מגביל פתיחה חלון הזזה

Plastic PVC Windows Set Vector. Different Types. Roller Blind. Opened And Closed. Front View. Home Window Design Element. Isolated On Transparent Background Realistic Illustration

לפעמים אנחנו רוצים להשאיר את החלון פתוח רק במעט כדי לאוורר את החדר ולא יותר, לפעמים אנחנו רוצים להשאיר את החלון פתוח לרווחה בלי שאף אחד יסגור אותו ולפעמים אנחנו פשוט רוצים להשאיר את החלון סגור לחלוטין ולא לאפשר לאף אחד לפתוח אותו, לא למישהו בלתי מורשה מחוץ לבית ולא לילדים בתוך הבית. בכל אחד מהמקרים הללו, אנחנו יכולים לעשות שימוש באמצעי פשוט מאוד שנקרא מגביל פתיחה חלון הזזה ועל האמצעי הזה מסבירים לכם המומחים של יורוסטייל ממש כאן בשורות הבאות.

מה זה מגביל פתיחה?

מגביל פתיחה חלון הזזה הוא רכיב שאותו אנו יכולים לעגן על גבי המסילה של חלון הזזה בכדי ליצור מעצור שימנע את תזוזת החלון מעבר אליו. את המגביל אנחנו יכולים לעגן בכל חלק ובכל נקודה של המסילה, מה שמאפשר לנו להגביל את פתיחת החלון לכל מצב שנרצה בין מצב סגור לחלוטין ובין מצב פתוח לחלוטין. כך למשל, אם אתם יוצאים מהבית ומשאירים את הילדים לבד, אבל לא רוצים לקחת את הסיכון שהילדים יפתחו את החלון ויטפסו אליו באופן שיסכן אותם בנפילה מטה, תוכלו לנעול את החלון או להשאיר חריץ קטן פתוח, ומייד בצמוד לחלון להתקין מגביל פתיחה חלון הזזה. מגביל הפתיחה לא יאפשר כל הסטה של החלון מעבר לו ובכך תוכלו להבטיח שהחלון יישאר סגור בכל מקרה. במקרה של מניעת פתיחה בידי ילדים תוכלו לעשות שימוש גם בבורג אלן ייעודי שלא ניתן לפתוח אותו ביד ונדרש מפתח אלן מיוחד לשם כך, מה שיבטיח לכם שהילדים לא יוכלו לפתוח את החלון גם אם מאוד ירצו.

 

הגנה על חיי הילדים

מגביל פתיחה חלון הזזה יכול לשמש לעוד מספר מטרות מעבר להגנה על ילדי הבית, ובין היתר גם למניעת חדירת גורמים בלתי מורשים דרך חלון הבית. אם אתם ממוקמים למשל בקומת הקרקע או בקומה ראשונה ואתם מפחדים שפורץ מיומן יוכל לטפס אל חלון ביתכם באמצע הלילה ופשוט להסיט אותו בכדי להיכנס לביתכם, תוכלו לנעול את החלון עד תום ובנוסף לנעילה המובנית של החלון, להתקין גם את מגביל הפתיחה מהצד הפנימי של החלון. בצורה זו לא יוכל אף גורם מבחוץ להסיט את החלון ממקומו וגם לא תהיה לו כל גישה למגביל הפתיחה שמותקן כאמור בחלקו הפנימי של החלון.

הגבלת פתיחת החלון

מגביל פתיחה חלון הזזה יכול לשמש אתכם גם למניעת טריקת החלון על אצבעות בני הבית ובכלל. אם באזור המגורים שלכם ישנן רוחות חזקות עם משבים חזקים שמזיזים את החלון בעצמם, או אם אתם חוששים מפני טריקת החלון בטעות על ידו של בן משפחה, תוכלו להרכיב את מגביל הפתיחה במרווח שבין החלון ובין המשקוף הצדדי שבו מותקן מנגנון הנעילה. בצורה זו, גם אם החלון ייטרק בחוזקה לכיוון הסגירה, מגביל הפתיחה יעצור אותו לפני שיגיע אל המשקוף ובכך תימנע פגיעה בידו של בן המשפחה, אם תהיה שם. ישנן כמובן אפשרויות נוספות עם אפשרות אפילו להתקין שני מגבילים משני כיווני החלון כך שלא ניתן להזיז אותו לא ימינה ולא שמאלה. ניתן לרכוש מגביל פתיחה חלון הזזה כרכיב עצמאי שאותו מתקינים על גבי המסילה וניתן גם לשלב אותו כחלק אינטגרלי מהחלון כולו בהזמנת חלונות חדשים לבית.

בחברת יורוסטייל, המתמחה בייצור חלונות ודלתות אלומיניום לבית, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מגבילי פתיחה המבוססים על מנגנוני נעילה שונים ומגיעים בעיצובים שונים, בין שבצורה מובנית בחלון ובין שכרכיבים עצמאים שניתן להסיר אותם לחלוטין מהמסילה.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חלון רפפה
דלתות אלומיניום

חלון רפפה

חלון רפפה הוא חלון אשר מורכב משלבים של תריסים. ניתן לפתוח או לסגור את השלבים באופן ידני, חשמלי או לחבר

מנעול לחלון הזזה
חלונות אלומיניום

נעילה לחלונות הזזה

חלונות הזזה נפוצים מאד, בבתים ומשרדים. הם נוחים לשימוש, נעים על גבי מסילה וניתנים להתאמה אישית לפי מידה. חלונות אלו

דלת בלגית עם רשת
בלוג

דלתות ברזל מעוצבות

דלתות ברזל מעוצבות – לא רק עיצוב, גם בטוחות מאש התקנת דלתות ברזל מעוצבות זו אחת הדרכים לשיפור מראה הבית.

בלוג

דלתות הזזה

דלתות הזזה – מחירים, והאם הן מתאימות לחדרי ילדים? דלתות הזזה הן תוספת מושלמת ויפה לכל בית, אך הן אינן

חלונות בלגיים
בלוג

סגירת מרפסת בזכוכית

סגירת מרפסת בזכוכית – למה זה כדאי ומה זה מאפשר? אם יש לכם בבית מרפסת במצב טוב, סגירת המרפסת זו

התקשרו עכשיו