תריסים חשמליים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

תריס חשמלי הוא מתקן לא חדש במיוחד שמאפשר לנו לשלוט על כמות האור שחודרת אל חדרי הבית השונים. התריס שפועל על ידי מנוע חשמלי קל מאוד לשימוש וכל אחד יוכל להשתמש בו החל מילדים צעירים ועד לאנשים מבוגרים או בעלי מוגבלות. תריסים חשמליים ניתן להתקין כמעל על כל פתח והם עמידים מאוד לאורך שנים ארוכות. קיימים יתרונות רבים בהתקנה של תריסים חשמליים והם בהחלט יעשו עבודה טובה יותר מאשר התריסים המוכרים והישנים מהפלסטיק.

תריסים חשמליים לאיכות החיים

רבים מאתנו מכירים את תריסי הפלסטיק הישנים אשר מאופיינים בנטייה להישבר ולדהות עם הזמן. מדובר על תריסים שבעבר הותקנו בכל בית ומשרד כאשר הפלסטיק לא היה עמיד במיוחד ונשבר בקלות, ולא סיפק את רמת האטימות הדרושה מה שגרם לצריכה מוגברת של משאבים לחימום וקירור הבית.

תריסים חשמליים מן המוכן

כיום ניתן למצוא תריסים חשמליים במקומות רבים והם הפכו ליותר ויותר שכיחים. אפשר לראות אותם בבניינים חדשים אשר מציעים תריסים חשמליים בעלי צורה וצבע אחידים כאשר התריסים מגיעים כחלק מהבית הגמור. מצב כזה עשוי לגרום לבעיות שונות שכן אין פיקוח של ממש על התקנת התריסים בצורה נאותה. התקנה של תריסים חשמליים היא עבודה למקצוענים וכל פעולה שגויה עשויה להרוס את התריס.

בנוסף התקנה של תריס חשמלי על ידי קבלן היא הימור שכן הקבלן ינסה למצוא את חומרי הגלם הזולים ביותר כך שמבקרים רבים התריס יהיה תקול ויאלץ אתכם להוציא כסף. אם התריס כבר מותקן בבית אז אין ממש מה לעשות עם זה, אך במקרה ויש לכם אפשרות כדאי להזמין את התקנת התריסים רק מחברה שעובדת בתחום זה.

איזה סוגי תריסים ישנם

קיימים כמה סוגים של תריסים חשמליים ביניהם תריס בעל שלבים מוקצפים, תריסי אור, תריסים עם שלבים משוכים ועוד. מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום זה ולקבל טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור בתריס המתאים ביותר. תריס אור, למשל, נחשב לאחד התריסים המרשימים ביותר שקיימים. מחירו יקר יחסית והוא משמש להצללה איכותית כך שניתן לראות מה מתרחש מחוץ לחלון כאשר פותחים חצי מהתריס. לתריס אור ישנם כמה מתלים (בהתאם למקום שבו יצרו את התריס) אשר מחברים בין השלבים. כאשר שלב אחד נפתח אז הוא מרים את שאר המתלים וכך ניתן להרחיב את הפתח של קרני השמש והחדרה של יותר אור לבית. בצורה זו ניתן לראות את כל מי שנמצא בחוץ אך מי שנמצא מחוץ לבית לא יוכל לראות אתכם.

תריס בעל שלבים

תריס עם שלבים מוקצפים נחשב לסוג תריס גלילה חשמלי זול יחסית והוא מורכב משכבה של אלומיניום שמלאה בקצף מבודד. שלב מוקצף הוא סוג תריס בעל נטייה להתקלקל וזאת בשל כך שעצירה שגויה של המנוע או עצם כל שהוא שנקלע למערכת עשוי להביא לתקלה שמשמעותה היא קריאה לטכנאי תריסים שיחבר מחדש את השלבים. על כן חשוב לבחור רק בבעל מקצוע איכותי ומהימן.

התריס המשוך

תריס משוך לא שונה במראה מהתריס המוקצף אך העובי של חומר האלומיניום שבו הוא גדול באופן משמעותי ויש בו סגסוגת חזקה שהופכת אותו לעמיד בהרבה מחברו. תריס בעל שלב משוך הינו בעל משקל כבד והמחיר יהיה גבוה יותר ויותר קרוב למחיר של תריס אור. יש לקחת בחשבון שתריס חשמלי זה זקוק למנוע חזק בהרבה ויש לדאוג לטפל בו. התקלה הנפוצה ביותר בתריס זה היא תזוזה של השלבים בשל חוזר איזון או התקנה לא נכונה. במקרה של תקלה מומלץ לפנות לחברת ההתקנות ולהזמין טכנאי שיטפל בתקלה. תריס משוך הוא בעצם מצב ביניים הין תריס אור לתריס מוקצף והוא פחות מתאים לאיטום.

קליל תריסים היא חברה שעוסקת בייצור תריסים כבר שנים ארוכות והיא מציעה רפרטואר מגוון של סוגי תריסים רבים. תריסים הם חלק בלתי נפרד מהבית של כל אחד מאתנו ועל כן נעשה כל מה שנחוץ על מנת שהם יהיה עמידים, חזקים ומעוצבים על פי הדרישה. בכל חדר בבית ישנו לפחות חלון אחד וככל שנעמיק לחפש נוכל לגלות את הקו העיצובי המתאים לנו ביותר.

קליל תריסים בסוגים שונים

התריסים יכולים להגיע במגוון מרקמים וטקסטורות וגם מערכת הפתיחה והסגירה שלהם השתכללה מאוד בשנים האחרונות. ישנן מערכות פתיחה ידניות ויש כאלו חשמליות שמקלות את השימוש בהם. גם בכל מה שקשור לביטחון ניתן להוסיף סוגים שונים של מעכבי פריצה שגרמו לפורץ הפוטנציאלי לבצע פניית פרסה. המגוון הגדול מביא לכך שניתן להשיג תריסים בכל מסגרת תקציב.

קליל תריסים – אילו תריסים קיימים היום בשוק?

כאמור, מגוון התריסים  הוא רחב מאוד ועשוי לבלבל כל אחד, ועל כן מומלץ לסקור את אתר האינטרנט של החברה ולקבל טיפים שונים שיוכלו לסייע לכם להחליט מה הכי מתאים לכם. לתריסים יש כמה תפקידים עיקריים:

  • תריס נועד להצללה של חלל הבית או לוויסות של כמות האור שיכנס. כל תריס מאפשר שליטה בכמות האור, אך ישנם תריסים שיעשו זאת בצורה יעילה יותר כל שניתן יהיה להתאים את כמות האור המדויקת על פי הצרכים שלנו.
  • איטום – אנו מצפים מחלון שיהיה אטום ויגן עלינו מטמפרטורה קרה או חמה במהלך השנה. קליל תריסים מציעים תריסי ברמה איכותית שימנעו חדירה של רוח או רטיבות מהפתחים השונים של הבית.
  • בידוד – כמובן שרעשים שונים שמגיעים מחוץ לבית עלולים להטריד את מנוחתנו, ועל כן נבחר בתריסים איכותיים שלא יאפשרו לרעשים לחדור פנימה.
  • עיצוב – היות שמדובר על חלק בלתי נפרד מהבית, יהיה זה צעד חכם להתייעץ עם מעצב פנים שיסייע לכם להתאים את הצבע הנכון. תריסים יכולים להגיע במגוון צבעים וכל מה שנשאר לנו זה לבחור.

מתחזקים את התריס

בעבר לא היה מגוון גדול של תריסים חלונות אלומיניום  ויכולנו לבחור בין תריסי פלסטיק וחלונות פשוטים למדי שלא היו עמידים במיוחד לפגעי הזמן. תריסי הפלסטיק הוותיקים היו מתפוררים ונשברים וחלונות הזזה היו נוטים להיתקע ולהשמיע קולות בזמן פתיחה וסגירה שלהם. כיום ניתן להשיג מערכות חכמות של תריסים בעלי עמידות גבוהה מאוד. שימוש בחומרים איכותיים הביא לכך שהחלונות והתריסים יחזיקו מעמד ללא שחיקה או שבירה ויקטינו את ההוצאות בכל מה שנוגע חלונות. גם בתחום בעיצובי ניתן לראות פיתוחים חדשים ומקוריים ואפשר להתאים את החלון לכל קו עיצובי שקיים. קליל תריסים מחזיקים בגלריות ענק שמאפשרות לכל לקוח למצוא בדיוק את מה שמתאים לו. כמובן שכדאי להתייעץ עם מי שמבין בתחום ולא לוותר על ביקור בחנויות שמדגימות את השימוש בכל סוגי החלונות.

קליל תריסים

תריס ידני

כמובן שניתן להסתפק בתריס רגיל שנפתח ונסגר באופן ידני, תריסים מסוג זה הם פשוטים לתפעול אך לא מצריכים פעולות שונות של פתיחה וסגירה של חלונות. בנוסף תריס חשמלי הוא הרבה יותר אטום וניתן באמצעותו לחסוך באנרגיה של חימום או קירור. תריס חשמלי מסוגל גם למנוע פריצות שונות וחברות ביטוח רבות מכירות בו בתור מעכב פריצה לכל דבר ועניין. חשוב לפנות רק לחברה שעוסקת בתחום זה ולוודא שההתקנה כוללת אחריות למשך תקופה ארוכה. בכל מקרה לא מומלץ לבחור במוצרים זולים באופן מחשיד מה שעלול להעיד על רמה נמוכה.

תריסים חשמליים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
תריסי גלילה
מה נותן לכם שלט לתריס חשמלי?

לרבים מאיתנו יש בבית או בעסק תריסים חשמליים, המשמשים לצורכי הגנה על הפרטיות, עבור שמירה על ביטחון תכולת הבית והעסק,

כמה עולה תריס חשמלי

  אנשים רבים שואלים את עצמם כמה עולה תריס חשמלי שכן טווח המחירים של מוצר זה הוא גדול וישנם סוגים

תריס גלילה חשמלי מחיר

בטרם בירור תריס גלילה חשמלי מחיר או הזמנה של טכנאי על מנת שיתקין את התריס מומלץ להבין כמה יעלו תריסים

תריס אור חשמלי קליל

בישראל ישנם ימים בהירים במהלך כל השנה וגם בחורף אנו נהנים לעיתים מיום שמש שמפתיע אותנו לטובה. חלונות האלומיניום הם

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!