פרגולות בירושלים – בואו לקבל את כל האינפורמציה!

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

לפני שאתם מתחילים לבצע התקנת פרגולות בירושלים, אנו מציעים לכם לשקול אפשרויות שונות. הרי התקנה לא מקצועית של פרגולה עלולה להביא איתה לנזק רב. יתרה מכך, התקנה של פרגולה לא במקום הנכון עלולה גם היא להסב לא מעט בלגן. המטרה שלכם היא להתקין את הפרגולה בצורה הנכונה ובמקום הנכון על מנת לחסוך בעיות בעתיד. לכן החלטנו להרים את הכפפה, ולהסביר לכם בדיוק מה שאתם צריכים לדעת. כך לפני שתזמינו איש מקצוע שמתקין פרגולות או גגות רעפים בירושלים, יהיו לכם את התשובות לכל השאלות. לא תצטרכו לשאול אותו שאלות שאינכם בטוחים לגביהם, שאלות שעשויות לשנות את התמונה כולה. גם אם אתם לא בטוחים האם פרגולה היא הפתרון הרלוונטי, שווה לכם לקרוא את המאמר הבא. עשינו כל מאמץ על מנת להסיר את כל השאלות שעשויות להעסיק אתכם. 

 

פרגולות לא חייבות להיות רק בגינה

זה נכון שברוב המקרים את הפרגולות נהוג לראות בעיקר בגינות. אך יש כאלה שאין ברשותם גינה, אך רוצים לנצל אזורים אחרים שיש להם בבית. החדשות הטובות הן שנכון להיום ניתן להתקין פרגולה כמעט בכל מקום. בין אם מדובר על מרפסת, חלון או מקום אחר שעשוי להיות חשוף לשמש. המטרה היא כמובן לגרום לכל מי שנמצא בדירה ליהנות מכל האזורים השונים בבית. פתאום כאשר ישנה פרגולה איכותית, השמש כבר לא מהווה מטרד. תוכלו להנות מכל האזורים בדירה בכל שעות היממה, ההחלטה היא אך ורק שלכם.

 

פרגולה איכותית – בחירה מנצחת

יש כאלה שמחפשים פרגולות בירושלים בעיקר לפי המחיר הרצוי. זה מעולה שיש לכם תקרה מסוימת שאותה אינכם מעוניינים לעבור. אך תיקחו בחשבון כי פרגולה איכותית עולה בהתאם, והיא תהיה רלוונטית לאורך זמן. פרגולה שעולה זול, ברוב המקרים תהיה כזאת שתיהרס תוך זמן קצר. פתאום תמצאו את עצמכם חוזרים בדיוק אל הנקודה שבה אתם נמצאים כרגע. רכישה פרגולה איכותית לא תהיה רלוונטית לטווח זמן מידיי. פרגולה איכותית היא כזאת שתשרת אתכם נאמנה לאורך זמן רב. לכן אם המחשבה שלכם היא לטווח הרחוק, שווה לכם להשקיע את הסכומים הדרושים. אם אתם מתפשרים על פרגולה זולה, עליכם להבין בדיוק את ההשלכות של רכישה שכזאת.

 

פרגולות בירושלים ניתן להזמין אונליין

בעבר על מנת לרכוש פרגולה הייתם מוכרחים להגיע אל בית העסק באופן פרונטלי. כיום תמונת המצב שונה בתכלית, ולא מעט מהרכישות אפשריות דרך האינטרנט. אין לכם זמן להתחיל להתרוצץ בין בתי העסק השונים? אנו יכולים להבין אתכם, לא לכולם יש זמן פנוי לאורך ימות השבוע. במקרה כזה הפתרון הכי טוב יהיה לבצע את הרכישה באופן מקוון. יעמדו לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות שונות לרכישה, ורק תצטרכו לעשות את הבחירה. כמובן שתוכלו להזמין איש מקצוע על מנת שימדוד את האזור שבו אמורה להיות מוצבת הפרגולה. מדידה מקדימה עשויה למנוע לא מעט בעיות בעתיד הנראה לעין.

 

ניתן לשלוט בפרגולה בכל זמן

אחד מהיתרונות הבולטים של פרגולה הוא שניתן לשלוט בה באופן מלא. כלומר אפשר לפתוח או לסגור אותה על פי הצורך. רוצים לשבת במרפסת או בגינה בשעת צהריים? תוכלו לפתוח את הפרגולה על מנת למנוע מהשמש להטריד אתכם. יצאתם למרפסת דווקא בשעות הערב? השמש כבר לא אמורה להטריד אתכם, ולכן תוכלו לסגור את הפרגולה. השליטה בפרגולה מאפשרת לכם לנצל את כל תנאי מזג האוויר. כל עוד יש שימוש בפרגולה תשאירו אותה פתוחה, ושאין בה שימוש תסגרו אותה בקלות.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
כמה עולה ממד נייד?

בשביעי לאוקטובר מדינת ישראל התעוררה למציאות אחרת, כל מה שהכרנו עד לאותו רגע בכל מה שקשור לביטחון אישי התערער. אותו

ממד נייד למכירה

המלחמה גרמה לכם לחשוב על דרכים נוספות למגן את הבית? רבים מהבתים שבישראל הם ללא מיגון כלל, אפילו ללא מרחב

סגר לדלת הזזה
סגר לדלת הזזה

מחפשים סגר לדלת הזזה? סגר לדלת הזזה יכול לתרום לשקט הנפשי שלנו מעל הכל. הסגר נועד כדי למנוע פתיחה לא

מנעול לויטרינה
מנעול לויטרינה

יש לכם ויטרינה בבית? ויטרינות מתאימות לבתים פרטיים, קומות קרקע עם גינה ואף למרפסות ובניינים. הויטרינה מעניקה למבנה מראה אסתטי,

מעצור לחלון הזזה
מעצור לחלון הזזה

חלונות הזזה נחשבים לחלונות די פופולריים, הן בבניות ישנות והן בבניות חדשות. חלונות הזזה מאפשרים לנו לשמור על השטח בחלל

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!