כך תקבלו על פרגולה תלויה מחיר מנצח

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

אם יש לכם בבית שטח צמוד של הגינה, המרפסת או החצר, אותו אתם רוצים לנצל וליהנות ממנו גם בימות הקיץ, פרגולה תלויה היא בהחלט פתרון טוב. אין ספק כי השטח החיצוני הצמוד לבית הוא ברכה גדולה, ומאפשר להרחיב את אזורי המחייה, לשפר את איכות החיים, ולהרגיש את האוויר הצלול של החוץ. יחד עם זאת, רכישת והתקנת פרגולה כרוכה גם בהוצאה לא קטנה, ומטבע הדברים אתם רוצים להוזיל את המחיר. אז קראו את המאמר הבא ותבינו איך תקבלו על פרגולה תלויה מחיר מנצח.

חשוב לזכור כי אין מחירון אחיד לפרגולות תלויות ובכלל לפרגולות, ולמעשה המחיר יכול להשתנות מאוד בין החברות ובין הדגמים והעיצובים השונים שמציעה כל חברה. במידה הרבה, העלות מגלמת את הבחירות שלכם מבחינת איכות הפרגולה, שטחה, עיצובה וכדומה, ולכן כדאי להמשיך ולקרוא איך חוסכים ועדיין נהנים מפרגולה שמשרתת היטב את הצרכים.

פרגולת עץ

פרגולה תלויה – מחיר מוזל

קודם כל, עצם הבחירה בפרגולה תלויה כבר אומרת שאתם חוסכים במחיר. האלומיניום הוא חומר גלם חזק בהרבה מהעץ, ולכן איתו ניתן לבנות פרגולה תלויה, כלומר פרגולה ללא עמודים התפוסה בכבלים אל הקיר. מכיוון שעמודי התמיכה דורשים הרבה חומר גלם (בדרך כלל מגיעים עם ליבה חזקה מברזל), הרי שכבר כאן ישנו חיסכון בעלויות. מצד שני, ראוי לזכור כי פרגולות תלויות מחייבות אישור מהנדס.

אז איך מקבלים על פרגולה תלויה מחיר זול אפילו יותר? קודם כל, הולכים על מה שבאמת צריכים. מכיוון אלומיניום הוא חומר חזק מאוד ניתן לבנות איתו פרגולות על פני שטחים נרחבים יחסית, אולם השאלה היא כמה שטח מוצלל אתם באמת צריכים. אם תעיינו ברשת האינטרנט תראו שכל מטר רבוע שנוסף לגודל הפרגולה יכול לעלות לכם בעוד מאות שקלים ואפילו אלפים, לכן חישבו וחשבו את השטח שאתם באמת צריכים ואל תשתוללו.

פרגולה תלויה – מחיר משתנה בין דגמים וחברות

בדיקה ברשת גם תראה לכם טווח מחירים נרחב מאוד עבור פרגולות תלויות. כך למשל, יש המציעים את הפרגולה במחיר התחלתי הנמוך אפילו מחמש מאות שקלים, אך בהמשך רואים שהמחירים קופצים בהתאם למורכבות ולגודל הפרגולה גם ליותר מאלף וארבע מאות שקלים, ובכל מקרה המחיר הממוצע יעמוד על כשמונה מאות שקלים.

ראו גם: חלונות דקורטיביים לבית

טווח המחירים הנרחב הזה מגלם אלמנטים רבים: את איכות חומרי הגלם של הפרגולה, את כמות החומרים המושפעים מגודלה ומעיצובה, את שעות העבודה, את הכנסת השטח, וגם את הצעת המחיר של החברה הספציפית. אם כן, על מנת לחסוך ולקבל על פרגולה תלויה מחיר מנצח, היו ריאליים עם החלומות שלכם ואל תפריזו, ודאגו לפנות לחברות רציניות וותיקות. בין החברות האלו בצעו השוואה של הצעות מחיר, וכך תוכלו לדעת שההצעה המשתלמת ביותר גם מגלמת בתוכה איכות בטוחה ומוכחת.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מעקה אלומיניום
מדריך מקיף: מעקות למדרגות פנים – כיצד לבחור חומרים וכלי עבודה

מעקות אלומיניום למדרגות הם בחירה פופולרית עבור מדרגות פנים בשל העמידות והאסתטית המודרנית שלהם. בבחירת מעקות אלומיניום, קחו בחשבון את סגנון הבית שלכם ואת העיצוב הכללי של גרם המדרגות. מעקות אלומיניום מגיעים במגוון גימורים, מחלקים ומלוטשים ועד לטקסטורה ומט. הם גם קלים לתחזוקה ועמידים בפני חלודה וקורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה מעשית עבור אזורים עם תנועה גבוהה.

WALL
חיפוי אלומיניום לקירות חוץ- כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

חיפוי קירות חוץ מהווה דבר חשוב ביותר. מעבר לעובדה שמדובר על חיפוי שמציע עיצוב מרשים ויוקרה לכל בניין, הרי שהוא רלוונטי מאוד לבידוד ואיטום המבנה ועוד. בעבר, החומרים הקלאסיים אשר שימשו לחיפוי חוץ של מבנים היו: אבן טבעית, ברזל, זכוכית ועוד. אולם כיום, ניתן למצוא בשוק החיפויים מגוון רחב של חומרי חיפוי מתקדמים ובעלי תכונות הרבה יותר טובות, אשר יספקו לכם איטום מושלם למבנה מכל בחינה שהיא. לכן, אם אתם מחפשים חיפוי קירות חוץ ותוהים כיצד לבחור אותו בצורה הטובה ביותר, חשוב שתכירו את החומרים המתקדמים והמומלצים ביותר עבור חיפוי קירות חוץ וכיצד בוחרים את החומר הטוב ביותר.

התאמת עיצוב המטבח לבית

עיצוב מטבח המשתלב בצורה חלקה עם המבנה והסגנון של הבית שלכם, דורש הרבה יותר מהפעלת שיקולים אסתטיים. עליכם ליצור חלל

כמה עולה ממד נייד?

בשביעי לאוקטובר מדינת ישראל התעוררה למציאות אחרת, כל מה שהכרנו עד לאותו רגע בכל מה שקשור לביטחון אישי התערער. אותו

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!