מדריך גדרות אלומיניום זולים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

זכוכית מרפסת

אין ספק שגדרות אלומיניום מספקות מענה מצוין לבעליהן, הן ברמת הפרטיות, הן ברמת העמידות והן בסוגיות של עיצוב ויופי. אמנם מחיריהן של גדרות אלומיניום גבוהים משל גדרות ברזל, אך מדובר בהשקעה שבהחלט מצדיקה את עצמה לאורך זמן. יחד עם זאת, אנשים רבים שואלים את עצמם כיצד לרכוש גדרות אלומיניום זולים, ועל כך ירחיב המאמר הבא.

איך מוצאים גדרות אלומיניום זולים?

מי שרוצה לחוש תחושת ביטחון מלאה בגדר וגאווה בעיצובה ויופייה, לבטח ימצא את מבוקשו בגדרות אלומיניום. ואולם, כמו בתחומים רבים אחרים גם כאן סוגיית התקציב משחקת תפקיד, ואכן העלויות עשויות להיות בלתי מבוטלות כתלות במספר פרמטרים. על מנת לרכוש גדר במחיר נוח המתאים לכיס יש תחילה להבין את התחום ומה משפיע על העלויות, וכמובן גם לבצע השוואת מחירים  בין הסוגים והדגמים השונים כדי לקבל החלטה מושכלת. כפי שנראה בהמשך המאמר, בסופו של דבר העניין תלוי ברצונות האישיים.
ראו גם: חלונות אלומיניום מחיר

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}

מה משפיע על מחירה של גדר אלומיניום

ראשית, חשוב לציין כי גם אם תרכשו גדרות אלומיניום זולים אין בכך לומר שתצטרכו לוותר על איכות, בטיחות ועמידות לאורך זמן, אז הסירו דאגה מלבכם. מצד שני, יהיו שיקולים של אסתטיקה ופרטיות שתצטרכו להכריע לגביהם, למשל לבחור בגדר אלומיניום עם פסים רחבים ולא דקים בשביל לחסוך בעלויות, או לבחור בגדר שבין הפסים שלה יש מרווחים – דבר שיקטין עלויות אך יספק פחות פרטיות.

כמה עולה הגדר?

אתם בוודאי רוצים לדעת שביצעתם קנייה נכונה ומשתלמת, ולצאת מהרכישה עם הרגשה טובה. כאמור, יש מספר גדול של פרמטרים המשפיעים על מחיר הגדר, ביניהם אורכה של הגדר, משקלה וחומרי גלם המשולבים בה, מורכבותה ועיצובה. כך לדוגמא, המחיר של גדר אלומיניום אופקית המורכבת מפסים דקים, עשוי לנוע בין 1,000 ל- 1,500 ₪ כתלות בפרופיל שלה, ואילו מחיר של גדר אופקית מפסים רחבים עשוי לנוע בין 300 ל- 700 ₪ כתלות בפרופיל. יש לציין כי המחירים הם למטר גדר.

גדר אלומיניום מחיצה

בחירה אישית של גדרות אלומיניום זולים

מן האמור לעיל ניתן להבין כי המחיר עשוי להשתנות מאוד בהתאם לבחירות שלכם, ולמעשה הדבר מעיד על מרחב הבחירה העצום העומד לרשותכם. כך למשל, מי שרוצה גדרות אלומיניום זולים יוכל לוותר על היבטים כמו צביעה ייחודית בתנור, על גוונים משולבים המייתר אפקט עכשווי ומודרני, על מרקם מחוספס ומורכב וכדומה. כמו כן, ניתן לתכנן את השטח שאותו הגדר תקיף כך שבחלקים יותר מוצנעים שלו יותקנו גדרות יותר זולות.
ראו גם: חלונות דקורטיביים לבית

ולמה דווקא גדר אלומיניום?

כל בעל גדר אלומיניום שתשאלו אותו בוודאי יספר בגאווה ובשמחה על יתרונותיה, ויסביר שהיא בהחלט מצדיקה את ההשקעה. מדובר בגדרות המגיעות בקשת רחבה של עיצובים יפהפיים, שהן גם עמידות בפני חלודה ופגעי מזג האוויר. בנוסף, גדרות אלו יכולות לספק פרטיות מלאה של מאה אחוז, כך שתרגישו בטוחים ומוגנים, והן גם אינן מתבלות או דורשות תחזוקה תקופתיות כמו גדרות עץ. יחד עם זאת, על מנת להבטיח את איכות הקנייה, ודאו שאתם רוכשים גדרות אלומיניום זולים ממותג מוכר ואמין.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו