חברת קליל נחשבת לאחת החברות הגדולות בתחום של התקנה ויצור חלונות אלומיניום והיא קיימת כבר שנים רבות בשוק. היות ומדובר על חברה גדולה וידועה, בעלי מקצוע רבים, קבלנים וגם אנשים פרטיים החליטו לבחור בה בתור ספק איכותי ואמין. מחיר חלון קליל שמציעה החברה אמנם לא הכי זולים שניתן למצוא בשוק אך האיכות של המוצרים הינה גבוהה מאוד ולאחר שנים רבות נהנית החברה ממוניטין טוב.

מחיר חלון קליל

ישנם כאמור דגמים רבים ומגוונים של חלונות וכל דגם מציג מחיר שונה מחברו, ניתן גם להבדיל בין חלונות לבית או לתעשייה. ישנם חמישה דגמים עיקריים של חלונות. יש לקחת בחשבון את העובדה שהדגמים הללו יכולים להתאים לסוגים שונים של חלונות, חלון רגיל, כפול או קשת.

מחיר חלון קליל – איפה ניתן לראות את החלונות

על מנת לראות את האפשרויות השונות שקיימות יהיה עלינו להגיע אל אולמות התצוגה ולסקור את החלונות. לא כדאי להתייחס רק למחיר חלון אלומיניום וחשוב להתייחס לפרקטיות שלו, להתאמה ולאופציות. אם מדובר על בית חדש אז יש לפנות לבעל מקצוע כבר בשלב התכנון של הבניה כך שהיא תאפשר התקנה של החלונות באופן מקצועי.

בחירה מחיר חלון קליל מתאים היא קריטית וישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון. אם אתם לא בטוחים בסוג החלון שכדאי להתקין אז כדאי לפנות ליועצים של חברת קליל שישמחו לסייע לכם בבחירה נכונה. ככל שההזמנה תהיה גדולה יותר כך המחיר עשוי לרדת וניתן יהיה להתמרח עליו מול החברה.

סוגי חלונות

החלונות מחולקים לסוגים שונים, חלון בעל כנף אחת שנפתח כלפי פנים הינו בעל יתרונות מבחינה האקוסטיקה וגם מבחינת הבידוד מפני חום או קור. חלון זה גם מאפשר ניצול נכון של האוורור בחלל וכדאי לקחת אותו בחשבון בתהליך הבחירה. החיסרון של החלון הזה הוא בכך שהידית של החלון עשויה להשאיר סימנים על הקיר בפתיחה וכדאי לקחת גם את זה בחשבון.

אחד הפתרונות הוא שימוש במנגנון שקרוי דריי קיפ שמאפשר פתיחה של החלון בצור אנכית או אופקית. צורת פתיחה זו לא תפריע לחלל של החדר וניתן יהיה לנקות את הצד החיצוני של החלון בקלות רבה על פי הצורך. החיסרון נובע בכך שהמחיר של חלון מסוג זה הוא גבוה יותר ונהוג להתקין אותו בחדרי רחצה או ממ"ד. כדאי גם להימנע מתכנון של חלון בעל כנף ברוחב של מעל חצי מטר שכן הפתיחה במקרה זה תהיה מסורבלת.

חלון שתי כנפיים

היתרון של מחיר חלון קליל והחלון בכלל טמון בכך שאין לא פתיחה פנימית שעשויה להפוך למסורבלת מאוד. הוא גם נחשב ללא יקר וקל לעמוד במסגרת התקציב במקרים כאלו. מאידך ישנם כמה חסרונות שכדאי להכיר. ראשית החלון מאפשר פתיחה של חצי מהחלון וכנף אחת תהיה באופן תמידי סגורה כך שלא קיים ניצול מרבי של החלון. גם המסילות של החלון עשויות להיות מקור לבעיות רבות, לכלוך ורעשים. המסילות גם לא מאפשרות אטימה מוחלטת. חברת קליל פיתחה מנגנון חדש שנקרה מג'יק קליל, מנגנון זה מאפשר פתיחה של הכנפיים על ציר האמצע כך שניתן לנקות את החלון בקלות רבה.

מחיר חלון קליל

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.