דלתות כניסה זכוכית – למי זה מתאים וכמה עולה?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-9937407

קיר זכוכית משרד

כאשר אנשים חושבים על דלתות זכוכית הם מדמיינים בעיקר מדמיינים בעיקר דלתות פנים המפרידות בין חדרי הבית. יחד עם זאת, לאור מגוון העיצובים, הדגמים והאפשרויות, וכן חוזקה הרב של הזכוכית המחוסמת, דלתות כניסה זכוכית בהחלט יכולות לשמש למגוון צרכים. אז היכן ניתן להתקין דלת זכוכית והאם היא מתאימה גם לכם? קראו והחכימו.

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}

אם אתם משפצים בית או משרד, ואם החלטתם שהגיעה העת להחליף את הדלתות, אחת האפשרויות הבולטות והפופולאריות כיום הן דלתות זכוכית. מצד שני, אתם מכירים את הזכוכית כחומר יחסית חלש ולא עמיד, שדי חוזר על עצמו מבחינה עיצובית, ומכאן ההיסוס. אם המצב נשמע לכם מוכר, חשוב שתדעו שלדלתות זכוכית יש הרבה יתרונות, והן בהחלט יכולות להשתלב במקומות רבים. המשיכו לקרוא ותבינו אם דלתות כניסה זכוכית מתאימות לבית או למשרד שלכם.

דלתות כניסה זכוכית – מה זה אומר?

ראשית, חשוב להבין שכאשר מדברים על דלתות כניסה זכוכית הכוונה היא לקשת רחבה מאוד של סוגים, דגמים ואפשרויות עיצוב. כך למשל, הזכוכית כבר מזמן אינה חומר שקוף וסטנדרטי. כיום בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות ניתן לקבל זכוכית אטומה המקנה פרטיות מלאה ועדיין שומרת על המראה הנקי והמודרני שלה, ומאידך ניתן לקבל זכוכית חלבית, חצי אטומה, להוסיף לה הדפסים, גוונים, ציורים, הזרקת חול וכן הלאה בהתאם להעדפות העיצוביות שלכם.

כמו כן, דלתות זכוכית ממש אינן שבירות. אתם בוודאי מכירים את הזכוכיות מהחלונות והויטריונות ומעוד מוצרים שבירים למדי שיש להיזהר בהם. יחד עם זאת, ברור שדלת חייבת להיות עמידה במיוחד, וכיום הזכוכית המחוסמת משמשת לא רק לדלתות אלא גם לסורגים, למעקות ולעוד מוצרים שחייבים להיות בטיחותיים מאוד ולעמוד בתקנים מחמירים.

דלתות כניסה זכוכית – היכן תרצו להתקין אותן?

למרות האמור לעיל, דלתות כניסה זכוכית עדיין אינן נפוצות במיוחד בכניסות בבניית בתים פרטיים ודירות. בתור דלת כניסה, הזכוכית נפוצה יותר במבני ציבור ובמשרדים, שם מעוניינים ליצור תדמית המשדרת שקיפות מלאה, מרחב מודרני ופתוח, וגישה מתקדמת. דלתות אלו מאפשרות לראות את הנעשה במשרד או בבית העסק, ולהיפך – מאפשרות לשוהים והעובדים ראות את הנעשה מבחוץ. זאת, תוך הענקת בידוד אקוסטי מצוין ליצירת סביבה שקטה לחלוטין.

יחד עם זאת, דלתות זכוכית בהחלט מופיעות ומככבות גם במגזר הפרטי. בעיקר הן משמשות בתור דלתות כניסה לחדרים השונים בבית, למשל לחדר האמבט, לחדר השינה, לחדר העבודה וכדומה. כאמור, בדלתות אלו ניתן לקבוע במדויק את רמת הפרטיות לעומת החשיפה שהן מעניקות, החל בחדר אינטימי לחלוטין ועד לתחושת המשכיות של מרחב פתוח ברחבי הבית. כמו כן, הן חזקות ועומדות בתקנים למניעת שבירה, ובכל מקרה אם הן נשברות (במקרים נדירים מאוד וקיצוניים), הדלת אינה מתנפצת לרסיסים.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך וזכוכית

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קיר זכוכית
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית

  קירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט

זכוכית אמבט
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות מסך וזכוכית

קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קירות מסך וזכוכית

קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו