התכונות והמאפיינים של מעקות אלומיניום למדרגות

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

קירות מסך אלומיניום

מלבד הצד האסטטי שלהם מעקות למדרגות נדרשים לספק קודם כל מענה בטיחותי יעיל, המונע נפילות ותומך במשתמשים. למטרה זו עונים במדויק מעקות אלומיניום.

מבקשים להתקין מעקות שהם גם יפים וגם בטוחים? רוצים מעקות שנוח לעשות בהם שימוש, העונים על כל דרישות התקן? כדאי לכם לשקול התקנת מעקות אלומיניום למדרגות.

המבנה של מעקות אלומיניום למדרגות

רמת הבטיחות הגבוהה של מעקות אלומיניום למדרגות נובעת מהמבנה שלהם, הכולל שלד המורכב מעמודים מפלדה, חיפוי מאלומיניום לעמודים, מאחז יד וכן מגוף המעקה העשוי מחומרים שונים. ארבעת מרכיבים אלו מתאגדים לכדי מעקה ברמת בטיחות גבוהה במיוחד, יציב, חזק ועמיד, העונה לכל דרישות התקן, אשר בנוסף גם מעניק גמישות עיצוב מרבית בכל סגנון מבוקש ועם התאמה אישית מלאה.

מרפסת בחוץ

העמודים של מעקות אלומיניום למדרגות

השלד של מעקות אלומיניום למדרגות הינו קודם כל העמודים המחברים את המעקות למדרגות עצמן. למעשה עמודים אלו עשויים במרבית המקרים ממוטות חלולים של פלדה ולא כפי שרבים חושבים מפרופילים של אלומיניום. בחירה בפלדה נובעת מרמת החוזק של מתכת זו המסוגלת להתמודד עם לחצים ועומסי משקל כבדים, מבלי שהמוטות יהרסו, יתעקמו, יסדקו, יקרסו או ישברו.

כמו כן, לרוב נעשה שימוש לשלד המעקה במוטות פלדה בסיסיים, בהיותם פריט קונסטרוקציה שאינו גלוי לעין שאליו מגיע חיפוי אלומיניום אסטטי. יחד עם זאת במצבים בהם יש צורך לחבר הישר למוטות אלמנטים עיצוביים, הם יהיו יותר מורכבים.

ראו גם: קליל בלגי 7300 מחיר

החיפוי של עמודי המעקה

מעל מוטות הפלדה המשמשים כבסיס לשלד של מעקות למדרגות מתקינים חיפויים של אלומיניום המיועדים למטרות אסטטיות ולשם הגנת הפלדה מפני רטיבות ולחות. החיפויים מוצעים בשלל סגנונות עיצוב. כך למשל ניתן לבחור בחיפוי אלומיניום סטנדרטי כסוף ומבריק. בנוסף ניתן למצוא חיפויים של אלומיניום בטקסטורות מחוספסות, עם גילופים, חריטות וכן חיפויים בקשת רחבה של גוונים כמו לבן, כסוף, שחור, זהב, נחושת ועוד.

מאחזי יד של המעקות

השלד של מעקה מדרגות כולל גם את מאחז היד שבחלקו העליון. מדובר במוט אופקי מוארך המחבר בין העמודים של המעקה וכך מאחד את המבנה, מחזק ומיצב אותו. בנוסף רכיב זה מספק גם מאחז למשתמשים במדרגות, תומך ומייצב אותם.
מכיוון שמאחזי יד לא נדרשים לשאת עומסי משקל גבוהים הם אינם עשויים ממוטות פלדה אלא מפרופילים חלולים של אלומיניום. בנוסף מאחזי היד לרוב יהיו בעלי מרקם אחיד נעים למגע וניתן לקבלם בשלל צורות, מידות וגוונים.

מאפייני גוף המעקה

גוף המעקה נמצא בין העמודים למאחז היד והוא יכול להיות עשוי ממגוון חומרים. תפקידו של חלק זה למנוע נפילה ולא לאפשר לילדים לטפס על המעקה. כמו כן גוף המעקה לרוב יהיה עשוי מלוחות של זכוכית עבה ובטוחה, אך הוא גם יכול להיות עשוי מחומרים שונים כמו עץ או מתכת. את גוף המעקה ניתן לעצב בשלל צורות ולהתאימו לכל סגנון עיצוב, בין אם כפרי, מודרני, יוקרתי, קלאסי או וינטאג', וכן עם קו ישר או מעוגל, מראה אחיד וחלק או יצירתי ומעוטר, ועוד.

חברה לחלונות אלומיניום – יורוסטייל

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו