תריסים מבודדים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

תריס מבודד

כשהקור חודר לתוך העצמות, הדבר הראשון שאנחנו מנסים לעשות הוא למנוע ממנו לחדור בכלל אל הבית, אלא שאז אנחנו מגלים שמדובר במשימה לא קלה בכלל. גם אם כל פסי הבידוד עומדים במקומם וממלאים את תפקידם, עדיין חודר הקור דרך כל משטח אפשרי ברחבי הבית. בשורות הבאות מספרים לכם המומחים של יורוסטייל איך חודר הקור אל הבית ואיך יכולים לסייע לכם תריסים מבודדים בניסיון לבלום אותו. הדברים נכונים, דרך אגב, גם לגבי החום בקיץ.

איך חודר הקור לבית בחורף?

חדירת קור לבית הוא ביטוי שאנו משתמשים בו בכדי לתאר תופעה פיזיקלית של ירידת הטמפרטורה במרחב הפנימי של הבית והשוואתה למרחב החיצוני שמחוצה לו. השוואת טמפרטורות זו היא תהליך קבוע שמתרחש בכל רגע בשתי צורות עיקריות: חדירת אוויר קר דרך חריצים, חיבורים שאינם אטומים היטב ופתחים קבועים בקיר, שלא לומר כמובן חלונות ודלתות פתוחות. אבל עיקר חדירת הקור לבית מתרחשת בצורה שונה לחלוטין: דרך המשטחים השונים המקיפים את הבית. הרצפה מתקררת וסופגת אליה את כל החום באוויר. כך גם הקירות, כך גם החלונות וכך גם התקרה. הקור למעשה מקרר את חלונות הבית, החלונות הופכים לקרים יותר ו"סופחים" אליהם את החום של הבית בתהליך הטבעי של השוואת טמפרטורה. בכדי לצמצם את האפקט הזה אנחנו עושים שימוש למשל בשטיחים אותם אנו פורשים על רצפת הבית, אבל מה עושים בכדי למנוע מהאפקט הזה להתרחש בחלונות הבית שחשופים יותר מכל לקור החיצוני? לשם כך נועדו תריסים מבודדים.

תריס מבודד

מהם תריסים מבודדים ואיך הם פועלים?

כשמתחיל להיות ממש קר, בסביבות ינואר פברואר, קשה למצוא בתים שמשאירים את התריסים שלהם פתוחים לרווחה. במצב כזה השכבה היחידה שמפרידה בינינו ובין החוץ הקר היא שכבת זכוכית שגם אם בנויה בצורה של זכוכית בידודית, עדיין לא יכולה לבלום את הקור העז מלחדור פנימה. לשם כך, אנו סוגרים את התריסים בתקווה שהם יסייעו לנו להגן עוד יותר על הטמפרטורה בתוך הבית. אי אפשר לומר שאין לכך כל השפעה, אבל מדובר בהשפעה מינורית בלבד. בסופו של דבר, הקור חודר גם את התריסים, מתפשט בחלל שבין התריס לחלון ושוב יוצר את אותו אפקט.

תריסים מבודדים הם תריסים שנועד למנוע מהקור לחדור אותם ולהתקרב אל חלונות הבית. בעוד תריסים רגילים עשויים בדרך כלל ממשטחי פלסטיק או אלומיניום חלולים, הרי שדגמי תריסים מבודדים מכילים בתוכם חומר מבודד. השלבים כולם מיוצרים ממעטפת, בדרך כלל מאלומיניום, ובתוכה חומר מבודד כמו צמר סלעים או פוליאוריתן. חומר זה שומר בתוכו אוויר חם ובכך יוצר בידוד מאוד אפקטיבי מפני הקור שבחוץ. כאשר אתם מתקינים תריסים מבודדים בבית, אתם למעשה מוסיפים שכבה נוספת וחשובה של הגנה על הטמפרטורה בתוך הבית ופותרים את אחת הבעיות המרכזיות שבגינה אינכם מצליחים לשמור על טמפרטורה נוחה בתוך הבית.

כפי שאמרנו בתחילת דברנו, אפקט הבידוד של תריסים מבודדים עושה את פעולתו לא רק בפני הקור בעונת החורף, אלא גם בפני החום בעונת הקיץ. גם ובמיוחד, בעונת הקיץ, משמשים אותנו התריסים בכדי להגן על מרחב הפנים מפני קרינת שמש ישירה, אלא שתריסים רגילים אינם מסייעים לנו בשמירת הטמפרטורה הנעימה שבתוך הבית, מה שמחייב אותנו להפעיל את המזגן לשעות ארוכות יותר ובעוצמה גבוהה יותר. תריסים מבודדים, שאותם מייצרת חברת יורוסטייל, לא רק שחוסמים את קרינת השמש הישירה, אלא גם מספקים בידוד אפקטיבי מפני החום או הקור העז השוררים מחוץ לבית.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו