היום ניתן לראות יותר ויותר חלונות אלומיניום. ואכן מחיר חלון אלומיניום למטר הופך לנושא נפוץ בקרב רבים, שכן חלונות אלומיניום הם מבין החלונות הנפוצים יותר הקיימים היום. לחלונות אלה יש תכונות מופלאות, והם עמידים הרבה יותר מהחלונות הרגילים, והכול זכות מתכת האלומיניום החזקת אותם.

לפני שנדבר על מחיר חלון אלומיניום למטר – מה כל כך מיוחד בהם?

חלונות אלומיניום נודעו בעמידות הגבוהה שלהם. אם אתם מתקינים חלונות כאלה בבית הפרטי שלכם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמדובר בחלונות שיגנו עליכם מפני גשם, רוחות חזקות ואפילו השרב. מכיוון שהאלומיניום ידוע כחומר מבודד, הוא "כולא" את הטמפרטורה שיש בחדר. בדרך זו אתם יכולים לחסוך בחשמל וליהנות מחדר קריר בימי הריץ או מחדר חמים בחורף. כמו כן, חלונות האלומיניום עמידים בפני פגעים כמו קורוזיה וחלודה, ועל כן אינם נדרשים לתחזוקה מתמדת. זאת בניגוד לחלונות אחרים כמו חלונות העשויים מברזל.

לא שוכחים את העיצוב

הכול טוב, אבל מה עם העיצוב? את השאלה הזו שואלים לעתים קרובות. שכן, היום אנשים מעוניינים לא רק בחלונות פרקטיים, אלא גם בחלונות אסטטיים שייראו טוב לעיני האורחים ולעיניהם. אבל גם כאן אין מקום לדאגה. האלומיניום הוא מתכת גמישה, כך שניתן להגיע באמצעותו לסוגי עיצוב רבים ושונים. תוכלו לעצב חלון הדומה לחצי ירח או חלון מרובע סטנדרטי. הכול לפי ראות עיניכם. כמו כן, את חומר האלומיניום ניתן לשלב עם חומרים אחרים כמו עץ ואבן וליצור עיצוב מרשים אף יותר.

אז כמה זה עולה?

מחיר חלון אלומיניום למטר תלוי במגוון רחב של גורמים. המחיר תלוי במורכבותה של ההתקנה, סוג החלון, גודלו והחומרים שאותם אתם מעוניינים לשלב. לדוגמה, התקנה של חלון בגודל סטנדרטי המשלב חומרים כמו עץ, יכולה להגיע ל-2,000 שקלים למטר מרובע. זאת בעוד התקנה פשוטה יותר של פרופיל רגיל יכולה לעלות גם 300 שקלים למטר מרובע.

הפרופילים הנפוצים היום

בימינו קיימים פרופילים שונים הכלולים בתוך מחיר חלון אלומיניום למטר. אלה מבין הפרופילים הנפוצים יותר:

יש פה חלון – החברה שמתקינה לכם את חלונות האלומיניום

מחיר חלון אלומיניום למטר תלוי רבות בחברה המספקת לכם את המוצר. חברה מקצועית תציע לכם מחיר הוגן, הכולל את מחיר ההתקנה. חברה חובבנית, לעומת זאת, עלולה להציע לכם התקנה זולה כך שבסופו של דבר אתם תצטרכו לשלם על כך ביוקר. משום כך, לא מומלץ להתפשר על איכות כשבוחרים חברה מקצועית.

 

מחיר חלון אלומיניום למטר

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.