דלת הזזה לאמבטיה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

האמבטיה היא אחד הפריטים השימושיים בבית. רובנו משתמשים בה לצורך מקלחת קצרה מדי יום ומפעם לפעם מתפנקים במים חמימים לזמן ממושך יותר. עם על הנוחות שבה וכך שהיא מתאימה לרחצה של ילדים קטנים ושל מבוגרים, המים אשר יוצאים החוצה בזמן המקלחת מהווים מטרד לא קטן.

לא כל כניסה לאמבטיה צריכה להסתיים בשטיפה של רצפת החדר. בעוד שווילון האמבטיה יעשה עבודה חלקית, דלת הזזה מזכוכית מרשימה, תשאיר את המים בפנים ובנוסף, תיצור תחושה של פרטיות והפרדה בין החלקים השונים שבתוך החדר.

עולם שלם של זכוכית

דלת הזזה לאמבטיה היא אחד האלמנטים שיכולים להיות מרשימים מאד בחלל. היא מפרידה בין אזורים בתוך חדר הרחצה, אך לא רק. כשאנחנו מסתכלים על הזכוכית היום אנחנו צריכים לדעת כי הטכנולוגיה הופכת את אחד החומרים המוכרים והוותיקים ליצירת אומנות. היום אפשר להדפיס על הזכוכית, ליצור אלמנטים שונים, לשלב בין זכוכית שקופה לחלבית ובקיצור, לקבל תוצאה מרשימה במיוחד.

בחינת קטלוגים של דלתות ההזזה מעלה שלל אפשרויות ויצירות של ממש. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הסגנון האהוב עליך או לבקש לעצב לעצמך את הדלת המתאימה ביותר לבית שלך. הפתרונות והטכנולוגיה כבר קיימים ועתה כל שצריך לעשות הוא להתחיל לבחור בסגנון האהוב עליך.

דלת הזזה

דלת הזזה לאמבטיה שמתאימה לך

כל חדר אמבטיה הוא שונה בגודלו וישנם דגמים רבים של אמבטיות. לכן דלת ההזזה צריכה להתאים לחלל ולנתונים הקיימים. אי אפשר לבחור בדלתות גנריות ויש לבצע התאמה אישית כדי למנוע יציאה של המים החוצה ובעקבות כך לנזקים שונים. הדלת יכולה להיראות כאלמנט פשוט, אך היא חייבת להיות מתוכננת בהתאם למקום וההתקנה שלה חייבת להיות נטולת טעויות.

דלת ההזזה מאפשרת לך ליהנות מאחד הפתרונות הנוחים והמתקדמים בחדר. היא אידאלית לבתים עם ילדים ומבוגרים. היא משאירה את המים בתוך האמבטיה ותודות לפתרונות העיצוב השונים יכולה ליצור גם אזור מבודד שכיף להיכנס אליו בכל פעם מחדש. כדי להשיג את העיצוב המתאים יש לעבור על כל השלבים ולבצע תכנון בהתאמה אישית.

משלב החשיבה ועד להתקנה – דברים שחשוב לשים לב אליהם

השגת חדר הרחצה המושלם מתחילה בתכנון נכון. עליך לחשוב כיצד תיראה התוצאה בסופו של דבר וישנם הבדלים בין עיצוב בשלב השיפוץ או הבניה ועיצוב כשכבר יש לך חדר רחצה. במידה ובכל מקרה נעשות עבודות בחלל, אפשר לתכנן את כל היחידה יחדיו וכדאי להתייעץ עם המומחים בתחום על הפתרונות הטובים והמעוצבים ביותר. הם יציעו לך את הרעיונות המתאימים שיאפשרו לך ליהנות מאמבטיה אטומה ויפיפייה.

במידה ויש לך כבר חדר רחצה והחלטת שהגיע הזמן להחליף את הווילון הקיים ולשדרג את החיים, אין כל בעיה לעשות זאת. יש לקחת את המידות הקיימות, לבדוק אם ישנן מגבלות וגם במקרה זה כדאי להתייעץ עם המומחים שיציגו לפניך אפשרויות מעוצבות שונות.

לאחר שיתקבלו ההחלטות העיצוביות אפשר לעבור לשלב הייצור. הדלת תתוכנן בהתאמה לאמבטיה ולמידותיה. אם הדלת מיועדת להיפתח לצדדים, גם המסילה תהיה אלמנט משמעותי. בסופו של תהליך הייצור יגיעו אליך לבית אנשים מקצועיים ומנוסים לביצוע ההתקנה. זהו שלב חשוב כיוון שהתקנה לא מושלמת תגרום לנזילות מיותרות.

לפנות למומחים בתחום

המרכז לעבודות זכוכית מבצע עבודות מגוונות בבית ובעסק וכל עוד המרכז של החומר הוא הזכוכית. המומחיות שלנו היא העיצוב והעבודה המקצועית ונשמח להעמיד אותה לרשותך. אנו מאמינים בזמינות ועבודה המתאימה באופן אישי לכל לקוח ומזמינים אותך ליהנות מהשירות והעיצובים שבמקום.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
עבודות אלומיניום בחריש

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בחריש? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בעומר

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בעומר? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בתל-אביב

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בתל-אביב? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום ביפו

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום ביפו? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בקריות

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בקריות? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

עבודות אלומיניום בשוהם

  מעוניינים בביצוע עבודות אלומיניום בשוהם? מחפשים את בעל המקצוע המתאים או החברה המושלמת לתכנון, ביצוע והתקנת המוצר אצלכם בבית

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!