תריס למטבח

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות יותר אלמנטים בעיצוב הבית שעוצבו כדי שהחיים שלנו יהיו נוחים יותר. אחת הדוגמאות לכך הם תריסי המטבח אשר סוגרים בצורה אלגנטית את הארונות. התריסים עשויים אלומיניום, נצבעים בהתאמה אישית ומשתלבים באופן מושלם במטבח.

עושים סדר במטבח

המטבח שלנו עלול להיות מבולגן. הוא משמש את כל בני הבית, במהלך כל היום. יש בו מכשירים רבים, אוכל, כלי מטבח ועוד. כל אלו יכולים לצאת החוצה, להיות על השיש ולבלגן את החלל. תכנון נכון של הארונות הוא מפתח לחלל מסודר, שנעים לשהות בו, להכין בו אוכל ולבלות בו. תריס למטבח הוא אחד האלמנטים שישתלבו במטבח ויעזרו לנו להסתיר את המכשירים השונים.

התריס מסתיר את מה שנמצא בתוך הארון וכיוון שהוא נפתח באופן נגלל כלפי מעלה, הוא לא לוקח מקום על השיש. הארון כמובן יכול להיות מסודר ומאורגן, אך גם במקרה כזה עודף הפריטים עלול להיראות לנו כבלגן ולהעמיס אלינו. התריס סוגר את מה שיש בפנים, באלגנטיות ומשאיר לנו חיים נינוחים ונעימים.

נוחות, פונקציונליות, אסתטיקה

ארונות המטבח חייבים לקבל את ההתייחסות הנכונה. הם עומדים לשמש אותנו מדי יום ועליהם להכיל את כל מה שיש לנו במטבח. ארונות תריס למטבח יהפכו את החיים שלנו לנוחים יותר. הם יאפשרו לנו להגיע לכל חפץ, תבלין וכלי בקלות, בלי להשאיר בלגן. הם פונקציונליים וגודלם משתנה בהתאם לארונות עצמם. בנוסף לכל אלה, תודות לפתרון זה המטבח שלנו אסתטי יותר.

תכנון נכון של המטבח הוא משימה חשובה. המטבח הוא חלל שימושי שכל בני הבית נכנסים אליו והוא פעיל מהכנת הקפה בבוקר ועד לארוחת הערב. לכן, עלינו להכיר את המנגנונים השונים שיכולים להפוך את החיים שלנו לפשוטים, נוחים ויפים יותר.

התאמה אישית

כמו אלמנטים רבים במטבח, גם התריסים מתכוננים ומיוצרים בהתאמה אישית. בעת התכנון וההרכבה יילקחו בחשבון מרכיבים שונים.

גודל הארונות

הדבר הראשון שיש להתייחס אליו הוא גודל הארונות והמפתח. אפשר לייצר תריס למטבח בגדלים שונים כאשר הרוחב המקסימלי לא יעלה על 90 ס"מ. התריס והמנגנון יתוכננו באופן אישי ויתאימו בדיוק לכל ארון שהחלטנו לשלב בו את התריס.

עיצוב וצבע

העיצוב והצבע גם הם יבחרו באופן אישי. העיצוב מתייחס לשלבים השונים כאשר ההבדלים הם בעיקר גודל השלבים. ישנם מטבחים בהם השלבים הצרים יחמיאו יותר וישנם מטבחים בהם נעדיף לבחור בשלבים עבים. כמו כן, הצביעה נעשית בהתאמה אישית ולכן התריס יכול להשתלב באופן מושלם עם צבע המטבח.

מנגנון

בצידי התריס ישנה מסילה אשר מכילה אותו. הפתיחה יכולה להיות ידנית והיא יכולה להיות חשמלית. אלו מאיתנו שמעדיפים פתיחה חשמלית יצטרכו לתאם זאת מראש כיוון שהחיבור חייב להתבצע על ידי חשמלאי. הפתיחה הידנית נוחה והיא מעניקה פתרון גם לבתים שכבר יש בהם ארונות מטבח ושרוצים להוסיף את התריס.

תריס למטבח בארונות העליונים

מקובל לשים תריס למטבח על גבי הארונות העליונים. התריס חוסך את הצורך להזיז דברים לצורך פתיחת הארון. הוא מאפשר לנו לנוע במטבח בנוחות מרבית ובנוסף לכל, זהו הפתרון האסתטי ביותר שהמטבח שלנו יכול לקבל. מנגנון זה חוסך מקום רב והופך את המטבח שלנו לנעים יותר.

חברת יורוסטייל מייצרת עבורנו תריסי מטבח. היא מתמחה בתכנון וייצור עבודות האלומיניום והיא מעמידה לרשותנו את הניסיון ואנשי הצוות שלה. על מנת למצוא את הפתרונות האסתטיים והנוחים ביותר למטבח, כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם החברה ולהתחיל לחיות בסביבה נעימה יותר.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
תריסי גלילה
מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

תריסי גלילה
מה נותן לכם שלט לתריס חשמלי?

לרבים מאיתנו יש בבית או בעסק תריסים חשמליים, המשמשים לצורכי הגנה על הפרטיות, עבור שמירה על ביטחון תכולת הבית והעסק,

תריס גלילה חיצוני
תריס גלילה חיצוני

תריס גלילה הוא תמיד תריס שהוא חיצוני ואם כך, נשאלת השאלה מהו תריס גלילה חיצוני ומה מבדיל אותו מתריסי גלילה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!