מסתור כביסה בבית פרטי

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

מסתור כביסה בבית פרטי

הפרטיות בבית שלנו לא מסיימת במה שקורה בין קירות הבית. היא מתייחסת גם למה שקורה בחלק החיצוני, האישי שלנו. ישראל היא מדינה שטופת שמש. בשנה ממוצעת ישנם פחות מ-60 ימים גשומים, מה שמוביל לכך שרובנו תולים את הכביסה בחוץ. ממש כפי שאנחנו רוצים להרגיש נינוחים בתוך הבית ושאף אחד לא מסתכל עלינו, כך נרצה שהכביסה שלנו תהיה תחת מסתור.

למסתור ישנם יתרונות של פרטיות והגנה מפני מזג האוויר. לא נרצה לתלות כביסה בחוץ ביום מעונן ולגלות שלפתע היא נשטפת בגשם. כמו כן, לא נרצה שהשמש הישירה תשנה את הצבעים של הבגדים שלנו. כדי להשיג את כל היתרונות כל שעלינו לעשות הוא להתקין מסתור כביסה בבית פרטי.

הסתרה ונוחות

מסתור הכביסה מיועד להעניק לנו נוחות בסביבת הכביסה שלנו. אנחנו שומרים על עצמנו ועל הפרטיות שלנו בתוך הבית, אך את הכביסה תולים בחוץ. המסתור מאפשר לנו להשאיר גם את הכביסה במרחב אישי, בלי לחשוף אותה לעוברים ושבים.

התקנת המסתור מאפשרת לנו גם להשתמש באזור בנוחות. האזור יהיה מוצל ולכן נוכל לתלות כביסה ברוגע גם באמצע היום כשהשמש נמצאת בשיא. המסתור יוצר אזור נפרד, מחוץ לבית, מוגן ואישי.

מסתור כביסה בבית פרטי

התאמה אישית של מסתור הכביסה

כמו אלמנטים רבים בבית, גם אל מסתור הכביסה נתייחס כאלמנט שימושי מעוצב. המדידה, הייצור וההתקנה יבוצעו במיוחד עבורנו ולאחר מדידת המקום. בין אם אזור הכביסה שלנו גדול או קטן, יעמדו לרשותנו מספר אפשרויות עיצוביות ויהיה עלינו לבחור את האחת המתאימה לנו ביותר.

אנחנו יכולים לבחור במסתור אלומיניום שיהיה סגור כל הזמן או פרגולת אלומיניום שתהיה פתוחה בחלקה. אין פתרון אחד שהוא נכון לכולם אלא החלטה אישית שנובעת מהצרכים שלנו ומהחלטות עיצוביות. כמובן, אנחנו יכולים להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום ולקבל ממנה הכוונה לקראת הבחירה שלנו, להתייעץ ולהחליט יחדיו על העיצוב שהכי נכון לנו.

מסתור כביסה בבית פרטי – היתרונות של האלומיניום

בעבר אפשר היה לראות מסתורי כביסה מחומרים שונים. היום אנחנו יכולים לראות כי רוב בעלי הבתים מעדיפים במסתורים העשויים אלומיניום ויש לכך מספר סיבות. 

עמידות

האלומיניום הוא אחד החומרים שידוע בעמידות שלו. הוא יכול לשמש אותנו לאורך שנים רבות כיוון שהוא אינו מחליד ואינו משנה את גודלו בשל הקור או החום. האלומיניום יכול לעמוד בגבורה אל מול פגעי מזג האוויר ואינו נהרס גם כאשר יורד עליו ברד כבד.

אסתטיקה

השימוש באלומיניום מאפשר לנו להשיג לא עוד מסתור עבור הכביסה שלנו אלא ליצור חלל נעים לעין ואסתטי. הגימור מושלם והצבעים יכולים להיות תואמים לצבע הטיח, צבעי הפרופילים של החלונות או להיות בכל צבע שנבחר. בין אם נבחר בקירוי אחיד ובין אם במסתור שלבים, אנחנו יכולים להשיג מרחב מעוצב.

התאמה מושלמת

התקנת מסתור כביסה בבית פרטי תתבצע לאחר תכנון ולקיחת מידות בשטח. ההתאמה תהיה מושלמת והמראה בהתאם. האלומיניום יהיה מחוזק מהצדדים והחיבור יתבצע באופן שלא יושפע גם מרוח חזקה. תודות לצורת העבודה אנחנו נוכל ליהנות מאיכות לאורך שנים.

תכנון וביצוע

תכנון נכון של מסתור הכביסה, עם אנשי המקצוע המתאימים והתקנה שמתבצעת תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, יובילו לתוצאה שאנו מייחלים לה. מכאן אנחנו יכולים להבין כי ישנה חשיבות רבה לבחירת החברה המתאימה לביצוע העבודה. חברת יורוסטייל מתמחה בעבודות אלומיניום ותלווה אותנו באופן אישי לאורך כל הדרך. החברה תשמח לייעץ לנו, לקחת את מידות המקום ולבצע ייצור בהתאמה אישית.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.