טיפים על עבודות אלומיניום ונירוסטה

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

050-2223633

עבודות אלומיניום לעומת עבודות נירוסטה

הרבה דברים שנעשו מעץ בשנים עברו, עברו היום להיות עשויים כולם מנירוסטה או מאלומיניום.

אם אלו חלונות, וויטרינות או גדרות ואם אלו פרגולות, תריסים או מסתורי כביסה. אנחנו כאן על מנת ללמוד על ההבדל שבין עבודות אלומיניום לבין עבודות נירוסטה.

רוב רובם של האנשים לא באמת יודעים להבדיל בין הנירוסטה לבין האלומיניום. אם אתם רוצים להתבלבל עוד יותר נוסיף גם את הפלדה, ויש גם מתכות נוספות כמו ניקל או כרום.

חשוב להבין שכל אחד מסוגי המתכות הוא למעשה סגסוגת של ברזל המורכב מרכיבים אחרים. הם משלבים גם מתכות נוספות כמו מגנזיום, צורן וגם ניקל וכרום.

הפלדה היא סגסוגת של מספר מתכות והיא מכילה בעיקר ברזל עם ריכוז של אל מתכת פחמן בכמות נמוכה.

הנירוסטה  היא פלדה אל חלד והיא מורכבת מסגסוגת ברזל והיא מכילה גם כרום בכמות נמוכה יחסית.

האלומיניום הוא למעשה החמרן (בשמו העברי) זוהי מתכת קלה ורקיעה. מתכת זו היא נפוצה יותר מכל מתכת אחרת והיא נמצאת בריכוז גבוה בקרום של כדור הארץ.

ההפקה של המתכות

אם נעמיק לבחון את תהליכי ההפקה של המתכות השונות נגלה כי את האלומיניום לא צריך הרבה לעבד. לעומת הפלדה הדורשת הפקה בתהליך טכנולוגי מורכב יחסית. היות והפלדה היא צפופה פי שלוש ביחס לאלומיניום.

עבודות נירוסטה הן גם כן מוכרות מאוד בשנים האחרונות. זאת בשל גמישות החומר והאפשרות ליצור ממנו כמעט כל מוצר, בעיצוב הרצוי ובחוזק ואיכות מעולים.

מה מייצרים מאלומיניום?

למעשה היום אפשר למצוא בכל בית עבודות אלומיניום הנעשים באופן מוקפד ואיכותי והם ממלאים פונקציות רבות שבעבר מולאו על ידי עץ. התוצאות הטובות מובילות לכך שאט אט מבינים אנשים שהאלומיניום הוא אכן החומר הנכון והטוב ביותר לצורך ייצור המוצרים השונים.

זה כולל חלונות ודלתות בבית. זה כולל גם חלונות ראווה וויטרינות בחנויות. זה גם פרגולות וגם תריסים. שערים וגם גדרות ובקיצור, כפי שאתם מבינים, הרבה מאוד מוצרים הקיימים בכל מקום.

האלומיניום וכך גם הנירוסטה הם למעשה חומרים מאוד נוחים וגמישים לעיבוד ועל כן קל ליצור באמצעותם כמעט כל מוצר בעיצוב ובדוגמא הרצויים.

התוצאה היא בדרך כלל מרשימה מאוד, מבריקה ויפה וגם כזו שנשמרת היטב לאורך זמן.

הן מבחינת החוזק של החומר שאינו ממהר להיהרס עם הזמן בעקבות מזג האוויר או כל דבר אחר, והן מבחינת המראה היפה והחדש. הנירוסטה והאלומיניום שניהם שומרים על המראה הבוהק שלהם בלי שיהיה צורך להבריק, לנקות וללטש אותם. הם נראים מעולה כמעט בכל מצב.

אצל מי תזמינו מוצרי אלומיניום?

אז זה נשמע בהחלט מושלם. אך כאן חובה לשים לב כי פונים לצורך כך אל אנשי מקצוע שיש להם את היכולת להתאים לכם את המוצר הכי נכון והכי מתאים עבורכם.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

זכוכית הזזה מחוסמת

מפתיע אולי לגלות שזכוכית היא למעשה חומר חזק מאוד וכשמייצרים אותה בצורה נכונה היא גם יכולה לשמש לבניית בניינים, כפי

ניקיון חלונות בסנפלינג

    מדינת ישראל ידועה בהתקפי האובך שלה. אם שוב היה אובך והחלון שלכם חזר למצב של טינופת ואתם לא