דלתות בלגיים

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

כמו כל טרנד עיצובי, גם הטרנד הבלגי נכנס אל חיינו ברוח סערה, אלא שבשונה מטרנדים אחרים, הטרנד הזה גם הצליח לתפוס נתח שוק גדול במיוחד ולא בכדי. העיצוב הבלגי הוא עיצוב בעל קווים דקים ומעודנים שמאפשר לנו להפוך פריט סטנדרטי לכאורה כמו חלון או דלת, לפריט עיצוב מרכזי ובעל אימפקט על העיצוב הכולל. את העיצוב הבלגי ניתן להביא לידי ביטוי גם בחלונות בלגיים וגם כמובן במסגרת דלתות בלגיים. בשורות הבאות מדברים איתכם המומחים לאלומיניום של יורוסטייל, על כל אפשרויות העיצוב של דלתות בלגיים עבור הבית, המרפסת או המשרד.

 

דלתות בלגיים

דלתות בלגיים – קווי יסוד

העיצוב הבלגי הוא מאוד מובהק וניתן להבחין בו במבט אחד. המדובר על עיצוב המבוסס על מסגרת מתכת בעלת פרופיל דק ומעודן ועל שטח פנים המחולק לשטחים רבועים קטנים בתוכם מותקנות הזגוגיות עצמן. העיצוב הבלגי הקלאסי מבוסס על פרופילים של ברזל יצוק וזוהי למעשה הסיבה שבגינה מיוחס עיצוב זה לבלגיה – בגלל איכות הפלדה הבלגית שרכשה לה שם עולמי לפני שנים רבות מאוד. כיום, מיוצרות דלתות בלגיים בעיקר באמצעות אלומיניום, הן בגלל שמדובר בחומר זול יותר וקל משקל יותר והן בגלל שהאלומיניום מספק גמישות עיצובית רבה יותר באופן משמעותי ביחס ליציקות ברזל. מבחינה ויזואלית לא תוכלו להרגיש בהבדל והמראה הוא מראה בלגי אותנטי לחלוטין.

שימו לב לכך שהעיצוב הבלגי הקלאסי מבוסס על חלוקת שטח הפנים של הדלת או החלון לריבועים זהים בגודלם בתצורת כוורת אחידה. יחד עם זאת, עיצובים בלגיים מודרניים עושים שימוש במגוון רחב של תצורות רבועות לרבות שילוב של מלבנים אופקיים ואנכיים, מרובעים בגדלים שונים ובפיזורים שונים בכדי ליצור אפקטים מגוונים של עיצוב בלגי. את האפקטים האלה ניתן ליישם כמובן גם במסגרת דלתות בלגיים למרפסת, למשרד או לבית.

דברים שכדאי לדעת בהזמנת דלתות בלגיים

דלתות בלגיים מתאימות במיוחד כדלתות למרפסת הבית, אך יכולות להיות מיושמת גם כדלת הכניסה הראשית של הבית. דלתות אלה שכיחות מאוד גם במשרדים מעוצבים ומודרניים. בבחירת דלת בלגית למרפסת או לכניסת הבית, תוכלו לבחון בפורמט של דלת הזזה או דלת ציר, אם כי העיצוב הבלגי הקלאסי או ללא ספק עיצוב המבוסס על מודל הציר. בנוסף לדלת עצמה, תצטרכו להוסיף גם דלת רשת שתאפשר לכם להשאיר את דלת המרפסת פתוחה ללא חשש לחדירת מזיקים וחרקים לבית. דלת הרשת צריכה גם היא להתבסס על המודל הבלגי, אך ברמת המסגרת בלבד. בדלת רשת אין שום צורך או משמעות עיצובית להוספת פרופילים על גבי שטח הפנים של הדלת. המטרה היא לפרוש רשת בצורה אחידה ובטוחה שתבטיח את עמידות הרשת לאורך שנים, ואת זה אפשר להשיג בצורה הטובה ביותר בדלת נטולת פרופילים בגוף הדלת.

דלתות בלגיים מיוצרות מפרופילים ייחודיים המתאפיינים בפרופיל דק ומעודן, בעלי מראה מחודד, מעט מעוגל או רבוע לחלוטין. פרופיל המסגרת הוא מעט יותר עבה מפרופילי האמצע הפרושים על פני שטח הפנים של הדלת ואשר יוצרים את האפקט הבלגי, אך עדיין מדובר בפרופיל דק ומעודן יותר מאשר פרופיל האלומיניום הסטנדרטי אותו אתם יכולים למצוא בכל חלון ודלת אלומיניום סטנדרטית המסופקים על ידי הקבלן. הפרופילים ניתנים להזמנה בכל גוון ובכל מרקם שתבחרו וכמובן בכל סידור שתבחרו. בחברת יורוסטייל תוכלו לבחור בין מספר רב של דגמי דלתות בלגיים מוכנים מראש, או לחילופין לעבור איתנו תהליך של עיצוב דלת בלגית בהתאמה אישית על פי ההעדפות האישיות שלכם ובסיוע וליווי מקצועי שלנו.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מנעול לדלת הזזה
מנעול לדלת הזזה

בחירת מנעול לדלת הזזה היא ברוב המקרים תהיה במחשבה על נוחות ועיצוב. בדרך כלל, דלתות הזזה לא משמשות אותנו לחללים

מנעול לדלת הזזה אלומיניום
מנעול לדלת הזזה אלומיניום

יש מגוון אפשרויות למיגון דלתות, גובה המיגון משתנה בהתאם לסוג הדלת ובהתאם לבחירה של הלקוח. היום יש הרבה יותר מודעות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!