ויטרינה זכוכית

אנו מתחייבים למחיר הזול ארץ

אחריות מלאה

עד 35% חיסכון בעלויות העבודה בתקופת הקורונה

שירות מהיום להיום

עבודה עם כל המפעלים המתקדמים בישראל קליל אלובין וארסטל 

התקשרו אלינו לייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 

הבית שלנו הוא המקום שאנחנו רוצים להגיע אליו כדי לנוח. המראה שלו משפיע על מצב הרוח שלנו ועל הרצון להיכנס אליו חזרה. ישנם שלל אלמנטים אשר יכולים להשפיע על הנראות. חלקם יהפכו את החיים שלנו למסודרים יותר וחלקם נועדו רק להוסיף ליופי.

ויטרינה זכוכית היא השילוב המושלם בין פרקטיקה לבין יופי. היא מאפשרת לנו לאחסן דברים מיוחדים כמו סט נוסף של כלים, מזכרות שאספנו, ספרים ועוד שלל פריטים שנרצה לראות ביום יום ובו זמנית היא מעוצבת, מרשימה והנראות של כל מה שבפנים הופכת את החיים שלנו למהנים יותר. אנחנו לא צריכים לבחור בין סדר לבין אסתטיקה אלא יכולים להשיג את שני הדברים ביחידה אחת.

היתרונות של ויטרינת זכוכית

הבית שלנו זקוק למקומות אחסון. באותו הזמן אנחנו רוצים שהדברים שיש לנו יהיו נגישים ורוצים ליהנות מסביבה אסתטית ונעימה. ויטרינה שעשויה מזכוכית מאפשרת לנו ליהנות מכל העולמות. היא אחד הרהיטים היפים והמרשימים שאנחנו יכולים לשים בבית שלנו, היא משמשת כמקום אחסון נגיש ואנחנו יכולים לראות מה יש בתוכה.

החפצים והאוספים שיהיו בתוך הוויטרינה יהיו מוצגים לכל. הם לא אמורים להיות נסתרים (אם אנחנו לא רוצים לראות אותם נעדיף לשים אותם בארון סגור). הם אמורים להיות מוצגים בגאווה. ויטרינה שכזו יכולה להתאים לשלל חדרים וחללים בבית כולל: בסלון, בכניסה לבית ואפילו במסדרון. תכנון נכון הוא המפתח לעיצוב.

תכנון ויטרינה זכוכית

אנחנו לא חייבים לחפש אחר ויטרינה זכוכית שתתאים לסגנון שלנו. אנחנו יכולים פשוט לתכנן את האחת שמתאימה עבורנו. בתהליך התכנון נצטרך להביא בחשבון מספר מרכיבים שיחדיו יבטיחו לנו את התוצאה המרשימה ביותר.

גודל

הדבר הראשון שעלינו לחשוב עליו הוא הגודל. אנחנו יכולים לשלב ויטרינה במסדרון או בסלון, אך הגודל של כל אחת יהיה שונה. לרוב, במסדרון ובכניסה לבית נעדיף לשים ויטרינות נמוכות. כאלה שנוכל להניח עליהן משהו מלמעלה ושאינן תופסות את כל גובה הקיר. לעומת זאת, בסלון אנחנו יכולים לשים ויטרינה גבוהה. הגודל של החלל הוא המרכיב הראשון שניקח בחשבון.

פתיחה

ויטרינה זכוכית היא כמו ארון אסתטי ומרשים. היא יכולה להיות בעלת מנגנון פתיחה כלפי פנים החדר והפתיחה יכולה להיות לצדדים. ההחלטה מהי דרך הפתיחה המועדפת תתקבל בהתאם למרחב במקום והיא תהיה בעיקר שיקול אסתטי. כל אחת מהאפשרויות יכולה להיות יפיפייה, אך עלינו להחליט מהי ההעדפה שלנו ולדעת כי אין החלטה אחת שנכונה לכל מקום ולכל בית.

צבעים

המסגרת של הוויטרינה יכולה להגיע בקשת של צבעים. היא יכולה להיות אלמנט משלים, להיות בצבעי הקיר ויכולה להיות לפי הצבעים שאנחנו אוהבים. ישנם בתים בהם המסגרת השחורה תשתלב באופן מושלם וישנם בתים שיעדיפו מסגרת אדומה ובולטת. גם כאן, אין צבע אחד "נכון" שמתאים לכל הבתים אלא ישנה העדפה אישית והתאמה לחלל.

לא רק לבית

ויטרינת זכוכית יכולה להשתלב בבתים רבים, אך לא רק. היא יכולה להיות תוספת מושלמת בעיצוב המשרד ואפילו בחנויות שונות. כשאנחנו חושבים על עיצוב החלל, עלינו לפתוח את הראש, להסתכל על שלל אפשרויות ולאחר מכן להתחיל לסנן את אלו שמתאימות לנו ביותר. הוויטרינה היא אחד האלמנטים שעלינו להביא בחשבון והיא יכולה להיות מרשימה, להפוך את החיים שלנו לנעימים ולהציג מראה חמים שהלקוחות ייהנו ממנו.

לפנות לחברה מקצועית

חברת יורוסטייל מעמידה לרשותנו מומחיות וניסיון רב בתחום. היא הכתובת אליה נרצה להגיע בתהליך עיצוב וסידור הבית. זה הזמן שלנו ליצור קשר ולשמוע על שלל הפתרונות והעיצובים שעומדים לרשותנו.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים
וטרינה זכוכית
ויטרינות זכוכית למטבח

הזכוכית היא אחד החומרים שבשנים האחרונות קיבלה יחס חדש. הפתרונות הטכנולוגיים יחד עם שינויים בעולם העיצוב הובילו ליצירת ויטרינות מרשימות

ויטרינה זכוכית
ויטרינה זכוכית

פתח זכוכית גדול מאפשר לשמש לחדור פנימה ולהאיר את החלל. ויטרינה זכוכית עם פרופיל אלומיניום מעניקה לנו פתח מרשים ומעוצב.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!