מגביל פתיחה חלון הזזה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

לפעמים אנחנו רוצים להשאיר את החלון פתוח רק במעט כדי לאוורר את החדר ולא יותר, לפעמים אנחנו רוצים להשאיר את החלון פתוח לרווחה בלי שאף אחד יסגור אותו ולפעמים אנחנו פשוט רוצים להשאיר את החלון סגור לחלוטין ולא לאפשר לאף אחד לפתוח אותו, לא למישהו בלתי מורשה מחוץ לבית ולא לילדים בתוך הבית. בכל אחד מהמקרים הללו, אנחנו יכולים לעשות שימוש באמצעי פשוט מאוד שנקרא מגביל פתיחה חלון הזזה ועל האמצעי הזה מסבירים לכם המומחים של יורוסטייל ממש כאן בשורות הבאות.

מה זה מגביל פתיחה?

מגביל פתיחה חלון הזזה הוא רכיב שאותו אנו יכולים לעגן על גבי המסילה של חלון הזזה בכדי ליצור מעצור שימנע את תזוזת החלון מעבר אליו. את המגביל אנחנו יכולים לעגן בכל חלק ובכל נקודה של המסילה, מה שמאפשר לנו להגביל את פתיחת החלון לכל מצב שנרצה בין מצב סגור לחלוטין ובין מצב פתוח לחלוטין. כך למשל, אם אתם יוצאים מהבית ומשאירים את הילדים לבד, אבל לא רוצים לקחת את הסיכון שהילדים יפתחו את החלון ויטפסו אליו באופן שיסכן אותם בנפילה מטה, תוכלו לנעול את החלון או להשאיר חריץ קטן פתוח, ומייד בצמוד לחלון להתקין מגביל פתיחה חלון הזזה. מגביל הפתיחה לא יאפשר כל הסטה של החלון מעבר לו ובכך תוכלו להבטיח שהחלון יישאר סגור בכל מקרה. במקרה של מניעת פתיחה בידי ילדים תוכלו לעשות שימוש גם בבורג אלן ייעודי שלא ניתן לפתוח אותו ביד ונדרש מפתח אלן מיוחד לשם כך, מה שיבטיח לכם שהילדים לא יוכלו לפתוח את החלון גם אם מאוד ירצו.

 

הגנה על חיי הילדים

מגביל פתיחה חלון הזזה יכול לשמש לעוד מספר מטרות מעבר להגנה על ילדי הבית, ובין היתר גם למניעת חדירת גורמים בלתי מורשים דרך חלון הבית. אם אתם ממוקמים למשל בקומת הקרקע או בקומה ראשונה ואתם מפחדים שפורץ מיומן יוכל לטפס אל חלון ביתכם באמצע הלילה ופשוט להסיט אותו בכדי להיכנס לביתכם, תוכלו לנעול את החלון עד תום ובנוסף לנעילה המובנית של החלון, להתקין גם את מגביל הפתיחה מהצד הפנימי של החלון. בצורה זו לא יוכל אף גורם מבחוץ להסיט את החלון ממקומו וגם לא תהיה לו כל גישה למגביל הפתיחה שמותקן כאמור בחלקו הפנימי של החלון.

הגבלת פתיחת החלון

מגביל פתיחה חלון הזזה יכול לשמש אתכם גם למניעת טריקת החלון על אצבעות בני הבית ובכלל. אם באזור המגורים שלכם ישנן רוחות חזקות עם משבים חזקים שמזיזים את החלון בעצמם, או אם אתם חוששים מפני טריקת החלון בטעות על ידו של בן משפחה, תוכלו להרכיב את מגביל הפתיחה במרווח שבין החלון ובין המשקוף הצדדי שבו מותקן מנגנון הנעילה. בצורה זו, גם אם החלון ייטרק בחוזקה לכיוון הסגירה, מגביל הפתיחה יעצור אותו לפני שיגיע אל המשקוף ובכך תימנע פגיעה בידו של בן המשפחה, אם תהיה שם. ישנן כמובן אפשרויות נוספות עם אפשרות אפילו להתקין שני מגבילים משני כיווני החלון כך שלא ניתן להזיז אותו לא ימינה ולא שמאלה. ניתן לרכוש מגביל פתיחה חלון הזזה כרכיב עצמאי שאותו מתקינים על גבי המסילה וניתן גם לשלב אותו כחלק אינטגרלי מהחלון כולו בהזמנת חלונות חדשים לבית.

בחברת יורוסטייל, המתמחה בייצור חלונות ודלתות אלומיניום לבית, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מגבילי פתיחה המבוססים על מנגנוני נעילה שונים ומגיעים בעיצובים שונים, בין שבצורה מובנית בחלון ובין שכרכיבים עצמאים שניתן להסיר אותם לחלוטין מהמסילה.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
סגר לחלון אלומיניום
סגר לחלון אלומיניום

כמעט בכל חלון היום נוכל למצוא סגר. לסגר יש תפקיד בסיסי והוא לתת מענה בטיחותי, הן מבחינת פריצות והן מבחינת

עבודות איטום בחורף

עבודות איטום הוא מונח שעשוי להתייחס לכל מספר טכניקות בנייה המשמשות לטיפול בחלקו החיצוני של המבנה על מנת למנוע נזקי

חלונות אלומיניום לבתים מודרניים

חלונות אלומיניום לבתים מודרניים חלונות אלומיניום כוללים זיגוג כפול וסורגים איכותיים לכל אורך החלונות, שמספקים קסם עיצובי מבלי לפגוע בנופים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!