מנעול לויטרינה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

מנעול לויטרינהיש לכם ויטרינה בבית? ויטרינות מתאימות לבתים פרטיים, קומות קרקע עם גינה ואף למרפסות ובניינים. הויטרינה מעניקה למבנה מראה אסתטי, היא תורמת לכניסת תאורה ומאפשרת לנו לקבל את הנוף במלואו. עם זאת, יש לקחת בחשבון שגם הויטרינה יכולה להיות מוקד מאוד פשוט לפריצות או לא נועלים אותן כמו שצריך. אם יש לכם ויטרינה בבית או שאתם עומדים לפני התקנה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מנעול לויטרינה. 

 

מי צריך נעילת ויטרינה?

האם כל אחד צריך נעילת ויטרינה? רבים שואלים אותנו מה קורה במקרה בו יש תריס חשמלי או סורג, האם גם אז אנחנו צריכים לדאוג לנעילת הוויטרינה? התשובה היא בהתאם לנוחות שלכם ותחושת הבטיחות אותה תרצו לחוש. הוויטרינות אמנם מעניקות לא מעט יתרונות, אבל הן גם מאפשרות למבנה שלנו להיות חשוף לכלל – מה שמאוד יכול לעודד פריצות. נכון, תריסים חשמליים יכולים לבצע הרתעה מפני פורצים, כמובן שגם סורגים אך הם פוגעים מעט בנוף. עם זאת, תמיד חשוב לאבטח את הבית שלכם כפליים ולכן, ההמלצה על מנעול לויטרינה נכון לכל אחד, במיוחד למי שגר בקומת קרקע.

מנעול לויטרינה זכוכית מעניק לנו עוד שכבת הגנה מפני פורצים (במקרה בו יש לנו תריס חשמלי או סורגים). התפקיד של המנעול הוא בדומה למנעול דלת- למנוע פריצה או חדירה לא רצויה למבנה. כמו כן, המנעול מאפשר לנו להימנע ממנעול סטנדרטי שיש לוויטרינות שנסגר בטריקה ויכול גם לגרום לנעילה עצמאית אם לא שמתם לב. התקנת מנעול ויטרינה היא מלאכה לא פשוטה, מכיוון שברוב המקרים מדובר על ויטרינה מזכוכית ונדרשת עדינות מרבית, אל אף שהמסגרת ברוב המקרים אינה מזכוכית. 

איך מתבצעת התקנת מנעול לויטרינה?

יש לקחת בחשבון מצב בו אתם מתקינים בפעם הראשונה ויטרינה ובין התקנה של מנעול לויטרינה קיימת. כאשר מדובר על ויטרינה ראשונה, עליכם יהיה להתייעץ עם המקום ממנו אתם מקבלים את השירות לגבי סוג המנעול הרצוי. לרוב, המנעול הוא חלק ממסגרת הוויטרינה ומתחבר לקיר באמצעות מנגנון נעילה לפי בחירתכם. עם זאת, כאשר כבר קיימת ויטרינה ואתם מעוניינים לאבטח אותה בצורה מקסימלית, יהיה עליכם לפנות לחברה המתמחה בייצור מנעולים לוויטרינות והיא זאת שתבצע את ההתקנה. במקרים מסוימים, ניתן גם להתקין באופן עצמאי את המנעול – בהתאם לסוג המנעול. ההתקנה מתבצעת על ידי התקנת המנעול עצמו (כולל צילינדר) על גבי מסגרת הוויטרינה. לאחר מכן, באותה זווית יש לייצר את הקונטרה למנעול, שם למעשה אנחנו פוגשים את המסגרת המחוברת לקיר. 

 

תיקון מנעול לויטרינה

אם יש לכם כבר מנעול לויטרינה אבל הוא לא עובד כראוי, אתם יכולים או לתקן את מנעול הוויטרינה או מצד שני להחליף אחד. בדרך כלל ויטרינות מגיעות עם מנעולים די בסיסיים שעובדים על מנגנון לחיצה. זאת אומרת, אין מפתח או כל גורם אחר לפתיחה מלבד לחיצה. תיקון מנעול לרוב אינו יהיה כדאי, המחיר יהיה כמעט זהה להחלפה וברגע שיש מנעול תקול תמיד עדיף להחליף מאשר לתקן. למעט מקרים בהם מדובר על מנעול יוקרתי אותו לא תרצו להחליף. 

כמה עולה מנעול לויטרינה?

המחיר של מנעול לויטרינה משתנה בהתאם לסוג המנעול אותו אתם בוחרים. יש מנעול צידי, יש מנעול עילי, מנעול מסוג כזה או אחר, ההיצע הוא מאוד רחב. המחירים נעים בטווח של 50 ש"ח ועד 600 ש"ח למעט מקרים חריגים. כאשר המחיר הגבוה מתייחס לרמת אבטחה גבוהה וההפך. כאשר אנחנו רוצים לבחור את רמת האבטחה יש שלושה דגשים שנרצה להסתכל עליהם:

  1. הגנה – האם  יש לכם הגנה נוספת לויטרינה? האם יש לכם תריס חשמלי? תריס נגלל? או כל סוג של חוסם אחר. אם כן, כבר אתם ברמת הגנה גבוהה יותר, חשוב להדגיש שגם לתריסים חשמליים אפשר להתקין נעילה. אם אין לכם שכבת הגנה כזאת, יש לוודא שאתם בוחרים רמת אבטחה גבוהה – בכל אופן אנחנו גם ממליצים לדאוג לשכבת בידוד שדרכה לא ניתן יהיה לראות את הבית, אלא רק בהתאם לבחירה שלכם.
  2. תקציב – מה התקציב שלכם? כאשר מדובר על מנעול לויטרינה ההבדל אינו משמעותי, מדובר על הוצאה חד פעמית אשר תשמש אתכם לעשור הבא למעט מקרים חריגים. כמו כן, חשוב להדגיש שיש לקחת בחשבון את רמת התחזוקה בהתאם למקום בו אתם גרים ולבחור מנעול בהתאם לכך. אם אתם גרים במושב או קיבוץ, מקומות חוליים או לצד בניה כזאת או אחרת בעיר נרצה לבחור מנעול עמיד יותר. 
  3. קומה – האם אתם גרים בקומת קרקע? אם כן, נרצה לבחור את רמת האבטחה הגבוהה ביותר. מצד שני, כאשר מדובר על ויטרינה לגג, אנחנו נוכל לבחור את רמת האבטחה הנמוכה, כך למעשה אנחנו לא מוציאים סכום גבוה אבל עדיין יכולים לנעול את הוויטרינה, לאו דווקא למנוע פריצות אלא כאשר יש ילדים קטנים בבית. 
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
WALL
חיפוי אלומיניום לקירות חוץ- כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

חיפוי קירות חוץ מהווה דבר חשוב ביותר. מעבר לעובדה שמדובר על חיפוי שמציע עיצוב מרשים ויוקרה לכל בניין, הרי שהוא רלוונטי מאוד לבידוד ואיטום המבנה ועוד. בעבר, החומרים הקלאסיים אשר שימשו לחיפוי חוץ של מבנים היו: אבן טבעית, ברזל, זכוכית ועוד. אולם כיום, ניתן למצוא בשוק החיפויים מגוון רחב של חומרי חיפוי מתקדמים ובעלי תכונות הרבה יותר טובות, אשר יספקו לכם איטום מושלם למבנה מכל בחינה שהיא. לכן, אם אתם מחפשים חיפוי קירות חוץ ותוהים כיצד לבחור אותו בצורה הטובה ביותר, חשוב שתכירו את החומרים המתקדמים והמומלצים ביותר עבור חיפוי קירות חוץ וכיצד בוחרים את החומר הטוב ביותר.

התאמת עיצוב המטבח לבית

עיצוב מטבח המשתלב בצורה חלקה עם המבנה והסגנון של הבית שלכם, דורש הרבה יותר מהפעלת שיקולים אסתטיים. עליכם ליצור חלל

כמה עולה ממד נייד?

בשביעי לאוקטובר מדינת ישראל התעוררה למציאות אחרת, כל מה שהכרנו עד לאותו רגע בכל מה שקשור לביטחון אישי התערער. אותו

ממד נייד למכירה

המלחמה גרמה לכם לחשוב על דרכים נוספות למגן את הבית? רבים מהבתים שבישראל הם ללא מיגון כלל, אפילו ללא מרחב

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!