שיפוץ דירה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

 

שיפוץ דירה הוא החלום של לא מעט אנשים הנמנעים מלגשת לתהליך בגלל האתגרים הכרוכים בכך. שיפוץ דירה לא פעם מעמיד את בני הזוג המעוניינים בשיפוץ הדירה תחת מעטה של לחצים והחלטות אותן לא קל לקבל. שיפוץ דירה, בניגוד לשיפוץ ממוקד כמו שיפוץ של חדר האמבטיה או שיפוץ של הסלון, הוא למעשה שיפוץ כללי המצריך תכנון והכנה מדוקדקים כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

אנחנו מאמינים כי אם יש לכם חלום, להיכנס לתהליך של שיפוץ דירה, אין סיבה שתמנעו מלעשות זאת. תהליך של שיפוץ כללי לא חייב להיות מורכב ומעיק. יתרה מכך, הדירה שלנו היא המקום בו אנו מבלים את מרבית שעות היום. אין סיבה להימנע משיפוץ שיהפוך את המרחב הבטוח שלנו לנעים ומזמין יותר עבורנו. בשביל שתצליחו לעבור תהליך של שיפוץ כללי בצורה הטובה ביותר, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות שהיו למיטב המומחים שלנו להציע בתחום.


שיפוץ דירה מתחיל בהכנה נכונה

שיפוץ דירה הוא שיפוץ מורכב יותר. כאמור, לא מדובר על שיפוץ ממוקד כי אם שיפוץ שיכול לשנות את פנים הדירה לחלוטין. לכן, חשוב קודם כל לא לצאת לתהליך בלי לתכנן את השיפוץ מההתחלה ועד הסוף.

תכנון נכון מתחיל ברעיון. במקום לחשוב על הלכלוך, הרעש, האתגר הכלכלי ועוד, נסו לראות בעיני רוחכם את החלום שלכם עבור הדירה. לא יודעים מה אתם מחפשים? צריכים רעיונות? אתם יכולים לפנות לאחת האפליקציות המלאות תמונות בנושא או לפנות לאדריכלים ומעצבי פנים העובדים עם האתר שישמחו לתת לכם תמונה כללית על האופן בו תראה הדירה בתום התהליך.

מהרגע שאתם יודעים מה אתם מחפשים במדויק. איך הייתם רוצים שיראה המטבח, מה החלום שלכם בנוגע לחדר המשחקים של הילדים או חדר השינה הזוגי שלכם, עכשיו זה הזמן למצוא את אנשי המקצוע המתאימים.


שיפוץ כללי הוא שיפוץ של הרבה דברים קטנים

שיפוץ כללי הוא לא רק שיפוץ כללי. השלם גדול מסך חלקיו. כדי להגיע אליו יש לשפץ כל חדר בנפרד. אחרי שאתם יודעים מה אתם מחפשים בערך, זה הזמן לשבת עם אנשי המקצוע שיעזרו לכם להבין מה מתאים לכל חדר וחדר במדויק. בקשו מאותם בעלי מקצוע שיעזרו לכם להבין מה כולל תהליך השיפוץ. כמה כסף הוא יעלה, כמה זמן יערך השיפוץ ועוד. ככל שיהיו בידיכם יותר פרטים כך תוכלו לבצע בחירות נכונות יותר בהמשך הדרך.


עכשיו, כל שעליכם לעשות הוא למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר לשיפוץ

אחרי שאתם כבר יודעים מה אתם רוצים, מבינים מה זה אומר שיפוץ כללי ורואים בעיני רוחכם איך תראה הדירה לאחר התהליך, זה הזמן לבחור באיש המקצוע המתאים ביותר.

אל תשכחו לעשות השוואת מחירים יסודית, לראות את תיקי העבודות של הקבלנים השונים ולשאול אותם האם הם רשומים בפנקס הקבלנים. זכרו: ככל שתגיעו מוכנים בצורה מדויקת יותר כך גדל הסיכוי כי תגיעו לתוצאה הרצויה בסוף הדרך.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
התאמת עיצוב המטבח לבית

עיצוב מטבח המשתלב בצורה חלקה עם המבנה והסגנון של הבית שלכם, דורש הרבה יותר מהפעלת שיקולים אסתטיים. עליכם ליצור חלל

כמה עולה ממד נייד?

בשביעי לאוקטובר מדינת ישראל התעוררה למציאות אחרת, כל מה שהכרנו עד לאותו רגע בכל מה שקשור לביטחון אישי התערער. אותו

ממד נייד למכירה

המלחמה גרמה לכם לחשוב על דרכים נוספות למגן את הבית? רבים מהבתים שבישראל הם ללא מיגון כלל, אפילו ללא מרחב

סגר לדלת הזזה
סגר לדלת הזזה

מחפשים סגר לדלת הזזה? סגר לדלת הזזה יכול לתרום לשקט הנפשי שלנו מעל הכל. הסגר נועד כדי למנוע פתיחה לא

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!