קירות זכוכית

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

 

קיר זכוכיתקירות זכוכית הם ללא ספק פריטי עיצוב יוצאי דופן, שיכולים להעניק לכל חלל פנים הרבה אופי וגם לא מעט יוקרה. יחד עם זאת, קירות אלה מתאימים לחללים מסוימים מאוד או לאזורים מסוימים מאוד בתוך חללים שונים. כמו כן, את קירות הזכוכית ניתן ליישם במגוון רחב של עיצובים ועל פי מגוון מפרטים טכניים ולכן גם אם החלטתם לבחון את האופציה של התקנת קירות זכוכית כתחליף למחיצות גבס או קירות בטון, אתם רוצים להכיר את כלל האפשרויות הקיימות בשוק, ועל האפשרויות הרבות האלה בדיוק, מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת יורוסטייל.

 

מהו קיר זכוכית?

ובכן, קיר זכוכית, ממש כפי שהוא נשמע, הוא משטח זכוכית שממלא את תפקידו של קיר או יותר נכון קיר פנים/ מחיצה, בתוך חלל פנימי של מבנה. המקום שבו נוכל למצוא קירות זכוכית בשכיחות הגבוהה ביותר הוא משרד. במפעלי תעשייה ובתי מלאכה לא נוכל לראות אותם כלל וגם בבתים פרטיים השימוש בהם אינה שכיח במיוחד, אם בכלל ובהמשך נעמוד על הסיבות לכך. אחד הפרמטרים המרכזיים בכל עיצוב של קיר זכוכית הוא גודל משטחי הזכוכית מהם הוא מורכב. כך למשל, יש הבדל גדול בין קיר זכוכית שעשוי מלוח זכוכית אחד גדול או ממספר לוחות המחוברים זה לזה בצורה "שקופה" שיוצרת את האשליה של לוח אחד גדול ובין קיר זכוכית שבו ישנם מספר משטחי זכוכית המותקנים על גבי קונסטרוקציית מתכת, בעיקר אלומיניום. בשני המקרים מדובר בקירות שקופים אך בכל מקרה, מתקבל עיצוב בעל אופי שונה, כשהמתכת יוצרת בדרך כלל אופי יותר כפרי לעומת זכוכית גולמית ורציפה, שמתאימה יותר לעיצובים מודרניים.

לעניין המפרט הטכני, קירות זכוכית מיוצרים מזגוגיות משוריינות, בדרך כלל מסוג טריפלקס. המדובר למעשה בזגוגית עטופה ביריעה פולימרית חזקה ומוצמדת לזגוגית דומה כשלבסוף שתיהן נעטפות ביריעה אחת שמחברת אותן יחד. מבנה זה יוצר שכבת זכוכית עבה בעלת כושר בידוד גבוה וגם בעלת חוזק מבני רב. זכוכית זו, גם אם היא נשברת, אינה מתפזרת לרסיסים אלא לכל היותר נשברת לגושים קטנים של זכוכית בדומה לשבירת זגוגית קדמית ברכב. על כך אחראית היריעה הפולימרית שמחזיקה את כל חלקי הזכוכית יחד ולא מאפשרת להם להתפזר. ישנם מפרטים שונים ובראשם גם בידודית שמבוססת על מרווח אוויר בין שתי הזגוגיות, ליצירת שכבת בידוד מצוינת וישנם גם מפרטים חסינים ומחוסמים שמציעים את רמת החוזק הגבוהה ביותר. כמו כן, קירות זכוכית שונים מגיעים בעובי שונה בהתאם לעובי כל זגוגית ולמרווח בין הזגוגיות.

 

 

עיצובים שונים של קירות זכוכית

כאמור, קיר זכוכית יכול להגיע בעיצובים שונים, המבוסס על מראה זכוכית נקי ורציף או על שילוב של שלדת מתכת, בדרך כלל אלומיניום. במקרה של שימוש בשלדת האלומיניום, שאותה ניתן למצוא ברובם המכריע של קירות הזכוכית, ניתן לעצב את השלדה במגוון רחב של צורות ועיצובים, לרבות עיצוב בלגי המחלק את שטח הפנים של הקיר לריבועים קטנים בתצורת כוורת או רשת, וכן ניתן ליצור מראה מגוון ומודרני יותר עם תצורות רבועות בעלות מידות רוחב ואורך שונות וכן בפרופורציות שונות ומנחים שונים. כמו כן, ניתן להוסיף תצורות מעוגלות להוספת עיטור ואופי לקיר, הכל בהתאם להעדפות הלקוח ולרוח העיצוב.

זהו בדיוק המקום לומר שבמיוחד במשרדים, אבל לא רק, העיצוב שתבחרו יכול להשפיע מאוד על האווירה במקום ועל המסר שיועבר למבקרים בו. כך למשל, אם אתם מבקשים להעביר מסר של חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסה ושבירת מוסכמות, קיר זכוכית מלא ללא שלדת מתכת יכול לשמש אתכם היטב. אם אתם רוצים לשדר מסר שהוא יותר סולידי, מסורתי ומכובד, אבל גם מודרני ועכשווי, שלדת אלומיניום בעיצוב בלגי או דומה יכולה להיות הפתרון עבורכם. שילוב של עיטורי מתכת בתוך קיר הזכוכית, כבר יוצרת מראה מאוד מבודל שמושך את כל תשומת הלב. ישנם מקומות בהם זה יכול להוסיף המון ערך וישנם מקומות בהם זה יכול להיראות מצועצע ולא קשור. שימו לב לדברים האלה בכל הזמנה של קירות זכוכית.

כמו כן, וזה בהמשך למה שאמרנו קודם לכן, בבחירת קירות זכוכית, יש לבחון גם את ההיבט של הפרטיות. הסיבה המרכזית שבגינה קירות זכוכית אינם שכיחים במיוחד בבתים פרטיים היא, שקירות אלה אינם מעניקים פרטיות לאנשים השוהים בתוך החלל המוקף על ידי אותם קירות. בבית פרטי זה מהווה בעיה של ממש אם כי במשרד זה דווקא יכול ליצור סביבה מתאימה יותר, מתוך רצון גם לשמר על תחושת מרחב גדולה וגם לשדר את המסר שהכל חשוף והכל פתוח ואין שום דבר להסתיר. במפעלים ובתעשייה די ברור שקירות זכוכית לא מתאימים, אבל לא בגלל הפרטיות, אלא דווקא בגלל הרגישות הפיזית שלהם לאופי הפעילות במפעלים אלה. בהיבט זה, חשוב לדעת כי ישנה אפשרות להזמין קירות זכוכית ברמות שקיפות משתנות עד כדי קירות מראה או קירות שהם מראות חד כיווניות. ניתן להזמין גם קירות זכוכית בגוון מסוים או בשילוב של גוונים, אם כי שוב מדובר באלמנט עיצובי מאוד מובחן שצריכה להיות עבורו סיבה עיצובית טובה. האפשרויות קיימות ואתם רק צריכים לבחור נכון.

 

ממי מזמינים קירות זכוכית?

קיר זכוכיתובכן, האופציה של קירות זכוכית מוצעת כיום על ידי חברות אלומיניום שמייצרות חלונות, דלתות, סגירות מרפסת וכדומה וחלקן מתמחות גם בייצור קירות זכוכית. לעניין זה שימו לב שייצור קירות זכוכית למרחבים משרדיים ואפילו לבתים פרטיים, דורש רמה גבוהה של יכולות בתחום העיצוב ובעיבוד אלומיניום. הזכוכית, על אף שהיא לכאורה מהווה מרכיב מרכזי בקונספט, בפועל מדובר במוצר פשוט מאוד שאותו מזמינים על פי מפרט. עיקר האתגר הוא בבניית השלדה, המסגרת, המשקופים וכל הקונסטרוקציה שמחזיקה את הזכוכית ומעניקה לקיר את העיצוב הכולל שלו. לא כל חברה שעוסקת בתחום האלומיניום יכולה לייצר לכם קירות זכוכית ולא כל חברה שעוסקת בתחום זה, יודעת להציע לכם את אותה רמה של עיצובים ואפשרויות. על כן, את כל התהליך של תכנון והזמנת קירות מזכוכית, חשוב לעבוד בליווי גורם מקצועי בתחום העיצוב, שגם מכיר גורמים מקצועיים העוסקים בייצור הקירות.

כמו כן, שימו לב שישנם המון דגמים של קירות זכוכית אותם ניתן לבחור ישירות מן המדף, אך בפניכם עומדת תמיד האופציה להזמין קיר זכוכית בהתאמה אישית לחלוטין משלכם או התאמה אישית המתבססת על דגם בסיס אותו אתם מתאימים להעדפות שלכם.

חברת יורוסטייל היא חברה המתמחה בייצור מגוון רחב של מוצרי אלומיניום מעוצבים לבית, למשרד, לסביבות חוץ ועוד. החברה מתמחה בעבודה עם כל סוגי הפרופילים, ייצור פרופילים לפי מידה ועיצוב, שילוב כל סוגי הזכוכיות עם אפשרויות התאמה אישית מיוחדת לכל לקוח וכמובן יישום של כל מוטיב עיצובי על פי בחירות הלקוח. חברת יורוסטייל מעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע שילוו איתם את תהליך העיצוב, יפתחו בפניהם את כל האפשרויות העומדות בפניהם ויבחנו את ההיתכנות של בחירות המבוצעות על ידי הלקוח. בכל פרויקט של התקנת קירות זכוכית למשרד או לבית, בהחלט מומלץ לפנות תחילה לחברת יורוסטייל המובילה את התחום בישראל.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
קירות מסך קבלנים

  קירות מסך הוא תחום הדורש רמת התמחות גבוהה בטכניקה ובפתרונות הקיימים בתחום. קיר מסך הוא למעשה קיר חוץ המהווה

קירות מסך מחיר

  אחד המאפיינים הבולטים של קירות מסך על פני סוגי קירות אחרים הוא העובדה שקירות המסך עומדים בפני עצמם ואינם

קירות מסך אלומיניום

  קיר מסך הוא קיר שמשמש בעיקר לחיפוי חזיתות של מבנים, אך יכול להיות מיושם גם במרחבי פנים. הרעיון המרכזי

זכוכית אמבט
קירות זכוכית למשרדים

  עיצוב ברירת המחדל של משרד מודרני מבוסס כידוע על קירות זכוכית ולא על קירות אטומים. למעשה, משרדים בעלי קירות

חלונות אלומיניום ב{HEBROW}
קירות זכוכית חיצוניים

  קיר זכוכית חיצוני, כשמו כן הוא, הוא המחיצה שמפרידה בין חלל הפנים ובין המרחב החיצוני. תצורת הבנייה המקובלת היא

קירות מסך אלומיניום
קיר זכוכית לבית פרטי

  ברובם המכריע של המקרים, קירות זכוכית יותקנו במשרדים ופחות בבתים פרטיים ויש לכך סיבה מאוד ברורה וקוראים לה פרטיות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!