תריס למטבח

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

חלון נגד רעש

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות יותר אלמנטים בעיצוב הבית שעוצבו כדי שהחיים שלנו יהיו נוחים יותר. אחת הדוגמאות לכך הם תריסי המטבח אשר סוגרים בצורה אלגנטית את הארונות. התריסים עשויים אלומיניום, נצבעים בהתאמה אישית ומשתלבים באופן מושלם במטבח.

עושים סדר במטבח

המטבח שלנו עלול להיות מבולגן. הוא משמש את כל בני הבית, במהלך כל היום. יש בו מכשירים רבים, אוכל, כלי מטבח ועוד. כל אלו יכולים לצאת החוצה, להיות על השיש ולבלגן את החלל. תכנון נכון של הארונות הוא מפתח לחלל מסודר, שנעים לשהות בו, להכין בו אוכל ולבלות בו. תריס למטבח הוא אחד האלמנטים שישתלבו במטבח ויעזרו לנו להסתיר את המכשירים השונים.

התריס מסתיר את מה שנמצא בתוך הארון וכיוון שהוא נפתח באופן נגלל כלפי מעלה, הוא לא לוקח מקום על השיש. הארון כמובן יכול להיות מסודר ומאורגן, אך גם במקרה כזה עודף הפריטים עלול להיראות לנו כבלגן ולהעמיס אלינו. התריס סוגר את מה שיש בפנים, באלגנטיות ומשאיר לנו חיים נינוחים ונעימים.

נוחות, פונקציונליות, אסתטיקה

ארונות המטבח חייבים לקבל את ההתייחסות הנכונה. הם עומדים לשמש אותנו מדי יום ועליהם להכיל את כל מה שיש לנו במטבח. ארונות תריס למטבח יהפכו את החיים שלנו לנוחים יותר. הם יאפשרו לנו להגיע לכל חפץ, תבלין וכלי בקלות, בלי להשאיר בלגן. הם פונקציונליים וגודלם משתנה בהתאם לארונות עצמם. בנוסף לכל אלה, תודות לפתרון זה המטבח שלנו אסתטי יותר.

תכנון נכון של המטבח הוא משימה חשובה. המטבח הוא חלל שימושי שכל בני הבית נכנסים אליו והוא פעיל מהכנת הקפה בבוקר ועד לארוחת הערב. לכן, עלינו להכיר את המנגנונים השונים שיכולים להפוך את החיים שלנו לפשוטים, נוחים ויפים יותר.

התאמה אישית

כמו אלמנטים רבים במטבח, גם התריסים מתכוננים ומיוצרים בהתאמה אישית. בעת התכנון וההרכבה יילקחו בחשבון מרכיבים שונים.

גודל הארונות

הדבר הראשון שיש להתייחס אליו הוא גודל הארונות והמפתח. אפשר לייצר תריס למטבח בגדלים שונים כאשר הרוחב המקסימלי לא יעלה על 90 ס"מ. התריס והמנגנון יתוכננו באופן אישי ויתאימו בדיוק לכל ארון שהחלטנו לשלב בו את התריס.

עיצוב וצבע

העיצוב והצבע גם הם יבחרו באופן אישי. העיצוב מתייחס לשלבים השונים כאשר ההבדלים הם בעיקר גודל השלבים. ישנם מטבחים בהם השלבים הצרים יחמיאו יותר וישנם מטבחים בהם נעדיף לבחור בשלבים עבים. כמו כן, הצביעה נעשית בהתאמה אישית ולכן התריס יכול להשתלב באופן מושלם עם צבע המטבח.

מנגנון

בצידי התריס ישנה מסילה אשר מכילה אותו. הפתיחה יכולה להיות ידנית והיא יכולה להיות חשמלית. אלו מאיתנו שמעדיפים פתיחה חשמלית יצטרכו לתאם זאת מראש כיוון שהחיבור חייב להתבצע על ידי חשמלאי. הפתיחה הידנית נוחה והיא מעניקה פתרון גם לבתים שכבר יש בהם ארונות מטבח ושרוצים להוסיף את התריס.

תריס למטבח בארונות העליונים

מקובל לשים תריס למטבח על גבי הארונות העליונים. התריס חוסך את הצורך להזיז דברים לצורך פתיחת הארון. הוא מאפשר לנו לנוע במטבח בנוחות מרבית ובנוסף לכל, זהו הפתרון האסתטי ביותר שהמטבח שלנו יכול לקבל. מנגנון זה חוסך מקום רב והופך את המטבח שלנו לנעים יותר.

חברת יורוסטייל מייצרת עבורנו תריסי מטבח. היא מתמחה בתכנון וייצור עבודות האלומיניום והיא מעמידה לרשותנו את הניסיון ואנשי הצוות שלה. על מנת למצוא את הפתרונות האסתטיים והנוחים ביותר למטבח, כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם החברה ולהתחיל לחיות בסביבה נעימה יותר.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.