חשמלאים ברחובות – איך בוחרים את החשמלאי הנכון?

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

החיפוש אחר חשמלאים ברחובות יכול להיות חיפוש מתיש במיוחד. בכל זאת קיימים לא מעט אנשי מקצוע שונים שישמחו להעניק לכם שירותי חשמלאות. ריבוי האפשרות יכול לשחק לטובתכם, כל עוד תדעו איך לעשות את הבחירה הנכונה. במקרה שבו לא תדעו איך לעשות את הבחירה הנכונה, ההיצע הרב עשוי להיות מאוד מבלבל. פתאום תמצאו את עצמכם במצב שבו לא תדעו במי לבחור ומאיזה סיבה. אז רגע לפני שאתם מחפשים חשמלאי בעיר, אנו כאן עושים לכם קצת סדר. פתאום תוכלו להבין כי זוהי לא חייבת להיות משימה כל כך קשה לבחור חשמלאי.

 

תעודת חשמלאי מוסמך

כל חשמלאי ברחובות אמור להציג את התעודה שלו בגאווה לכל מי שמעוניין. יש כאלה שמציגים את התעודה שלהם באתר על מנת שכל מי שמגיע לשם יראה אותה. בסופו של יום התעודה של החשמלאי היא סוג של אסמכתא על הכשרתו. כאשר אתם בוחנים חשמלאים ברחובות אסור לכם להתפשר על העניין הזה. חובה עליכם לוודא כי החשמלאי שאליו תפנו יחזיק בתעודת חשמלאי מוסמך. זה יאפשר לכם להיות בטוחים כי התיקון שאותו החשמלאי יבצע יתבצע על פי כל הכללים. תזכרו כי תיקונים שונים במערכת החשמל בבית חייבים להתבצע כראוי. אחרת אתם מסכנים את עצמכם ואת כל בני המשפחה.

 

ניסיון בהתמודדות עם בעיות שונות

בעיות חשמל יכולות להיות שונות ומגוונות, וכל בעיה מצריכה התייחסות שונה. מהסיבה הזאת בעת חיפוש חשמלאים ברחובות חובה לבחון את מידת הניסיון שלהם. השאיפה שלכם תהיה למצוא אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בהתמודדות עם כל סוגי הבעיות. ברגע שהחשמלאי ראה את כל סוגי הבעיות, הוא גם ידע כיצד להתמודד עם כל בעיה. לעיתים בזמן אמת הבעיות מתגלות כבעיות שונות המצריכות שינוי מחשבה. לכן הניסיון הוא יתרון משמעותי שיכול להביא לכם לא מעט שקט בעת העבודה. תוכלו לדעת כי את האחריות אתם הפקדתם בידיים הכי נוחות. לאחר סיום העבודה גם תראו את התוצאה שאותה החשמלאי השיג.

 

זמינות גבוהה הכרחית מאוד

יכול להיות כי כרגע יהיה לכם קצת זמן להמתין עד להגעת החשמלאי. אך מי אמר כי זה מה שיהיה גם בפעם הבאה? לעיתים תצטרכו לקבל תיקוני חשמל שונים תוך זמן קצר, ולא תוכלו להמתין יתר על המידה. חשמלאים ברחובות מוכרחים להיות זמינים על מנת להוריד מכם את הלחץ. ברגע שהחשמלאי יהיה זמין מסביב לשעון, תוכלו לפנות אליו בכל זמן ובכל שעה. כך תימנעו מהמצב להחמיר ומהסיטואציה להיות כזאת שמסכנת אתכם. הרי עבודות חשמל חייבות להתבצע רק על ידי חשמלאי. מהסיבה הזאת מוטב כי הוא יהיה מסוגל להעניק לכם שירות תיקונים בכל שעה.

 

מתן אחריות על העבודה

מה קורה אחרי שאותם חשמלאים ברחובות מסיימים את העבודה? יש כאלה שנעלמים כלא היו, ולא מספקים הסברים על העבודה שהם ביצעו. לכן אתם מבחינתכם צריכים לוודא כי לאחר התיקון תהיה לכם אחריות מלאה על העבודה. האחריות היא החותמת שלכם לכך שהחשמלאי בטוח במה שהוא עשה. אם החשמלאי לא בטוח בעבודה שלו הוא פשוט לא יעמיד לרשותכם אחריות. כך שאתם מבחינתכם אמורים לראות את האחריות בתור פרמטר שלא ניתן להתעלם ממנו. אתם תרצו לקבל אחריות על מנת שיהיה לכם שקט. אם חשמלאי לא מספק אחריות, זה מיד אמור להדליק לכם נורה אדומה. העניין הזה יהיה חשוב בין אם תחפשו אחר חשמלאים ברחובות או בכל עיר אחרת בארץ.

מחירון עבודות אלומיניום

מחירון אלומיניוםטווח תחתוןטווח עליון
חלונות אלומיניום מסדרת קליל במחיר למטר700 ש"ח2,100 ש"ח
תריסים חשמליים מאלומינים במחיר למטר140 ש“ח740 ש“ח
מנוע חשמלי לגלילה במחיר לפי טווחי משקל בק"ג750 ש"ח 2,700 ש“ח
תריסים וחלונות הזזה במחיר למטר1,000 ש"ח1,300 ש"ח
תריסי אלומיניום ללא חלונות במחיר למטר400 ש"ח730 ש"ח
דלתות הזזה, פתיחה, ציר והרמוניקה מאלומינום במחיר למטר700 ש"ח2,700 ש"ח
פרגולות מאלומיניום מחומרים שונים ותוספות שונות במחיר למטר80 ש"ח700 ש"ח
מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית900 ש"ח1,300 ש"ח
אלמנטים שונים לסגירת חורף לעסקים או סגירת מרפסת מאלומיניום בבנייה קלה במחיר למטר85 ש“ח2,600 ש"ח
ויטרינות אלומיניום בשילוב זכוכית לעסקים במחיר למטר800 ש"ח1,400 ש"ח
מקלחונים מאלומיניום במחיר למטר2,500 ש"ח 2,700 ש"ח
גגונים לכביסה או לחלונות במחיר למטר550 ש"ח650 ש"ח

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

תריסי גלילה
בלוג

מדריך תיקון תריסים

היינו רוצים לחיות בעולם בו הרכוש שלנו לא ייהרס. אך אנו חיים בעולם בו הרכוש שלנו נהרס כל הזמן, נפגם

בלוג

איך לבחור כסאות בר מתכת

העיצוב המודרני במטבחים כיום מאד דוגל בחומרי גלם חדישים כמו ברזל ומתכת. חומרי גלם אלו מקנים למטבח ואזור פינת האוכל

כללי

מהו חיישן תנועה ולמה הוא משמש?

בבריטניה של ימי המהפכה התעשייתית הייתה תנועה שנקראה לודיליסטים ומטרתה הייתה להילחם בטכנולוגיה מכיוון שאנשיה האמינו כי היא גוזלת מהם