מגביל פתיחה חלון הזזה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

חלונות בלגיים ב{HEBROW}

לפעמים אנחנו רוצים להשאיר את החלון פתוח רק במעט כדי לאוורר את החדר ולא יותר, לפעמים אנחנו רוצים להשאיר את החלון פתוח לרווחה בלי שאף אחד יסגור אותו ולפעמים אנחנו פשוט רוצים להשאיר את החלון סגור לחלוטין ולא לאפשר לאף אחד לפתוח אותו, לא למישהו בלתי מורשה מחוץ לבית ולא לילדים בתוך הבית. בכל אחד מהמקרים הללו, אנחנו יכולים לעשות שימוש באמצעי פשוט מאוד שנקרא מגביל פתיחה חלון הזזה ועל האמצעי הזה מסבירים לכם המומחים של יורוסטייל ממש כאן בשורות הבאות.

מה זה מגביל פתיחה?

מגביל פתיחה חלון הזזה הוא רכיב שאותו אנו יכולים לעגן על גבי המסילה של חלון הזזה בכדי ליצור מעצור שימנע את תזוזת החלון מעבר אליו. את המגביל אנחנו יכולים לעגן בכל חלק ובכל נקודה של המסילה, מה שמאפשר לנו להגביל את פתיחת החלון לכל מצב שנרצה בין מצב סגור לחלוטין ובין מצב פתוח לחלוטין. כך למשל, אם אתם יוצאים מהבית ומשאירים את הילדים לבד, אבל לא רוצים לקחת את הסיכון שהילדים יפתחו את החלון ויטפסו אליו באופן שיסכן אותם בנפילה מטה, תוכלו לנעול את החלון או להשאיר חריץ קטן פתוח, ומייד בצמוד לחלון להתקין מגביל פתיחה חלון הזזה. מגביל הפתיחה לא יאפשר כל הסטה של החלון מעבר לו ובכך תוכלו להבטיח שהחלון יישאר סגור בכל מקרה. במקרה של מניעת פתיחה בידי ילדים תוכלו לעשות שימוש גם בבורג אלן ייעודי שלא ניתן לפתוח אותו ביד ונדרש מפתח אלן מיוחד לשם כך, מה שיבטיח לכם שהילדים לא יוכלו לפתוח את החלון גם אם מאוד ירצו.

 

הגנה על חיי הילדים

מגביל פתיחה חלון הזזה יכול לשמש לעוד מספר מטרות מעבר להגנה על ילדי הבית, ובין היתר גם למניעת חדירת גורמים בלתי מורשים דרך חלון הבית. אם אתם ממוקמים למשל בקומת הקרקע או בקומה ראשונה ואתם מפחדים שפורץ מיומן יוכל לטפס אל חלון ביתכם באמצע הלילה ופשוט להסיט אותו בכדי להיכנס לביתכם, תוכלו לנעול את החלון עד תום ובנוסף לנעילה המובנית של החלון, להתקין גם את מגביל הפתיחה מהצד הפנימי של החלון. בצורה זו לא יוכל אף גורם מבחוץ להסיט את החלון ממקומו וגם לא תהיה לו כל גישה למגביל הפתיחה שמותקן כאמור בחלקו הפנימי של החלון.

הגבלת פתיחת החלון

מגביל פתיחה חלון הזזה יכול לשמש אתכם גם למניעת טריקת החלון על אצבעות בני הבית ובכלל. אם באזור המגורים שלכם ישנן רוחות חזקות עם משבים חזקים שמזיזים את החלון בעצמם, או אם אתם חוששים מפני טריקת החלון בטעות על ידו של בן משפחה, תוכלו להרכיב את מגביל הפתיחה במרווח שבין החלון ובין המשקוף הצדדי שבו מותקן מנגנון הנעילה. בצורה זו, גם אם החלון ייטרק בחוזקה לכיוון הסגירה, מגביל הפתיחה יעצור אותו לפני שיגיע אל המשקוף ובכך תימנע פגיעה בידו של בן המשפחה, אם תהיה שם. ישנן כמובן אפשרויות נוספות עם אפשרות אפילו להתקין שני מגבילים משני כיווני החלון כך שלא ניתן להזיז אותו לא ימינה ולא שמאלה. ניתן לרכוש מגביל פתיחה חלון הזזה כרכיב עצמאי שאותו מתקינים על גבי המסילה וניתן גם לשלב אותו כחלק אינטגרלי מהחלון כולו בהזמנת חלונות חדשים לבית.

בחברת יורוסטייל, המתמחה בייצור חלונות ודלתות אלומיניום לבית, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מגבילי פתיחה המבוססים על מנגנוני נעילה שונים ומגיעים בעיצובים שונים, בין שבצורה מובנית בחלון ובין שכרכיבים עצמאים שניתן להסיר אותם לחלוטין מהמסילה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.