קירות מסך אלומיניום

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

 

קירות מסך אלומיניוםקיר מסך הוא קיר שמשמש בעיקר לחיפוי חזיתות של מבנים, אך יכול להיות מיושם גם במרחבי פנים. הרעיון המרכזי של קיר מסך הוא שהוא לא נושא משקל של אף רכיב אחר במבנה, הוא למהווה תמיכה לקירות או לחלקי מבנה אחרים אלא עומד בפני עצמו ונועד רק כדי לספק בידוד תרמי ואקוסטי ובכדי ליצור את האווירה ואת העיצוב המבוקש בחלל או בחזית המבנה. בהתאם לכך, קירות מסך יכולים להיות מיוצרים מחומרים קלי משקל ושאינם צריכים להציג חוזק מבני רב. בין הדגמים המקובלים והפופולאריים ביותר בתחום זה אפשר למצוא קירות מסך אלומיניום, המבוססים על מסגרות אלומיניום אותן ניתן ליישם בשלל תצורות וגדלים בשילוב זכוכית, ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של יורוסטייל המתמחה בייצור קירות מסך.

 

קירות מסך אלומיניום – איפה אפשר לראות אותם?

מן הסתם, אתם לבטח מכירים את אותם גורדי שחקים ומגדלי משרדים בעלי חזית הנראית כמו קיר זכוכית אחד גדול, לעיתים כהה יותר ולעיתים כהה פחות. אלו הם למעשה קירות מסך אלומיניום שהדבר היחיד שהם צריכים לאחוז הוא את עצמם ואת הזכוכית המותקנת בהם. קירות אלה אינם מהווים חלק משלד המבנה ולכן אינם כפופים לשיקולים הנדסיים של תמיכה במבנה. קירות אלה משמשים בעיקר לחיפוי של קירות קיימים ובמבנים רבים ניתן לזהות אפילו מרווח בין קיר השלד הפנימי, שיכול גם הוא להיות עשוי זכוכית, ובין קיר המסך החיצוני שפונה כלפי חוץ. התפקיד המרכזי של קירות מסך אלומיניום ובכלל הוא לספק שכבה נוספת של בידוד אקוסטי ותרמי וכן ליצור את העיצוב של חזית המבנה.

 

האם ניתן ליישם קירות מסך אלומיניום גם בחללי פנים?

התשובה היא בהחלט כן, אם כי השימוש בפורמט זה הוא פחות בהרבה וכך גם ההיגיון ביישום שלו. בחללי פנים נהוג להשתמש בקירות מסך לצורך חיפוי של קירות זכוכית קיימים המחלקים את המשרד לחללים נפרדים. כך למשל, אם יש לכם קיר זכוכית ואתם רוצים לשנות את עיצוב המשרד, אתם לא צריכים להחליף את כל קירות הזכוכית, אלא רק להוסיף להם קירות מסך אלומיניום. לחילופין, תוכלו מלכתחילה לתכנן את המשרד שלכם עם קירות זכוכית שיוצרים את ההפרדה המרכזית בין החללים השונים ולהציב לצד כל קיר כזה קיר מסך שיעניק לו את האופי העיצובי המרכזי שלו, כמו גם תכונות נוספות כמו הפחתה במידת השקיפות והגברת הבידוד האקוסטי בין החללים.

בחברת יורוסטייל תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בכדי לבחון את האפשרות של התקנת קירות מסך אלומיניום בחזית המבנה שלכם או בתוכו, וכן להתרשם ממגוון דגמים המוצעים לכם ישירות מן המדף ומהאופציה להזמנת קירות מסך בהתאמה אישית מלאה על פי ההעדפות שלכם, הן בליווי עיצובי של אנשי המקצוע של יורוסטייל והן בליווי של אנשי עיצוב מטעמכם.

 

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!