מדריך: מה קובע את עלות סגירת מרפסת?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

יש משפט האומר – "כל בית צריך מרפסת", אבל למה לא לקחת את האמרה הזאת יותר רחוק ולהפוך את המרפסת לחלל בפני עצמו המגדיל את שטח הבית? על השאלה הזאת כבר השיבו ישראלי רבים בחיוב, והם נהנים כיום מנכס גדול יותר, בעל ערך גבוה יותר בשוק, ועדיין ממרפסת המחברת את פנים הבית אל החוץ. אם גם אתם רוצים לשפר את איכות החיים, בוודאי תרצו לדעת מהי עלות סגירת מרפסת וממה היא מושפעת. על כך נשיב בשורות הבאות.

אתם בוודאי יכולים לנחש כי סגירת מרפסת אינה עניין של מה בכך. מדובר בפרויקט המצריך ידע מקצועי, הרבה ניסיון ומומחיות מחברה לעבודות האלומיניום והזכוכית, והעלויות לפיכך אינן מבוטלות. מצד שני, עלות סגירת מרפסת גם לא חייבת להיות בשמיים וניתן בהחלט לסיים את הפרויקט בתקציב סביר ומתאים לכיס. אז בואו נראה מה משפיע על המחיר.

מרפסת

היבטים שמשפיעים על עלות סגירת מרפסת

יש הרבה מאוד אפשרויות של סגירת מרפסות, וכמו בכל דבר בחיים, גם כאן לכל בחירה יהיו את היתרונות והחסרונות שלה. בכל הקשור למחיר, הוא מחושב בשקלים למטרים רבועים. כך למשל, הדגמים הסטנדרטיים של חלונות אלומיניום באיכות גבוהה, בעלי תפעול קל ונוח, אמינות רבת שנים ואיטום טוב בפני טמפרטורות ורעשים, יעלו לכם בין 650 ל- 750 ₪ למטר רבוע בממוצע. במקרה זה המחיר שצוין כולל התקנה והובלה אך אינו כולל מע"מ, ובכל מקרה כאשר אתם בודקים מחירים ודאו מה כלול בו.

יחד עם זאת, ישנם גם מחירים יותר גבוהים מהדוגמא שלעיל. אם ניקח למשל את סגירת החלונות המשולבים עם תריסים, הרי שהעלות כבר תהיה כ- 1200 ₪ בממוצע, ואילו סגירת מרפסת עם חלונות בלגים כבר יכול לעמוד בממוצע על 1600 ₪ למטר רבוע, וגם הרבה יותר מכך. עוד אפשרויות הן סגירת חלונות המשולבים עם רשתות כנגד יתושים וסגירת חלונות זכוכית בלבד שהינה הזולה ביותר.

האם עלות סגירת מרפסת מצדיקה את עצמה?

ראשית, נציין כי עלות סגירת מרפסת מושפעת מעוד מגוון פרמטרים, ובראשם כמובן גודל המפתחים הנדרשים לסגירה. שנית, מה שישפיע הוא מורכבות העבודות הנדרשות, למשל אם מדובר במפתחים ייחודיים, ולמעשה בכל מקרה של מוצר שמעבר לסטנדרט ומבוקש על ידיכם בהתאמה אישית – המחיר יעלה.

אם כן, עולה השאלה האם מדובר בהשקעה המצדיקה את עצמה. התשובה היא כן וזאת לאור מספר סיבות. ראשית, סגירת המרפסת מגדילה למעשה את מספר וגודל החללים בבית הפנויים לשימוש לאורך כל השנה, דבר המעלה את ערכו בשוק במקרה של מכירה או השכרה. שנית, כאשר מתקינים מוצרים איכותיים שגם מספקים בידוד תרמי טוב לבית, ישנו חיסכון בעלויות האנרגיה על חימום המרפסת בחורף.

ומעבר לכך, מדובר בשיפור משמעותי מאוד של איכות החיים, אשר עלויותיו בסופו של דבר אינן בשמיים. לכן, שכל אחד יעשה את החישוב שלו ויגיע למסקנה האם הנאה מבית גדול ונוח יותר מצדיקה מבחינתו את ההוצאה.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם