מסתור כביסה מחיר

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

התקנת מסתור כביסה היא החלטה שלעיתים אתם מקבלים בעצמכם מתוך הבנה של היתרונות שמציע לכם מסתור כזה, ולעיתים החלטה שמקבלת עבורכם הרשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים מתוך רצון להבטיח אסתטיקה בחזית הפונה אל הרחוב. במרבית המקרים, מסתורי כביסה המותקנים על ידי הקבלן הם מסתורים פשוטים שעשויים מפלסטיק אך קיימים גם מסתורי כביסה חזקים ורובסטיים יותר שאותם ניתן להזמין גם במגוון רחב יותר של עיצובים. מה המשמעות של החומר ממנו עשוי מסתור הכביסה? כמה עולה מסתור כביסה? האם ישנן מגבלות שעליכם לפעול בתוכן בכל הקשור להתקנת מסתור כביסה בבית? המומחים של יורוסטייל עונים לשאלותיכם, ממש בשורות הבאות.

בחירת מסתור כביסה לבית

בבחירת מסתור כביסה מחיר הוא בהחלט פרמטרים שאתם צריכים לקחת בחשבון, אך חשוב להבין מה משפיע על המחיר ומה אתם מקבלים תמורתו. כפי שאמרנו קודם לכן, מרבית מסתורי הכביסה המותקנים כיום בישראל הם מסתורי כביסה המיוצרים מרכיבי פלסטיק פשוטים. מסתורים אלה נוטים לסבול משחיקה מואצת, כשלוחות המסתור נוטים להישבר, להיסדק ולסבול מדפורמציות שפוגעות באסתטיקה וביעילות ההסתרה של המסתור. בסופו של דבר, מסתורים אלה הופכים מאלמנט אסתטי ובעל ערך למפגע אסתטי חסר ערך. על כן, בכדי להבטיח שמסתור הכביסה שתבחרו אכן ימלא את תפקידו לאורך שנים ארוכות, מומלץ לבחור דווקא בדגם של מסתור כביסה המיוצר מלוחות אלומיניום חזקים שיכולים לעמוד היטב בכל פגעי מזג האוויר, ולא רק לאורך שנים אלא לאורך עשורים שלמים. מסתורים אלה ניתנים גם להזמנה במגוון רחב של דגמים, עיצובים, מרקמים וגוונים.

מסתור כביסה אלומיניום

מה אתם יכולים ומה אתם לא יכולים לעשות עם מסתורי כביסה?

אחרי שתיארנו בפניכם את שלל האפשרויות העומדות בפניכם, כדאי גם לחזור אל הקרקע. מסתורי כביסה עם מכלולים הפונים כלפי חוץ ומותקנים על גבי חזית המבנה. ככאלה הם כפופים לפיקוח של הרשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים. כל שינוי שאתם רוצים לבצע בחזית המבנה שלכם, ובכלל זה גם החלפת מסתור כביסה, דורשת היתר בנייה של הרשות, אלא אם כן אתם מחליפים מסתור ישן במסתור חדש בעל מראה וגודל זהים. בכל מקרה אחר, יהיה עליכם לפנות לקבלת היתר בנייה מהרשות המקומית והכלל הוא שאם אתם היחידים בבניין שמחליפים את מסתור הכביסה, לא תוכלו להתקין מסתור שנראה שונה מיתר המסתורים ואם כל דיירי הבניין מחליפים את מסתורי הכביסה שלהם בפרויקט משותף, תוכלו אולי ליהנות מגמישות רבה יותר, אך גם היא תהיה מוגבלת על פי עקרונות התכנון של הרשות המקומית. בכל מקרה, האופציה של מסתור אלומיניום עומדת בפניכם בכל מקרה ועל כך אין כל מגבלה.

היכן אפשר להזמין מסתורי כביסה מאלומיניום?

חברת יורוסטייל המתמחה בעבודות אלומיניום לבית, למשרד ולעסק, מציעה לכם את האפשרות להזמין מסתור כביסה מאלומיניום בכל עיצוב ובכל גודל שתבחרו. זה נכון שבהזמנת מסתור כביסה מחיר הוא פרמטר חשוב ולכן אצלנו ביורוסטייל תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מדף במחירים אטרקטיביים ותחרותיים, אבל פרט למחיר חשוב להקפיד על כך שמדובר במסתור כביסה איכותי, רובסטי, חזק ועמיד שילווה אתכם לאורך עשורים ארוכים. הצוות המקצועי של יורוסטייל יסייע לכם לקבל החלטה בהתאם לחוקי העזר העירוניים החלים ברשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים, וכן ידאג לספק לכם את כל מה שאתם מצפים בעסקה אטרקטיבית ובכלל זה מסתור כביסה מחיר אטרקטיבי ושירות מקצועי לרבות התקנה, תיקון, שיפוץ מסתורי כביסה וכל שירות אחר לו אתם זקוקים כדי להבטיח שאתם מקבלים את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם