חלון רפפה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

חלון רפפה הוא חלון אשר מורכב משלבים של תריסים. ניתן לפתוח או לסגור את השלבים באופן ידני, חשמלי או לחבר אותם לאמצעי הגנה שונים ובכך ליצור פתיחה אוטומטית בשעת חירום. חלונות מסוג זה יכולים להגיע במגוון רחב של גדלים ועיצובים.

בפתיחה, החלונות מעניקים לנו פתרון יעיל של אוורור החלל. כשהתריסים סגורים, הם אטומים ומהווים שכבת בידוד מעולה מפני חום או קור, מפני רוח וגשם. חלונות אלו יכולים להיות אידאליים לחדרים קטנים כמו חדרי הרחצה, אך הם יתאימו גם למטבחים, לחדר העבודה או השינה. במקומות ציבוריים, ניתן יהיה להשתמש בחלונות רפפה גדולים שיכולים להוות עוד שכבת הגנה במקרה של עשן או דליקה במקום.

פתרונות מעוצבים

חלון רפפה מאפשר לנו לאוורר כל חלל, בלי לפגוע באינטימיות ותוך ניצול מקסימלי של המרחב. הרפפות יכולות להיפתח באופן חלקי או מלא ובכך להעניק לנו את הבידוד הרצוי והתחושה שאנו נסתרים גם כאשר המקום מאוורר. זוהי אחת הדרכים היעילות ביותר לפתוח את חדרי הרחצה וחדרים קטנים.

העובדה כי בדרך כלל החלונות הללו משמשים לחללים קטנים, אינה אומרת שהם לא יכולים להיות מעוצבים. אנחנו יכולים לבחור מבין מגוון דגמים ופרופילים. הרפפות יכולות להיות צרות או רחבות וקשת הצבעים ממנה נוכל לבחור רחבה. את הצבע נוכל להתאים לצבע הטיח החיצוני של הבית או לצבעי הקירות הפנימיים. נוכל לבחור בצבעים משלימים או זהים.

חלון רפפה

יתרונות חלון רפפה מאלומיניום

אחד היתרונות שראינו שיש לחלונות אלו הוא היכולת לאוורר את החלל ובעיקר בחדרים קטנים. אנחנו יכולים לראות חלונות שעשויים מחומרים שונים ולכן חשוב שנכיר את היתרונות של האלומיניום.

התאמה למזג האוויר

האלומיניום אינו מושפע ממזג האוויר. הוא אינו מחליד ולכן הוא יכול להיות חשוף לשמש, לגשם וללחות. הצבע שלו אינו דוהה אלא נשאר כפי שהוא לאורך שנים רבות. האלומיניום הוא אחד החומרים השימושיים בכל הנוגע לפתחי הבית והוא הופך להיות הבחירה הפופולארית ברוב הבתים.

קלות תפעול

האלומיניום הוא חומר קל ולכן קל לפתוח ולסגור את השלבים. הוא לא נתקע עם הזמן וכיוון שהוא אינו מושפע ממזג האוויר, הוא לא מתרחב ותמיד מתאים בדיוק למפתח. אנו יכולים לבחור את ידית התפעול הנוחה לנו ואם נרצה בכך גם לשלוט בפתיחה על ידי מתג חשמלי.

בידוד

האלומיניום הוא הפתרון המושלם לבידוד. הוא מהווה שכבת הגנה נוספת כאשר הוא סגור ושומר עלינו מפני כניסה של חום, קור, רוח וגם מפחית את הרעש מבחוץ. זוהי הבחירה הנכונה לשלל חלונות בבית ובוודאי גם לחלונות צרים או קטנים.

ניקוי החלונות

אחד הסוגיות שנרצה להתייחס אליה בעת בחירת החלונות ובתהליך עיצוב הפתחים בבית היא הניקיון. בחירת חלון רפפה מאפשרת לנו לא רק לקבל פתרון נוח לאוורור החלל ועיצובו אלא גם לנקות אותו בקלות. הפתיחה של הרפפות מאפשרת לנו להגיע לכל אחת בלי בעיה ולנקות אותו במהירות. נוכל לבצע ניקיון גם מבפנים וגם מבחוץ ולא פעם הוא יהיה פשוט אפילו יותר מחלונות רגילים.

תכנון נכון של החלונות

בניה איכותית מורכבת מאנשי המקצוע הנכונים. תכנון מותאם אישית הוא מפתח לקבלת התוצאה הרצויה שלנו. אנו יכולים לפנות לחברת יורוסטייל, אשר מתמחה בתחום האלומיניום, להתייעץ איתה על כל מפתח בבית ולתת לה לייצר ולהתקין עבורנו חלון רפפה. החברה מביאה איתה ניסיון רב בתחום ואנשי מקצוע אכפתיים שרואים בכל עבודה משימה חשובה. כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר עם החברה, להיפגש לשמוע מהן האפשרויות העומדות לרשותנו.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מנעול לדלת הזזה
מנעול לדלת הזזה

בחירת מנעול לדלת הזזה היא ברוב המקרים תהיה במחשבה על נוחות ועיצוב. בדרך כלל, דלתות הזזה לא משמשות אותנו לחללים

מנעול לדלת הזזה אלומיניום
מנעול לדלת הזזה אלומיניום

יש מגוון אפשרויות למיגון דלתות, גובה המיגון משתנה בהתאם לסוג הדלת ובהתאם לבחירה של הלקוח. היום יש הרבה יותר מודעות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!