עבודות אלומיניום במרכז

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

מחפשים גורם מקצועי שיבצע עבורכם עבודות אלומיניום במרכז הארץ? רוצים להזמין חלונות חדשים לבית? אולי דלת בלגית למרפסת הבית? עבודות אלומיניום הן כמובן מקצוע שדורש ידע מקצועי, כלי עבודה מקצועיים וטכניקות ייצור מקצועיות, אבל מדובר גם באומנות ואפילו באופי. כאשר אתם מזמינים דלת אלומיניום למרפסת, אתם רוצים שהדלת תהיה מושלמת, בלי שריטה, בלי סימני ריתוך, בלי נזילות צבע ובלי כל תקלה או ליקוי אחרים בדלת. אולי לא תשמעו את זה בשום מקום אחר, אבל אופיו של בעל המקצוע יכול להשפיע מאוד על התוצר שתקבלו לביתכם. על המקצוע, האומנות והאופי בייצור מוצרי אלומיניום, מדברים איתכם המומחים של יורוסטייל.

עבודת אלומיניום

אינספור אפשרויות בהזמנת עבודות אלומיניום במרכז

אם יש תחום מסוים, כל תחום שהוא, שבו אתם זקוקים לאיש מקצוע, אזור המרכז הוא האזור בו תוכלו למצוא אותו, גם אם אין עוד כמוהו בכל יתר אזורי הארץ. גם בתחום האלומיניום, יודע אזור המרכז להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות ועל אף שזה נשמע כמו דבר חיובי, חשוב לדעת שיש לכך גם השלכות שליליות. כמות אנשי המקצוע המציעים עבודות אלומיניום במרכז הארץ יוצרת תחרות קשה מאוד ומעמידה בפניכם מגוון עצום של אפשרויות מהן לא יהיה לכם קל לבחור. בהתאם לכך, כדאי לדעת מהם שלושת הפרמטרים שיכולים לסייע לכם בבחירת האיש שלכם במרכז.

רמה מקצועית גבוהה

רמה מקצועית גבוהה הוא ללא ספק הפרמטר המרכזי שאותו אתם רוצים לבחון בקרב אותם אנשי מקצוע המציעים עבודות אלומיניום במרכז הארץ. יכולת לבצע את כל סוגי עבודות האלומיניום, עבודה עם כל סוגי הפרופילים, עבודה עם כל סוגי הזכוכית וכמובן היכולת להציע מוצרי מדף לצד ייצור בהתאמה אישית – כל אלה יכולים להצביע על הרמה המקצועית של האיש העומד מולכם. כמו כן, חשוב המקום בו מבוצעות העבודות, עד כמה הוא מאובזר, עד כמה הוא עושה שימוש בציוד מקצועי והאם קיימים התנאים שאיתם ניתן להפיק תוצרים מקצועיים.

חוש אומנותי

במקרים רבים, ובמיוחד אם אתם פשוט מחפשים פתרון מוכן מן המדף, החוש האומנותי של איש המקצוע הוא לא הפרמטר החשוב ביותר שאותו עליכם לבחון, אבל אם אתם מחפשים איש מקצוע שיכול להעניק לכם ערך מוסף גבוה בתכנון העיצוב ובבניית עיצוב מותאם אישית על פי דרישותיכם, לחוש האומנותי הזה יכול להיות תפקיד מכריע ואתם בהחלט רוצים לוודא שלאיש המקצוע שעומד מולכם יש יכולת יצירתית גבוהה, שהוא יודע להציע לכם אופציות שאתם עצמכם לא חשבתם עליהן ושהוא גם יודע להתמודד עם כל בקשה שלכם לעיצובים מיוחדים.

אופי אישי

לבסוף, כאשר אתם מחפשים איש מקצוע לביצוע עבודות אלומיניום במרכז, אתם צריכים לבחון גם את הפרמטר שרבים כלל אינם מתייחסים אליו, הפרמטר של אופי אישי. לאופי האישי של הגורם המקצועי העומד מולכם יכולה להיות השפעה דרמטית על התוצאות שתקבלו. למעשה, כאשר אנו בוחנים נותני שירות ואנשי מקצוע בתחומים שונים, אנחנו בוחנים גם את האופי האישי שלהם ברמת האינטואיציה. חשוב לנו לקלוט מהבנאדם מסרים של אחריות, של מסירות, של אכפתיות ושל קפדנות על הפרטים הקטנים. את אופיו של איש המקצוע שבחרתם, תוכלו לגלות לאחר מכן על גבי המוצר שתקבלו, ותוכלו לגלות זאת בצורת שריטות קטנות, הדבקות חובבניות, נזילות צבע וגרוע מכך.

ביורוסטייל תמצאו את אנשי המקצוע המובחרים בעולם האלומיניום, אנשים שנבחרו בקפידה על פי שלושת הפרמטרים הללו ולרשותם עומד כל הציוד הנדרש לייצר קסמים של ממש באמצעות אלומיניום.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח
ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
עבודות איטום בחורף

עבודות איטום הוא מונח שעשוי להתייחס לכל מספר טכניקות בנייה המשמשות לטיפול בחלקו החיצוני של המבנה על מנת למנוע נזקי

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!