דלת הזזה לאמבטיה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

דלת הזזה

האמבטיה היא אחד הפריטים השימושיים בבית. רובנו משתמשים בה לצורך מקלחת קצרה מדי יום ומפעם לפעם מתפנקים במים חמימים לזמן ממושך יותר. עם על הנוחות שבה וכך שהיא מתאימה לרחצה של ילדים קטנים ושל מבוגרים, המים אשר יוצאים החוצה בזמן המקלחת מהווים מטרד לא קטן.

לא כל כניסה לאמבטיה צריכה להסתיים בשטיפה של רצפת החדר. בעוד שווילון האמבטיה יעשה עבודה חלקית, דלת הזזה מזכוכית מרשימה, תשאיר את המים בפנים ובנוסף, תיצור תחושה של פרטיות והפרדה בין החלקים השונים שבתוך החדר.

עולם שלם של זכוכית

דלת הזזה לאמבטיה היא אחד האלמנטים שיכולים להיות מרשימים מאד בחלל. היא מפרידה בין אזורים בתוך חדר הרחצה, אך לא רק. כשאנחנו מסתכלים על הזכוכית היום אנחנו צריכים לדעת כי הטכנולוגיה הופכת את אחד החומרים המוכרים והוותיקים ליצירת אומנות. היום אפשר להדפיס על הזכוכית, ליצור אלמנטים שונים, לשלב בין זכוכית שקופה לחלבית ובקיצור, לקבל תוצאה מרשימה במיוחד.

בחינת קטלוגים של דלתות ההזזה מעלה שלל אפשרויות ויצירות של ממש. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הסגנון האהוב עליך או לבקש לעצב לעצמך את הדלת המתאימה ביותר לבית שלך. הפתרונות והטכנולוגיה כבר קיימים ועתה כל שצריך לעשות הוא להתחיל לבחור בסגנון האהוב עליך.

דלת הזזה

דלת הזזה לאמבטיה שמתאימה לך

כל חדר אמבטיה הוא שונה בגודלו וישנם דגמים רבים של אמבטיות. לכן דלת ההזזה צריכה להתאים לחלל ולנתונים הקיימים. אי אפשר לבחור בדלתות גנריות ויש לבצע התאמה אישית כדי למנוע יציאה של המים החוצה ובעקבות כך לנזקים שונים. הדלת יכולה להיראות כאלמנט פשוט, אך היא חייבת להיות מתוכננת בהתאם למקום וההתקנה שלה חייבת להיות נטולת טעויות.

דלת ההזזה מאפשרת לך ליהנות מאחד הפתרונות הנוחים והמתקדמים בחדר. היא אידאלית לבתים עם ילדים ומבוגרים. היא משאירה את המים בתוך האמבטיה ותודות לפתרונות העיצוב השונים יכולה ליצור גם אזור מבודד שכיף להיכנס אליו בכל פעם מחדש. כדי להשיג את העיצוב המתאים יש לעבור על כל השלבים ולבצע תכנון בהתאמה אישית.

משלב החשיבה ועד להתקנה – דברים שחשוב לשים לב אליהם

השגת חדר הרחצה המושלם מתחילה בתכנון נכון. עליך לחשוב כיצד תיראה התוצאה בסופו של דבר וישנם הבדלים בין עיצוב בשלב השיפוץ או הבניה ועיצוב כשכבר יש לך חדר רחצה. במידה ובכל מקרה נעשות עבודות בחלל, אפשר לתכנן את כל היחידה יחדיו וכדאי להתייעץ עם המומחים בתחום על הפתרונות הטובים והמעוצבים ביותר. הם יציעו לך את הרעיונות המתאימים שיאפשרו לך ליהנות מאמבטיה אטומה ויפיפייה.

במידה ויש לך כבר חדר רחצה והחלטת שהגיע הזמן להחליף את הווילון הקיים ולשדרג את החיים, אין כל בעיה לעשות זאת. יש לקחת את המידות הקיימות, לבדוק אם ישנן מגבלות וגם במקרה זה כדאי להתייעץ עם המומחים שיציגו לפניך אפשרויות מעוצבות שונות.

לאחר שיתקבלו ההחלטות העיצוביות אפשר לעבור לשלב הייצור. הדלת תתוכנן בהתאמה לאמבטיה ולמידותיה. אם הדלת מיועדת להיפתח לצדדים, גם המסילה תהיה אלמנט משמעותי. בסופו של תהליך הייצור יגיעו אליך לבית אנשים מקצועיים ומנוסים לביצוע ההתקנה. זהו שלב חשוב כיוון שהתקנה לא מושלמת תגרום לנזילות מיותרות.

לפנות למומחים בתחום

המרכז לעבודות זכוכית מבצע עבודות מגוונות בבית ובעסק וכל עוד המרכז של החומר הוא הזכוכית. המומחיות שלנו היא העיצוב והעבודה המקצועית ונשמח להעמיד אותה לרשותך. אנו מאמינים בזמינות ועבודה המתאימה באופן אישי לכל לקוח ומזמינים אותך ליהנות מהשירות והעיצובים שבמקום.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.