פרגולה אלומיניום תלויה – מחיר ששווה לשלם

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

עבודות אלומיניום ב

כפי שאתם בוודאי יודעים, פרגולה היא אמצעי הצללה נפוץ מאוד בישראל, העוזרת ליהנות מהמרפסת והחצר גם בימות הקיץ החמים ואף בחורף. יחד עם זאת, פרגולות מהוות עולם ומלואו ורבים מתלבטים לגבי הבחירה הנכונה עבורה – פרגולה מאלומיניום, מברזל או מעץ, פרגולה עומדת או תלויה, וכן הלאה. אז בשורות הבאות נתמקד באחד המוצרים המובילים בשוק ונבין את היתרונות של פרגולה תלויה מאלומיניום.

אם כן, לכל סוג של פרגולה המוצע בשוק יש את המאפיינים הייחודיים שלו, או במילים אחרות – יתרונות וחסרונות, פרגולות תלויות מאלומיניום אינן יוצאות מהכלל הזה, ומספקות יתרונות הקשורים בין היתר במחיר הזול, בעיצוב היפהפה, בחיסכון במקום במרפסת ועוד. מאידך, החיסרון המרכזי שלהן הוא מגבלת השטח והמיקום. על ההיבטים האלו ונוספים נריב מייד, כדי שתוכלו לבצע בחירה נכונה וחכמה שתהיו שלמים ומרוצים ממנה.

פרגולה

פרגולה אלומיניום תלויה – מחיר זול יותר

אם אתם מאלו שרועדות להם הברכיים מול מחירי פרגולות בשוק, יש בשורות טובות עבורכם: ניתן לקבל על פרגולה אלומיניום תלויה מחיר זול יותר בהשוואה לפרגולות אחרות. ויש לכך גם סיבה טובה: מדובר בפרגולה המוחזקת עם כבלי מתכת אל קיר המבנה, ולכן איננה נדרשת בעמודי תמיכה. המשמעות המיידית היא חיסכון בחומר גלם ולכן גם בעלויות.

עוד יתרונות של פרגולות תלויות מאלומיניום

מלבד האמור לעיל, יש עוד מספר יתרונות בולטים לפרגולות מאלומיניום. ראשית, מרבית המרפסות מוגבלות בשטחן, בין אם מדובר בבית פרטי ובוודאי בדירה בבניין. ולא רק שמדובר בשטח קטן אלא גם שעמודי התמיכה המאסיביים יחסית של פרגולות עומדות מקטינים אותו עוד יותר. לעומת זאת, בפרגולה תלויה מאלומיניום אין עמודים ולכן אין שום הפרעה לנוף או הפרעה לתנועה בשטח המרפסת, ואתם נהנים ויכולים לנצל את כל גודלה.

ואם הבשורות האלו משמחות אתכם, כדאי להמשיך ולהוסיף שמדובר בפרגולות מאוד עמידות בזכות האלומיניום, אין דורשות תחזוקה שוטפת, וגם יש להן מראה מודרני, נקי ויפה המשתלב בסגנונות הבנייה המקובלים כיום ובוודאי בסגנונות אורבאניים.

ראו עוד מבית יורוסטייל: חלונות אלומיניום בצבעים מרהיבים

פרגולה אלומיניום תלויה – מחיר שקשור לבחירות שלכם

כאמור, ניתן לקבל על פרגולה אלומיניום תלויה מחיר זול יחסית לפרגולות עומדות. יחד עם זאת, ישנו טווח מחירים נרחב עבור פרגולות תלויות, הנובע לא מעט מהבחירות שלכם. לדוגמא, המחיר יעלה ככל שתבחרו בפרגולה יותר גדולה, המשלבת יותר חומרי גלם יקרים, בעלת עיצוב מרשים וייחודי יותר, וכדומה.

אז בכל מקרה, לפני שאתם מחליטים ללכת על פרגולה כזו או אחרת, כדאי לבצע עבודת מחקר: התבוננו בתמונות המפורסמות ברשת של חברות המייצרות ומתקינות פרגולות, קראו חוות דעת אובייקטיביות בפורטלים מקצועיים, קבלו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, בדקו את המחירים והגדירו מסגרת תקציב ברורה. כך תסיימו את הפרויקט בעלויות המתאימות לכיס ותיהנו ממרפסת מוצלת בקיץ ואפילו מוגנת בחורף למשך שנים רבות וטובות.

יורוסטייל חלונות אלומיניום

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.