פינוי אסבסט

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

 

מבחינה מבנית ופונקציונלית, אסבסט הוא חומר חזק ועמיד, בעל שימושים פוטנציאליים רבים, אלא שכשהיתרונות האלה מגיעים על חשבון סיכון ממשי של חיי אדם, אין בו כל ערך. את היתרונות המבניים של האסבסט גילה האדם הרבה לפני שגילה את הסיכונים הבריאותיים הגלומים בו ובפער הזמן הזה כוסו הרבה מבנים בישראל, בעיקר בתחום התעשייה, באמצעות גגות אסבסט. לאחר שהתגלו הסיכונים הבריאותיים של החומר, נאסר השימוש בו ונקבעו גם כללים לגבי פינוי אסבסט במבנים קיימים. מהם הכללים האלה ומי מחויב לפנות גג אסבסט או אסבסט בכל קונסטרוקציה אחרת? על כך בשורות הבאות.

 

האסבסט ותכונותיו

הרעיון הבסיסי באסבסט הוא לא פחות מגאוני וניתן להשיג קבלני המרכז לפינוי אסבסט . האסבסט מיוצר למעשה מסיבים זעירים של סלעים העשויים מסוג ספציפי של מינרלים . למעשה, האסבסט משקף את השיטה שמצא האדם לקחת אבן סלע גולמית ולהפוך אותה למשטחים חלקים ושימושיים לבנייה ולתעשייה. האסבסט הוא עמיד מאוד בפגעי מזג האוויר והוא חזק דיו בכדי להחזיק את עצמו. אלא שכאשר הוא סופג מכה, ולו הקטנה ביותר, נוצר בו למעשה פתח, חור או חריץ דרכו יכולים להשתחרר לאוויר מיליארדים של סיבים מיקרוסקופיים. הסיבים האלה מתעופפים באוויר בקלות רבה מאוד ולמרחקים גדולים מאוד ופשוט חודרים אל ריאותיו של כל מי שנושם אותם ושם הם כבר הופכים לסיכון בריאותי של ממש.

 

פינוי אסבסט – מתי ואיך?

לאור הסיכונים הבריאותיים של האסבסט הוחלט פשוט למגר אותו מן העולם, תחילה באמצעות איסור שימוש בו ולאחר מכן באמצעות קביעת כללי פינוי אסבסט במבנים קיימים. כללים אלה הם מאוד ברורים וחד משמעיים. כל עוד האסבסט הוא מושלם וללא שום פגם או פגע, אפשר להשאירו אותו במקומו. מרגע שנוצר באסבסט ולו חריץ קטן שממנו משתחררים סיבים זעירים, יש לפנות את האסבסט לחלוטין. במידה רבה, אפשר להניח שכל מבני האסבסט כיום כבר פולטים רמה כזאת או אחרת של סיבים זעירים ולכן ההמלצה היא להזמין שירות אסבסט בכל מקרה של גג אסבסט או כל קונסטרוקציה אחרת עשויה אסבסט. כל מי שאי פעם נגע בחומר הזה יודע שמדובר בחומר קשיח וקשוח, אבל לעיתים לא נדרשת יותר ממכה קלה בחפץ חד כדי לפתוח תיבת פנדורה ענקית של סיבי אסבסט.

 

מי מבצע פינוי אסבסט?

פינוי אסבסט אזורי עבודה הוא שירות המבוצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ומורשים בלבד. תהליך הפינוי יכול בעצמו לייצר פיזור עצום של אינספור חלקיקים באוויר, יותר ממה שאי פעם פיזר האסבסט עצמו לאורך כל חייו. על כן, את הפינוי מבצעים בתנאים מאוד ספציפיים הכוללים הרטבה של האסבסט, יצירת שטח סטרילי ואיסוף האסבסט במכלים סגורים להובלה להטמנה באתרי הטמנת פסולת. בכל מקרה, פינוי אסבסט לא עושים לבד ותמיד יש להזמין גורם מקצועי שהוא גם מומחה וגם מורשה מטעם הרשויות בתחום ספציפי זה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מעקה אלומיניום
מדריך מקיף: מעקות למדרגות פנים – כיצד לבחור חומרים וכלי עבודה

מעקות אלומיניום למדרגות הם בחירה פופולרית עבור מדרגות פנים בשל העמידות והאסתטית המודרנית שלהם. בבחירת מעקות אלומיניום, קחו בחשבון את סגנון הבית שלכם ואת העיצוב הכללי של גרם המדרגות. מעקות אלומיניום מגיעים במגוון גימורים, מחלקים ומלוטשים ועד לטקסטורה ומט. הם גם קלים לתחזוקה ועמידים בפני חלודה וקורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה מעשית עבור אזורים עם תנועה גבוהה.

WALL
חיפוי אלומיניום לקירות חוץ- כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

חיפוי קירות חוץ מהווה דבר חשוב ביותר. מעבר לעובדה שמדובר על חיפוי שמציע עיצוב מרשים ויוקרה לכל בניין, הרי שהוא רלוונטי מאוד לבידוד ואיטום המבנה ועוד. בעבר, החומרים הקלאסיים אשר שימשו לחיפוי חוץ של מבנים היו: אבן טבעית, ברזל, זכוכית ועוד. אולם כיום, ניתן למצוא בשוק החיפויים מגוון רחב של חומרי חיפוי מתקדמים ובעלי תכונות הרבה יותר טובות, אשר יספקו לכם איטום מושלם למבנה מכל בחינה שהיא. לכן, אם אתם מחפשים חיפוי קירות חוץ ותוהים כיצד לבחור אותו בצורה הטובה ביותר, חשוב שתכירו את החומרים המתקדמים והמומלצים ביותר עבור חיפוי קירות חוץ וכיצד בוחרים את החומר הטוב ביותר.

התאמת עיצוב המטבח לבית

עיצוב מטבח המשתלב בצורה חלקה עם המבנה והסגנון של הבית שלכם, דורש הרבה יותר מהפעלת שיקולים אסתטיים. עליכם ליצור חלל

כמה עולה ממד נייד?

בשביעי לאוקטובר מדינת ישראל התעוררה למציאות אחרת, כל מה שהכרנו עד לאותו רגע בכל מה שקשור לביטחון אישי התערער. אותו

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!