח בתכנון ופיתוח המוצר הנדרש, בין שמדובר בחלונות לבית ובין שמדובר ברכיב מפתח למערכת תעשייתית.