קירות זכוכית חיצוניים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

 

קירות זכוכית חיצונייםקיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא של קירות בטון או בלוקים, שהם קירות אטומים לחלוטין בהם פותחים מפתחי חלונות ליצירת החיבור בין חלל הפנים ובין מרחב החוץ. קיר זכוכית הוא למעשה קיר שמחליף את הקונספט האטום ולמעשה יוצר חיבור מקסימלי בין הפנים והחוץ. קירות זכוכית חיצוניים חייבים כמובן לעמוד בשורה של כללים הנדסיים על מנת שיוכלו למלא את תפקידם בצורה בטוחה ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת יורוסטייל.

 

קיר זכוכית חיצוני – כפוף לשלד המבנה

כל מבנה מכל סוג שהוא, מבוסס על שלד המחזיק אותו ומעניק לו את צורתו. השלד הוא החלק במבנה שעליו חלים מרבית הכללים ההנדסיים על מנת להבטיח את יציבותו ואת חוזקו המבני. בשלד טיפוסי, לכל קיר יש חשיבות ומשמעות בהענקת היציבות הכוללת למבנה ולכן כאשר אנו מסירים למעשה קיר בטון ומחליפים אותו בקיר זכוכית שלא באמת יכול לשאת את משקל המבנה, עלינו לתכנן את השלד כך שלא יהיה תלוי בקיר זה. המשמעות של הדברים היא שהמרת קיר רגיל לקיר זכוכית מחייבת שורה של עבודות המיועדות להעניק לשלד חיזוקים אלטרנטיביים ולרוב בלתי אפשרי להחליף את כל הקיר בקיר זכוכית, אלא רק חלק ממנו. מהסיבה הזאת בדיוק, קירות זכוכית חיצוניים הם קירות שלרוב מתוכננים כבר בתכנית הבנייה של המבנה ומהווים חלק ממנו מלכתחילה.

 

קירות זכוכית חיצוניים – היתרונות

קירות זכוכית חיצוניים מציעים כמובן שורה ארוכה של יתרונות, החל בחדירה של אור רב, שיכול להאיר את כל חלל הפנים לאורך מרבית שעות היממה, תחושה של חיבור בלתי אמצעי עם הנוף הסובב אותנו וכמובן אפקט עיצובי מרשים ויוצא דופן שמשנה את כל האווירה בחלל הפנים. יחד עם זאת, לא כל קיר זכוכית יודע להציע את אותו הערך ויש הבדל למשל בין קירות המבוססים על חיבור חלק ובלתי נראה בין כל לוחות הזכוכית ובין קירות המבוססים על שלדת מתכת נראית לעין. בין שתי האפשרויות האלה אין טוב יותר וטוב פחות וזה הכל ענין של טעם ושל אילוצים מבניים. במרבית המקרים, קירות זכוכית חיצוניים מבוססים על שלדת מתכת, לרוב אלומיניום, שבתוכה נתונות הזגוגיות ליצירת רצף הקיר. מודל זה מאפשר שלל עיצובים באמצעות מנחים שונים של פרופילים במידות שונות ובפרופורציות שונות.

אחד הנושאים החשובים ביותר לתת עליו את הדעת בבחירת התקנה של קירות זכוכית חיצוניים הוא הנושא של איטום ושל בידוד תרמי ואקוסטי. הזכוכית היא דקה הרבה יותר מאשר קיר בטון ולכן חשוב לצייד אותה עם טכנולוגיות שישמרו על שלמותה ובטיחותה ושיאפשרו לה לספק את רמת הבידוד והאיטום הנדרשת. בחברת יורוסטייל תוכלו למצוא את כל הפתרונות לבניית קירות זכוכית חיצוניים לבית, למשרד ולבניינים שלמים.

 

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם