מה הפירוש של: הדברה ירוקה?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

קוטלי חרקים היו אחד הכלים החשובים ביותר בהגנה על יבולים מפני מזיקים מזיקים. לרוע המזל, חומרי הדברה כימיים רבים נקשרו לבעיות בריאות וסביבתיות. הוא נמצא בעלייה כאשר אנשים מחפשים חלופות לחומרי הדברה רעילים. עם מספר הולך וגדל של אנשים המשתמשים בתוצרת אורגנית וללא חומרי הדברה, יש צורך בחלופות ברות קיימא כגון חומרי הדברה ביו.

חומרי הדברה ירוקים

חומרי הדברה ירוקים משמשים להרג צמחים וחרקים המהווים איום על יערות ויבולים. חלק זה מדבר על הדברה ירוקה. חומרי הדברה משמשים להרוג חרקים, קרדית ועשבים שוטים. למרבה הצער, יש להם גם הרבה השפעות שליליות על הסביבה הטבעית. הדברה ירוקה היא תמיסה שמשתמשת בפחות כימיקלים ואינה מזיקה לבני אדם, לבעלי חיים ולצמחים. ישנן מספר חברות המייצרות חומרי הדברה מסוג זה. בעתיד, חומרי הדברה ירוקים יהיו נפוצים יותר מכיוון שהם פחות מזיקים לסביבה ולאנשים כאחד.

הדברה אורגנית

הדברה ירוקה (או הדברה אורגנית) היא שימוש בחומר להרג מזיקים מבלי לגרום נזק לבני אדם או לבעלי חיים אחרים. אחד מחומרי ההדברה הירוקים הפופולריים ביותר הוא נים, שנמצא בשימוש בהודו כבר מאות שנים ונמצא בשימוש עד היום. נים הורג חרקים על ידי ריסוס שלהם בשמן שסותם את מערכת הנשימה וחונק אותם. אחד האתגרים הגדולים ביותר של יצרני חומרי הדברה הוא מציאת דרכים חדשות לבלום את השימוש בחומרי הדברה מבלי להסתמך על כימיקלים. הם צריכים למצוא חלופות יעילות מבלי לפגוע יותר מדי בסביבה.

חקלאים עשויים להיות נוטים יותר להשתמש בחומרי הדברה אלטרנטיביים כמו נים, bacillus thuringiensis ושום מכיוון שהם הוסיפו יתרונות בריאותיים הן לחקלאים והן לגידולים. העלייה של חומרי הדברה אלטרנטיביים הביאה גם לירידה במספר המחלות וההרוגים הקשורים בהדברה בין השנים 2000-2010. השימוש בחומרי הדברה היה נושא שנוי במחלוקת כבר עשרות שנים. אנשים רבים מודאגים מההשפעות השליליות של חומרי הדברה הן על בני האדם והן על הסביבה.

אנשי איכות הסביבה עבדו על פיתוח גישות חלופיות להדברת מזיקים, כגון שימוש בשיטות הדברה טבעיות כמו חרקים טורפים, טורפים וטפילים. גישות אלו לרוב בטוחות יותר משימוש בחומרי הדברה ואין להן תופעות לוואי שליליות רבות בשימוש נכון. טכניקה נפוצה בחקלאות אורגנית היא לשתול פירות וירקות עם צמחים נלווים או חרקים מועילים היוצרים מחסום טבעי מפני מזיקים הניזונים מצמחים מזיקים כמו עשבים שוטים או פטריות. צמחים נלווים אלה מושכים חרקים מועילים הטורפים מזיקים מזיקים כמו כנימות וחלוליות. שיטות אלטרנטיביות כמו זו הופכות יותר ויותר פופולריות מכיוון שהן יכולות לעזור להפחית את השימוש בחומרי הדברה תוך מתן הגנה מפני מזיקים.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
מעקה אלומיניום
מדריך מקיף: מעקות למדרגות פנים – כיצד לבחור חומרים וכלי עבודה

מעקות אלומיניום למדרגות הם בחירה פופולרית עבור מדרגות פנים בשל העמידות והאסתטית המודרנית שלהם. בבחירת מעקות אלומיניום, קחו בחשבון את סגנון הבית שלכם ואת העיצוב הכללי של גרם המדרגות. מעקות אלומיניום מגיעים במגוון גימורים, מחלקים ומלוטשים ועד לטקסטורה ומט. הם גם קלים לתחזוקה ועמידים בפני חלודה וקורוזיה, מה שהופך אותם לבחירה מעשית עבור אזורים עם תנועה גבוהה.

WALL
חיפוי אלומיניום לקירות חוץ- כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

חיפוי קירות חוץ מהווה דבר חשוב ביותר. מעבר לעובדה שמדובר על חיפוי שמציע עיצוב מרשים ויוקרה לכל בניין, הרי שהוא רלוונטי מאוד לבידוד ואיטום המבנה ועוד. בעבר, החומרים הקלאסיים אשר שימשו לחיפוי חוץ של מבנים היו: אבן טבעית, ברזל, זכוכית ועוד. אולם כיום, ניתן למצוא בשוק החיפויים מגוון רחב של חומרי חיפוי מתקדמים ובעלי תכונות הרבה יותר טובות, אשר יספקו לכם איטום מושלם למבנה מכל בחינה שהיא. לכן, אם אתם מחפשים חיפוי קירות חוץ ותוהים כיצד לבחור אותו בצורה הטובה ביותר, חשוב שתכירו את החומרים המתקדמים והמומלצים ביותר עבור חיפוי קירות חוץ וכיצד בוחרים את החומר הטוב ביותר.

התאמת עיצוב המטבח לבית

עיצוב מטבח המשתלב בצורה חלקה עם המבנה והסגנון של הבית שלכם, דורש הרבה יותר מהפעלת שיקולים אסתטיים. עליכם ליצור חלל

כמה עולה ממד נייד?

בשביעי לאוקטובר מדינת ישראל התעוררה למציאות אחרת, כל מה שהכרנו עד לאותו רגע בכל מה שקשור לביטחון אישי התערער. אותו

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!